Donderdag 26/11/2020

Uitslagen Memorial

De twee smaakmakers Bolt en Blake.Beeld REUTERS

Uitslagen van de Memorial Van Damme, slotmeeting in de Diamond League, in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

MANNEN
100m:
1. Usain Bolt (Jam) 9.76
2. Nesta Carter (Jam) 9.89
3. Lerone Clarke (Jam) 10.05
4. Justin Gatlin (VSt) 10.12
5. Jimmy Vicaut (Fra) 10.13
6. Harry Aikines-Aryeetey (GBr) 10.14
7. Mark Lewis-Francis (GBr) 10.19
8. Travis Padgett (VSt) 10.19
9. Aziz Ouhadi (Mar) 10.21

200m (Diamond League):
1. Yohan Blake (Jam) 19.26
2. Walter Dix (VSA) 19.53
3. Nickel Ashmeade (Jam) 19.91
4. Jaysuma Saidy Nure (Noo) 19.97
5. Rondell Sorrillo (Tri) 20.41
6. Ainsley Waugh (Jam) 20.57
7. Jonathan Astrand (Fin) 20.73
8. Rytis Sakalauskas (Lit) 20.74
9. Mario Forsythe (Jam) DNF

400m:
1. Jonathan Borlée (Bel) 44.78
2. Kevin Borlée (Bel) 44.97
3. Oscar Pistorius (ZAf) 45.46
4. Allodin Fothergill (Jam) 45.51
5. Erison Hurtault (Dom) 46.10
6. Teddy Venel (Fra) 46.41
7. Marcin Marciniszyn (Pol) 46.49
8. Chris Clarke (GBr) 46.65
9. Antoine Gillet (Bel) 47.15

400m horden (Diamond League):
1. Javier Culson (PRu) 48.32
2. David Greene (GBr) 48.78
3. Cornel Frederickx (ZAf) 48.96
4. Jehue Gordon (Tri) 48.98
5. Félix Sanchez (Dom) 49.00
6. Georg Fleischauer (Dui) 49.28
7. Isa Philips (Jam) 49.41
8. Aleksandr Derevyagin (Rus) 49.94
9. Michaël Bultheel (Bel) 51.24

800m (Diamond League):
1. David Rudisha (Ken) 1:43.96
2. Mohamed Aman (Eth) 1:44.29
3. Asbel Kiprop (Ken) 1:44.46
4. Marcin Lewandowski (Pol) 1:44.53
5. Alfred Kirwa Yego (Ken) 1:44.98
6. Andreas Bube (Den) 1:45.04
7. Jackson Mumbwa Kivuva (Ken) 1:45.27
8. Bram Som (Ned) 1:45.81

5000m (Diamond League):

1. Imane Merga (Eth) 12:58.32
2. Thomas Pkemei Longosiwa (Ken) 12:58.70
3. Vincent Kiprop Chepkok (Ken) 12:59.50
4. Tariku Bekele (Eth) 13:01.85
5. Alistair Ian Cragg (Ier) 13:03.53
6. Albert Rop (Ken) 13:03.70
7. Polat Kemboi Arikan (Tur) 13:05.98
8. Patrick Mutunga Mwikya (Ken) 13:19.13
9. Collis Birmingham (Aus) 13:34.08

Polsstok (Diamond League):
1. Konstantinos Filippidis (Gri) 5m72
2. Renaud Lavillenie (Fra) 5m72
3. Malte Mohr (Dui) 5m62
4. Dmitriy Starodubtsev (Rus) 5m62
5. Mateusz Didenkow (Pol) 5m52
6. Romain Mesnil (Fra) 5m42
7. Björn Otto (Dui) 5m42
8. Lukasz Michalski (Pol) 5m42
. Denis Goossens (Bel) -
. Raphaël Holzdeppe (Dui) -
. Kevin Rans (Bel) -

Speer (Diamond League):
1. Matthias De Zordo (Dui) 88m36
2. Vadims Vasilevskis (Let) 85m06
3. Fatih Avan (Tur) 84m79
4. Vitezlav Vesely (Tsj) 82m20
5. Andreas Thorkildsen (Noo) 81m86
6. Roman Avramenko (Oek) 80m53
7. Ari Mannio (Fin) 79m88
8. Dmitriy Tarabin (Rus) 78m52
9. Zigismunds Sirmais (Let) 73m71

Hink-stap (Diamond League):

1. Benjamin Compaoré (Fra) 17m31
2. Sheryf El Sheryf (Oek) 16m93
3. Alexis Copello (Cub) 16m89
4. Fabrizio Schembri (Ita) 16m63
5. Philips Idowu (GBr) 16m29
6. Gaëtan Saku-Bafanga (Fra) 14m85

10000m:
1. Kenenisa Bekele (Eth) 26:43.16
2. Lucas Kimeli Rotich (Ken) 26:43.98
3. Galen Rupp (VSt) 26:48.00
4. Emmanuel Kipkemei Bett (Ken) 26:51.95
5. Eliud Kipchoge (Ken) 26:53.27
6. Geoffrey Kirui (Ken) 26:55.73
7. Titus Kipjumba Mbishei (Ken) 26:59.81
8. Paul Lonyangata (Ken) 27:21.62
9. Mike Kipruto Kigen (Ken) 27:30.53
10. Denis Masai (Ken) 27:32.97
11. Josphat Kipkoech Bett (Ken) 27:57.60

Kogel (Diamond League):
1. Reese Hoffa (VSt) 22m09
2. Christian Cantwell (VSt) 22m07
3. Andrey Mikhnevich (WRu) 21m56
4. Dylan Armstrong (Can) 21m47
5. Ryan Whiting (VSt) 21m19
6. Tomasz Majewski (Pol) 21m15
7. Marco Fortes (Por) 19m83
8. Pavel Lyzhyn (WRu) 19m76

400 meter met de klok mee:

1. Stef Vanhaeren 47.28
2. Tim Rummens 48.03
3. Nils Duerinck 48.22
4. Jente Bouckaert 49.02
5. Dylan Borlée 49.02

VROUWEN
100m horden (Diamond League):
1. Danielle Carruthers (VSt) 12.65
2. Yvettes Lewis (VSt) 12.77
3. Kellie Wells (VSt) 12.77
4. Nia Ali (VSt) 12.79
5. Brigitte Ann Foster-Hylton (Jam) 12.91
6. Phylicia George (Can) 12.96
7. Nikkita Holder (Can) 13.00
8. Anne Zagré (Bel) 13.20
. Sally Pearson (Aus) DNF

400m (Diamond League):
1. Amantle Montsho (Bot) 50.16
2. Novlene Williams-Mills (Jam) 50.72
3. Tatyana Firova (Rus) 50.84
4. Antonina Krivoshapka (Rus) 51.06
5. Christine Ohuruogu (GBr) 51.37
6. Davita Prendergast (Jam) 52.12
7. Antonina Yefremova (Oek) 52.26
8. Muriel Hurtis-Houairi (Fra) 54.40

1500m (Diamond League):
1. Morgan Uceny (VSt) 4:00.06
2. Mariem Alaoui Selsouli (Mar) 4:00.77
3. Maryam Yusuf Jamal (Brn) 4:01.40
4. Anna Mischenko (Oek) 4:01.73
5. Hannah England (GBr) 4:02.23
6. Janeth Jepkosgei (Ken) 4:02.32
7. Helen Obiri (Ken) 4:02.42
8. Natalie Rodriguez (Spa) 4:02.57
9. Mimi Belete (Brn) 4:03.13
10. Kalkidan Gezaegne (Eth) 4:03.38
11. Yekaterina Martynova (Rus) 4:03.48
12. Renata Pils (Pol) 4:03.50
13. Jenny Barringer-Simpson (VSt) 4:03.68
14. Igvill Makestad (Noo) 4:03.79
15. Genzebe Dibaba (Eth) 4:06.28
16. Siham Hilali (Mar) 4:07.19
17. Almenesh Belete (Eth) 4:13.17

3000m steeple (Diamond League):
1. Yuliya Zaripova (Oek) 9:15.43
2. Habiba Ghribi (Tun) 9:16.57
3. Mercy Wanjiku Njoroge (Ken) 9:20.09
4. Sofia Assefa (Eth) 9:21.20
5. Milcah Chemos (Ken) 9:21.41
6. Hiwot Ayalew (Eth) 9:26.25
7. Mekdes Bekele (Eth) 9:26.51
8. Lydia Chebet Rotich (Ken) 9:35.21
9. Giulia Martinelli (Ita) 9:39.21
10. Purity Kirui (Ken) 9:42.84
11. Christine Kambua Muyanga (Ken) 9:43.87
12. Eva Arias (Spa) 10:05.74

Hoog (Diamond League):

1. Anna Chicherova (Rus) 2m05
2. Yelena Slesarenko (Rus) 1m96
3. Ebba Juigmark (Zwe) 1m93
4. Svetlana Shkolina (Rus) 1m93
5. Blanka Vlasic (Kro) 1m93
6. Antonietta Di Martino (Ita) 1m93
7. Melanie Melfort (Fra) 1m90
8. Oksana Okuneva (Oek) 1m90
9. Marina Aitova (Kaz) 1m85
9. Svetlana Radzivil (Oez) 1m85
11. Airiné Palsyté (Lit) 1m80.

100m (Diamond League):
1. Carmelita Jeter (VSt) 10.78
2. Veronica Campbell-Brown (Jam) 10.85
3. Kelly-Ann Baptiste (Tri) 10.90
4. Shalonda Solomon (VSt) 11.08
5. Debbie Ferguson-McKenzie (Bah) 11.30
6. Ezinne Okparaebo (Noo) 11.32
7. Mikele Barber (VSt) 11.33
8. Mariya Ryemyen (Oek) 11.33
9. Jeanette Kwakye (GBr) 11.60

Hink-stap (Diamond League):
1. Olha Saladukha (Oek) 14m67
2. Mabel Gay (Cub) 14m58
3. Olga Rypakova (Kaz) 14m49
4. Yamilé Aldama (GBr) 14m29
5. Simona La Mantia (Ita) 14m27
6. Dana Veldakova (Slk) 14m07
7. Anna Kuropatkina (Rus) 13m53
8. Malgorzata Trybanska (Pol) 13m21

Discus (Diamond League):
1. Yanfeng Li (Chn) 66m27
2. Yarelis Barrios (Cub) 65m33
3. Zaneta Glanc (Pol) 62m78
4. Jian Tan (Chn) 61m64
5. Stéphanie Brown-Trafton (VSt) 60m82
6. Nadine Müller (Dui) 59m50
7. Aretha Thurmond (VSt) 59m01
8. Kateryna Karsak (Oek) 58m24 .
(belga/kh)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234