Donderdag 28/10/2021

Update

Uitslagen Roland Garros

De verzamelde uitslagen van de woensdag gespeelde wedstrijden op Roland Garros:

Enkel mannen (1e ronde):
Marcos Daniel (Bra) - Juan Carlos Ferrero (Spa/23) 6-7 (5/7), 2-2 opgave
Radek Stepanek (Tsj/21) - Gilles Simon (Fra) 6-2, 6-4, 6-1
Jurgen Melzer (Oos) - Peter Luczak (Aus) 6-3, 6-2, 6-4
David Ferrer (Spa/5) - Steve Darcis 6-3, 6-4, 6-3
Lleyton Hewitt (Aus/25) - Nicolas Mahut (Fra) 6-4, 6-2, 6-4
Fabrice Santoro (Fra) - Evgeny Korolev (Rus) 7-6 (7/3), 6-1, 6-4
Jarkko Nieminen (Fin/26) - Marc Lopez (Spa) 2-6, 6-3, 6-4, 6-3
David Marrero (Spa) - Victor Crivoi (Roe) 6-3, 6-3, 5-7, 6-4
Juan Ignacio Chela (Arg) - John Isner (VSt) 2-6, 3-6, 7-5, 6-3, 6-4
Jiri Vanek (Tsj) - Jesse Huta Galung (Ned) 6-3, 7-5, 6-2
Mardy Fish (VSt) - Agustin Calleri (Arg) 6-7 (6/8), 6-4, 6-2, 6-4
Bobby Reynolds (VSt) - Thierry Ascione (Fra) 7-6 (7/2), 4-6, 6-3, 6-2
Mikhail Youzhny (Rus/15) - Benjamin Becker (Dui) 6-1, 6-3, 7-6 (7/4)
Marat Safin (Rus) - Jean-Rene Lisnard (Mon) 6-7 (5/7), 6-1, 6-3, 6-2
Martin Vassallo Arguello (Arg) - Feliciano Lopez (Spa) 7-6 (7/1), 6-4, 3-6, 4-6, 6-3
Dmitry Tursunov (Rus/30) - Daniel Brands (Dui) 6-2, 6-4, 7-5
Marin Cilic (Kro) - Robin Haase (Ned) 7-6 (8/6), 6-2, 7-6 (7/4)
Marc Gicquel (Fra) - Viktor Troicki (Ser) 6-4, 6-3, 4-6, 7-5
Victor Hanescu (Roe) - Dudi Sela (Isr) 4-6, 6-2, 4-6, 6-4, 6-3
Albert Montanes (Spa) - Kristof Vliegen 7-6 (7/5), 7-6 (7/2), 7-6 (7/3)
Rafael Nadal (Spa/2) - Thomaz Bellucci (Bra) 7-5, 6-3, 6-1
Julien Benneteau (Fra) - Vincent Spadea (VSt) 6-4, 6-4, 3-6, 3-6, 6-3
Diego Junqueira (Arg) - Adrian Mannarino (Fra) 6-1, 6-2, 6-2
Luis Horna (Per) - Scoville Jenkins (VSt) 6-4, 5-7, 6-3, 6-0
Ivan Ljubicic (Kro/28) - Eric Prodon (Fra) 7-5, 7-6 (8/6), 7-6 (7/4)
Robby Ginepri (VSt) - Donald Young (VSt) 6-2, 3-6, 7-6 (7/4), 6-2
Alejandro Falla (Col) - Ivo Karlovic (Kro/20) 3-6, 7-6 (7/4), 7/6 (8/6), 5-7, 6-4
Igor Andreev (Rus/27) - Potito Starace (Ita) 6-1, 6-7 (7/3), 6/1, 6/4
Gael Monfils (Fra) - Arnaud Clement (Fra) 7-5, 6-3, 6-1

Enkel mannen (2e ronde):
Novak Djokovic (Ser/3) - Miguel Angel Lopez Jaen (Spa) 6-1, 6-1, 6-3
Nicolas Almagro (Spa/19) - Sebastian Decoud (Arg) 7-6 (7/2), 6-2, 6-1
Paul-Henri Mathieu (Fra/18) - Oscar Hernandez (Spa) 2-6, 1-6, 6-4, 6-3, 6-2
Simone Bolelli (Ita) - Juan Martin Del Potro (Arg) 3-6, 7-6 (7/0), 7/5, 6/2
Michaël Llodra (Fra) - Tomas Berdych (Tsj/11) 6-3, 4-6, 5-7, 6-3, 6-4
Wayne Odesnik (VSt) - Lee Hyung-taik (ZKo) 6-2, 4-6, 6-3, 6-2
Andy Murray (GBr/10) - Jose Acasuso (Arg) 6-4, 6-0, 6-4
Eduardo Schwank (Arg) - Marcel Granollers (Spa) 6-7 (5/7), 6-2, 6-4, 6-4

Enkel vrouwen (1e ronde):
Francesca Schiavone (Ita/18) - Jill Craybas (VSt) 6-3, 6-2
Sanda Mamic (Kro) - Michaella Krajicek (Ned) 6-4, 6-3
Bethanie Mattek (VSt) - Madison Brengle (VSt) 6-3, 2-6, 6-4
Marta Domachowska (Pol) - Rossana De Los Rios (Par) 3-6, 6-3, 6-1
Akgul Amanmuradova (Oez) - Yanina Wickmayer 6-2, 7-5
Maria Sharapova (Rus/1) - Evgeniya Rodina (Rus) 6-1, 3-6, 8-6
Elena Dementieva (Rus/7) - Vera Dushevina (Rus) 6-7 (6/8), 6-0, 6-2
Olga Govortsova (WRu) - Yuliana Fedak (Oek) 7-5, 2-6, 6-3
Marina Erakovic (NZl) - Tathiana Garbin (Ita) 6-7 (9/11), 6-3, 6-3
Vania King (VSt) - Violette Huck (Fra) 4-6, 6-2, 6-1
Flavia Pennetta (Ita/26) - Tatiana Perebiynis (Oek) 6-3, 6-2
Magdalena Rybarikova (Slk) - Karolina Sprem (Kro) 7-6 (7/3), 3-6, 8-6
Casey Dellacqua (Aus) - Marion Bartoli (Fra/9) 6-7 (4/7), 6-3, 6-2
Katarina Srebotnik (Slo/27) - Virginia Ruano Pascual (Spa) 6-4, 6-2
Shuai Peng (Chn) - Anastasia Rodionova (Rus) 6-0, 2-6, 6-3
Aleksandra Wozniak (Can) - Sybille Bammer (Oos/20) 6-0, 6-2
Vera Zvonareva (Rus/11) - Stéphanie Foretz (Fra) 6-2, 6-1
Anna Chakvetadze (Rus/6) - Nuria Llagostera Vives (Spa) 6-3, 5-7, 6-1
Sorana-Mihaela Cirstea (Roe) - Anne Kremer (Lux) 6-0, 3-0 opgave
Nadia Petrova (Rus/25) - Aravane Rezai (Fra) 7-6 (7/4), 6-3
Maria Kirilenko (Rus/21) - Maria Elena Camerin (Ita) 6-1, 6-0
Kaia Kanepi (Est) - Meng Yuan (Chn) 6-2, 6-2
Alisa Kleybanova (Rus) - Tamarine Tanasugarn (Tha) 6-2, 6-0
Stéphanie Cohen-Aloro (Fra) - Ioana Raluca Olaru 7-6 (7/4), 6-3
Jie Zheng (Chn) - Mara Santangelo (Ita) 4-6, 6-3, 6-0
Petra Kvitova (Tsj) - Akiko Morigami (Jap) 6-4, 6-3
Victoria Azarenka (WRu/16) - Edina Gallovits (Roe) 6-1, 6-3
Anabel Medina Garrigues (Spa/29) - Maria Jose Martinez Sanchez (Spa) 6-3, 6-2
Samantha Stosur (Aus) - Shahar Peer (Isr/17) 6-2, 3-6, 6-1
Tsvetana Pironkova (Bul) - Chan Yung-Jan (Tai) 5-7, 6-2, 6-0

Enkel vrouwen (2e ronde):
Emilie Loit (Fra) - Klara Zakopalova (Tsj) 6-4, 6-3
Agnieszka Radwanska (Pol/14) - Jelena Pandzic (Kro) 6-2, 6-0
Ana Ivanovic (Ser/2) - Lucie Safarova (Tsj) 6-1, 6-2
Caroline Wozniaki (Den/30) - Anastasiya Yakimova (WRu) 6-0, 6-4
Patty Schnyder (Zwi/10) - Timea Bacsinszky (Zwi) 6-4, 6-4, 6-1
Serena Williams (VSt/5) - Mathilde Johansson (Fra) 6-2, 7-5

Stopgezet (duisternis):
Alize Cornet (Fra/19) - Gisela Dulko (Arg) 6-0, 4-6, 3-3

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234