Maandag 14/06/2021

Uitslagen Memorial

Uitslagen van de Memorial Van Damme, slotmeeting van de Diamond League in Brussel:

MANNEN
100m:
1. Tyson Gay (VSt) 9.79
2. Nesta Carter (Jam) 9.85
3. Yohan Blake (Jam) 9.91
4. Daniel Bailey (Ant) 10.09
5. Richard Thompson (Tri) 10.11
6. Mario Forsythe (Jam) 10.12
7. Trell Kimmons (VSt) 10.20
8. Dexter Lee (Jam) 10.21
9. Martial Mbandjock (Fra) 10.26

400m:
1. Nery Brenes (CRi) 44.92
2. Jonathan Borlée (Bel) 45.27
3. Allodin Fothergill (Jam) 45.44
4. Kévin Borlée (Bel) 45.53
5. David Neville (VSt) 45.59
6. Jamaal Torrance (VSt) 46.02
7. Erison Hurtault (Dom) 46.05
8. Cédric Van Branteghem (Bel) 46.31
9. Ben Offereins (Aus) 46.74

400m horden:
1. Bershawn Jackson (VSt) 47.85
2. David Greene (GBr) 48.26
3. Javier Culson (P-R) 48.71
4. Justin Gaymon (VSt) 49.30
5. Michael Bultheel (Bel) 49.38
6. Angelo Taylor (VSt) 49.72
7. Jehue Gordon (Tri) 49.80
8. Sébastien Maillard (Fra) 50.75
9. Nils Duerinck (Bel) 51.17

800m:
1. David Rudisha (Ken) 1:43.50
2. Abubaker Kaki Khamis (Soe) 1:43.84
3. Boaz Lalan (Ken) 1:44.29
4. Marcin Lewandowski (Pol) 1:44.97
5. Mumbwa Jackson Kivuva (Ken) 1:45.62
6. David Mutinda Mutua (Ken) 1:45.90
7. Antonio Manuel Reina (Spa) 1:45.97
8. Duane Solomon (VSt) 1:46.17
9. Mansoor Belal Ali (Bur) 1:46.74
10. Bram Som (Ned) 1:48.06

1500m:
1. Asbel Kiprop (Ken) 3:32.18
2. Leonel Manzano (VSt) 3:32.37
3. Augustine Kiprono Choge (Ken) 3:32.88
4. Mekonnen Gebremedhin (Eth) 3:33.40
5. Thomas Lancashire (GBr) 3:33.96
6. Daniel Kipchirchir Komen (Ken) 3:34.03
7. Carsten Schlangen (Dui) 3:34.19
8. Collis Birmingham (Aus) 3:35.50
9. Nixon Chepseba (Ken) 3:36.14
10. Abdelaati Iguider (Mar) 3:36.73
11. Alvaro Fernandez Cerezo (Spa) 3:37.13
12. Kristof Van Malderen (Bel) 3:37.36
13. Arturo Casado (Spa) 3:37.67
14. Samir Dahmani (Fra) 3:38.01
15. Ismael Kipngetich Kombich (Ken) 3:40.98

3000m steeple:
1. Mahiedine Mekhissi Benabbad (Fra) 8:02.52
2. Paul Kipsiele Koech (Ken) 8:07.66
3. Roba Gari (Eth) 8:13.15
4. Tomasz Szymkowiak (Pol) 8:21.55
5. Albert Kiptoo Yator (Ken) 8:23.69
6. Bjornar Ustad Kristensen (Noo) 8:24.51
7. Antonio Jimenez (Spa) 8:25.42
8. Steffen Uliczka (Dui) 8:25.99
9. Patrick Kipyegon Terer (Ken) 8:28.20
10. Tareq Mubarak Taher (Bur) 8:35.03
11. Simon Ayeko (Oeg) 8:38.84
12. Krijn Van Koolwijk (Bel) 8:40.60

Hink-stap:
1. Teddy Tamgho (Fra) 17m52
2. Alexis Copello (Cub) 17m47
3. Christian Olsson (Zwe) 17m35
4. David Giralt (Cub) 17m10
5. Benjamin Compaore (Fra) 16m96
6. Nathan Douglas (GBr) 16m86
7. Marian Oprea (Roe) 16m83
8. Randy Lewis (Gra) 16m11

Polsstok:
1. Matle Mohr (Dui) 5m85
2. Renaud Lavillenie (Fra) 5m80
3. Maksym Mazuryk (Oek) 5m75
4. Fabian Schulze (Dui) 5m65
5. Steven Hooker (Aus) 5m65
5. Derek Miles (VSt) 5m65
7. Giuseppe Gibilisco (Ita) 5m55
8. Lukasz Michalski (Pol) 5m55
9. Romain Mesnil (Fra) 5m45
10. Kevin Rans (Bel) 5m35

Speer:
1. Andreas Thorkildsen (Noo) 89m88
2. Tero Pitkämäki (Fin) 83m36
3. Matthias De Zordo (Dui) 82m39
4. Jarrod Bannister (Aus) 82m05
5. Teemu Wirkkala (Fin) 82m01
6. Ainard Kovals (Let) 81m45
7. Ari Mannio (Fin) 80m66
8. Petr Frydrych (Tsj) 77m29
9. Oleksandr Pyatnysya (Oek) 75m54
10. Til Wöschler (Dui) 74m60

Kogel:
1. Reese Hoffa (VSt) 22m16
2. Christian Cantwell (VSt) 21m62
3. Tomasz Majewski(Pol) 21m44
4. Dylan Armstrong (Can) 20m87
5. Adam Nelson (VSt) 20m26
6. Cory Martin (VSt) 20m24
7. Dorian Scott (Jam) 19m20
8. Wim Blondeel (Bel) 18m15

VROUWEN

100m horden:
1. Priscilla Lopes-Schliep (Can) 12.54
2. Sally Pearson (Aus) 12.64
3. Perdita Felicien (Can) 12.68
4. Queen Harrison (VSt) 12.69
5. Lolo Jones (VSt) 12.78
6. Danielle Carruthers (VSt) 12.93
7. Derval O'Rourke (Ier) 12.96
8. Christina Vukicevic (Noo) 13.21
9. Elisabeth Davin (Bel) 13.34

200m:
1. Allyson Felix (VSt) 22.61
2. Shalonda Solomon (VSt) 22.70
3. Bianca Knight (VSt) 23.01
4. Aleksandra Fedoriva (Rus) 23.07
5. Kelly-Ann Baptiste (Tri) 23.26
6. Yelizveta Bryzgina (Oek) 23.08
7. Porscha Lucas (VSt) 23.36
8. Olivia Borlée (Bel) 23.61
9. Consuella Moore (VSt) 23.63

800m:
1. Janeth Jepkosgei (Ken) 1:58.82
2. Mariya Savinova (Rus) 1:59.49
3. Caster Semenya (ZAf) 1:59.65
4. Alysia Johnson (VSt) 1:59.89
5. Jennifer Meadows (GBr) 1:59.93
6. Anna Pierce (VSt) 2:00.05
7. Elisa Cusma-Piccione (Ita) 2:00.35
8. Tintu Luka (Ind) 2:00.79
9. Jeamma Simpson (GBr) 2:01.13
10. Neisha Bernard-Thomas (Gra)2:01.75

3000m steeple:
1. Sofia Assefa (Eth) 9:20.72
2. Milcah Chemos Cheiywa (Ken) 9:22.34
3. Almaz Ayana (Eth) 9:22.51
4. Mekdes Bekele (Eth) 9:24.17
5. Lisa Aguilera (VSt) 9:24.84
6. Lydia Jebet Rotich (Ken) 9:29.24
7. Katarzyna Kowalska (Pol) 9:33.79
8. Birtukan Adamu (Eth) 9:45.06
9. Korene Hinds (Jam) 9:54.37

5000m:
1. Vivian Cheruiyot (Ken) 14:34.13
2. Linet Chepkwemoi Masai (Ken) 14:35.07
3. Sentayehu Ejigu (Eth) 14:35.13
4. Alemitu Bekele (Tur) 14:36.79
5. Sally Kipyego (Ken) 14:38.64
6. Elvan Abeylegesse (Tur) 14:39.61
7. Sylvia Chibiwott Kibet (Ken) 14:39.80
8. Ines Chenonge (Ken) 14:43.14
9. Meselech Melkamu (Eth) 14:44.26
10. Molly Huddle (VSt) 14:44.76
11. Stephanie Twell (GBr) 14:54.08
12. Mercy Cherono (Ken) 14:58.88
13. Esther Chemtai (Ken) 14:59.75
. Lindsey De Grande (Bel) opgave

Hink-stap:
1. Olga Rypakova (Kaz) 14m80
2. Yargelis Savigne (Cub) 14m56
3. Olha Saladukha (Oek) 14m38
4. Dana Veldakova (Slk) 14m19
5. Snezana Vukmirovic (Slo) 14m16
6. Svetlana Bolshakova (Bel) 14m04
7. Nadezhda Alekhina (Rus) 13m74
8. Anna Pyatykh (Rus) 13m73
9. Adelina Gavrila (Roe) 13m61

Hoog:
1. Blanka Vlasic (Kro) 2m00
2. Antonietta Di Martino (Ita) 1m98
3. Emma Green (Zwe) 1m98
4. Ruth Beitia (Spa) 1m92
5. Svetlana Shkolina (Rus) 1m92
6. Irinia Gordeyeva (Rus) 1m86
7. Lavern Spencer (Slu) 1m86
8. Ana Simic (Kro) 1m80
. Hanne Van Hessche (Bel) NM

Discus:
1. Sandra Perkovic (Kro) 66m93
2. Yarelis Barrios (Cub) 65m96
3. Yanfeng Li (Chn) 64m74
4. Dani Samuels (Aus) 62m13
5. Nicoleta Grasu (Roe) 61m68
6. Aretha Thurmond (VSt) 61m58
7. Becky Breisch (VSt) 59m77
8. Joanna Wisniewska (Pol) 58m42
(belga)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234