Vrijdag 18/09/2020

Uitslagen KBC-Nacht van de Atletiek

Mannen:
-Polstokspringen:
1. Damiel Dossevi (Fra) 5m65; 2. Derek Miles (VSt) 5m60; 3. Kevin Rans (Bel) 5m50; 4. Steven Lewis (GBr) 5m50; 5. Romain Mesnil (Fra) en Oleksander Korchmid (Oek) 5m50; 7. Dennis Goossens (Bel) 5m50; 8. Tim Mack (VSt) 5m40; 9. German Chiaraviglio (Arg) en Christian Tamminga (Ned) 5m30

-100 meter:
Reeks 1: John Capel (VSt) 10.33; 2. Brian Dzingai (Zim) 10.38; 3. Dwight Thomas (Jam) 10.42; 4. Christian Malcolm (GBr) 10.44; 5. Trell Kimmons (VSt) 10.45; 6. Patrick Johnson (Aus) 10.50; 7. Ingmar Herreman (Bel) 10.79; 8. Prince Kwidane (NAn) 10.93
Reeks 2: 1. Kendall Stevens (VSt) 10.27; 2. Marcus Brunson (VSt) 10.33; 3. Marc Findley (GBr) 10.34; 4. Ryan Scott (GBr) 10.35; 5. Joshua Norman (VSt) 10.37; 6. Jean-Marie Louis (Bel) 10.52; 7. Moses Kamut (Van) 10.87; 8. Marius Loua (Ivo) 11.00
Finale: 1. John Capel (VSt) 10.14; 2. Dwight Thomas (Jam) 10.21; 3. Marcus Brunson (VSt) 10.26; 4. Kendall Stevens (VSt) 10.30; 5. Marc Findley (GBr) 10.32; 6. Ainsly Waugh (Jam) 10.40; 7. Joshua Norman (VSt) 10.41; 8. Ryan Scott (GBr) 10.46

-400 meter:
1. Kevin Borlée (Bel) 45.67; 2. Jonathan Borlée (Bel) 45.79; 3. Andrae Williams (Bah) 45.97; 4. Sean Wroe (Aus) 46.42; 5. Mitch Potter (VSt) 46.70; 6. Erison Hurtault (Dom) 46.75; 7. Niko Verekauta (Fin) 46.91; 8. Lewis Banda (Zim) 47.56

-Speerwerpen:
1. Alainis Karlis (Let) 78m36; 2. Tom Goyvaerts (Bel) 75m81; 3. Peter Essenwein (Dui) 74m20; 4. Thomas Smet (Bel) 73mp58; 5. Stefan Müller (Zwi) 73m17; 6. Jan Mihal (Tsj) 69m82; 7. Lars Moller Laursen (Den) 69m53; 8. Pablo Pietrobelli (Arg) 68m09; 9. Bjorn Blommerde (Ned) 66m22; 10. Timothy Herman (Bel) 64m13

-3.000 meter steeple:
1. Paul Koech (Ken) 8:00.57 (beste WJP); 2. Abraham Chirchir (Ken) 8 :19.81; 3. Rubén Palomeque (Spa) 8:20.07; 4. Krijn Van Koolwijk (Bel) 8:20.32; 5. Pieter Desmet (Bel) 8:21.13; 6. Kyle Alcorn (VSt) 8:21.46; 7. Billy Nelson (VSt) 8:21.50; 8. Mateo Villani (Ita) 8 :21.73; 9. Antonio Jiminez (Spa) 8:26.25; 10. Filmon Ghirmai (Dui) 8:26.66; 11. Ali Kamil Zakaria (Qat) 8:28.64; 12. Marcin Chabowski (Pol) 8:29.48; 13. Ali Al Amri (SAr) 8:51.69

-Kogelstoten:
1. Dylan Armstrong (Can) 20m58; 2. Petr Stehlik (Tsj) 19m45; 3. Russ Winger (VSt) 19m01; 4. Eric van Vreumingen (Ned) 19m01; 5. Wim Blondeel (Bel) 18m14; 6. Jan Tylce (Tsj) 18m01; 7. Philip Schreiber (Dui) 17m52; 8. Filip Eeckhout (Bel) 16m69

-200 meter:
1. Brian Dzingai (Zim) 20.49; 2. Marvin Anderson (Jam) 20.84; 3. Christian Malcolm (GBr) 20.87; 4. Patrick van Luijk (Ned) 20.89; 5. Chris Williams (Jam) 20.95; 6. James Dolphin (NZe) 21.11; 7. Brian Mariano (NAn) 21.22

-800 meter:
1. Gary Reed (Can) 1:44.46; 2. Ahmed Ismail Ismail (Soe) 1:44.71; 3. Najim Manseur (Alg) 1:44.83; 4. Ismael Kipngetich Kombich (Ken) 1:45.82; 5. Jonathan Johnson (VSt) 1:46.05; 6. Dmitrijs Milkevics (Let) 1:46.10; 7. Robert Lathouwers (Ned) 1:46.16; 8. Bram Som (Ned) 1:46.46; 9. Mattias Rosseeuw (Bel) 1:48.84; 10. Thomas Matthys (Bel) 1:47.43; 11. Ruben Bett (Ken) 1:47.67; 12. Joeri Jansen (Bel) 1:47.77

-800 meter B-reeks:
1. Raphael Asafo-Ageyei (Gha) 1:47.19; 2. Brendan Shaw (VSt) 1:47.80; 3. Cosmas Rono (Ken) 1:48.17; 4. Hans Omey (Bel) 1:48.89, 5. Jan Van Den Broeck (Bel) 1:49.33; 6. Jeff Lestanet (Fra) 1:49.34; 7. Wouter de Boer (Ned) 1:49.37; 8. Hiroshi Sasano (Jap) 1:49.57; 9. Konstantinos Nakopoulos (Gri) 1:49.64; 10. Jebreh Harris (VSt) 1:50.89

-1.500 meter:
1. Nabil Madi (Alg) 3:34.53; 2. Daniel Komen (Ken) 3:34.66; 3. Ali Belal Mansoor (Bhr) 3:34.88; 4. Juan van Deventer (ZAf) 3:35.20; 5. Mahiedine Mekhissi (Fra) 3:35.73; 6. Alan Web (VSt) 3:35.86; 7. Haron Keitany (Ken) 3:36.17; 8. Rob Myers (VSt) 3:36.23; 9. Hudson de Souza (Bra) 3 :37.25; 10. Suleiman Kipses Simotwo (Ken) 3:37.71; 11. Gebremedin Mekonnen (Eth) 3:39.28; 12. Manuel Damiao (Por) 3:39.58; 13. Mohammed Shaween (SAr) 3:40.90; 14. Mario Van Wayenberge (Bel) 3:43.43; 15. Hassan Mourhit (Bel) 3:43.63; 16. Arnaud Okken (Ned) 3:50.32

-1.500 meter B-reeks:
1. Will Leer (VSt) 3:37.63; 2. Kurt Benniger (VSt) 3:38.03; 3. Taylor Milne (Can) 3:39.43; 4. John Jefferson (VSt) 3:39.55; 5. Geoffrey Marrion (Bel) 3:40.30; 6. Kazuya Watanabe (Jap) 3:40.97; 7. Kim Ruel (Bel) 3:41.32; 8. Jonas Hamm (Fin) 3:41.44; 9. Kyle Boorsma (Can) 3:42.12; 10. Rene Stokvis (Ned) 3:45.20; 11. Sebastien Dewitte (Bel) 3:45.49; 12. Koen Vandermarliere (Bel) 3:46.15; 13. Riccardo Longerich (Bel) 3:50.77; 14. Tayeb Merdji (Bel) 3:51.87

-5.000 meter:
1. Mourad Marofit (Mar) 13:02.84; 2. Levy Matebo (Ken) 13:03.04; 3. Monder Rizki (Bel) 13:04.06; 4. James Kwalia (Qat) 13:04.70; 5. Bekana Daba (Eth) 13:04.91; 6. Ndiwa Mang'Ata (Ken) 13:05.27; 7. Vincent Kiprop (Ken) 13:06.41; 8. Ennaji El Idrissi (Mar) 13:06.81; 9. Sultan Khamis Zaman (Qat) 13 :07.57; 10. Ismael Rashed Essa (Qat) 13:08.02; 11. Adrian Blincoe (NZe) 13:10.19; 12. Silas Kipruto (Ken) 13:12.83; 13. Hassan Abdullah Ahmed (Qat) 13:13.73; 14. Felix Kibore (Qat) 13:16.11; 15. Ahmed Baday (Mar) 13:16.73; 16. Chris Solinsky (VSt) 13 :18.51; 17. Hassan Mahboob (Bhr) 13:18.98; 18. Dieudonne Dissi (Rwa) 13 :25.13; 19. Peter Bomo (Ken) 13:37.25; 20. Mark Carrol (Ier) 13:37.77

-5.000 meter B-reeks:
1. Lucas Rotich (Ken) 13:17.88; 2. Yusuf Biwott (Ken) 13:19.59; 3. Benhari Mokhtar (Fra) 13:24.33; 4. Edwin Kipkorir (Ken) 13:24.45; 5. Kazahiro Maeda (Jap) 13:25.24; 6. Bobby Curtis (VSt) 13:25.66; 7. Philip Bandi (Zwi) 13:25.83; 8. Arne Gabius (Dui) 13:26.69; 9. Erik Sjoqvist (Zwe) 13:27.05; 10. Thomas Morgan (VSt) 13:27.45; 11. Fayisa Dame Tasama (Eth) 13:28.38; 12. Jonathan Riley (VSt) 13:29.72; 13. Louis Luchini (VSt) 13:29.93; 14. Matt Gabrielson (VSt) 13:30.95; 15. Stephen Haas (VSt) 13:33.59; 16. Hidekaso Sato (Jap) 13:33.86; 17. Stephen Pifer (VSt) 13:34.62; 18. Martin Steinbauer (Oos) 13:36.63; 19. Slavko Petrovic (Kro) 13:45.21; 20. Guy Fays (Bel) 13:46.53; 21. Henrik Skoog (Zwe) 13:50.11; 22. Frank Bollen (Bel) 13:50.21; 23. Antonios Papantonius (Gri) 13:54.50; 24. Patrick Stitzinger (Ned) 13:58.47; 25. Sebastian Hallmann (Dui) 14:10.58

Vrouwen:
-Kogelstoten:
1. Elisabeth Wanless (VSt) 17m14; 2. Jana Karnikova (Tsj) 17m11; 3. Catherine Timmermans (Bel) 15m60; 4. Nadja Mesloh (Dui) 13m70; 5. Esther Eisenlauer (Dui) 13m40; 6. Sarah Aerts (Bel) 13m00

-400 meter horden:
1. Lashinda Demus (VSt) 55.85; 2. Mirian Barnes (VSt) 55.89; 3. Shevon Stoddart (Jam) 56.00; 4. Elodie Ouedraoga (Bel) 56.58; 5. Tina Kron (Dui) 57.05; 6. Muna Jabir (Soe) 57.54; 7. Angela Morosanu (Roe) 60.44

-100 meter:
Reeks 1: 1. Amber Robinson (VSt) 11.48; 2. Lashandra Ratcliff (VSt) 11.58; 3. Sylviane Felix (Fra) 11.59; 4. Elisabeth Davin (Bel) 11.61; 5. Anne Zagre (Bel) 11.68; 6. Frauke Penen (Bel) 11.70; 7. Andrea Miller (NZe) 11.70; 8. Leititia Libert (Bel) 11.84
Reeks 2: 1. Kim Gevaert (Bel) 11.20; 2. Chandra Sturrup (Bah) 11.24; 3. Carmalita Jeter (VSt) 11.31; 4. Melissa Barber (VSt) 11.35; 5. Vida Anim (Gha) 11.51; 6. Angela Williams (VSt) 11.56; 7. Tahesia Harrigan (Ivo) 11.60; diskwalificatie: Hanne Mariën (Bel)

-Hinkstapspringen:
1. Dana Veldakova (Sln) 14m10; 2. Gisele De Oliveira (Bra) 13m85; 3. Erica McLain (VSt) 13m76; 4. Katja Demut (Dui) 13m71; 5. Shani Marks (VSt) 13m46; 6. Yvette Lewis (VSt) 13m38; 7. Martina Sestakova (Tsj) 13m20; 8. Ekatarina Menne (Dui) 12m68; 9. Jolien Van Brempt (Bel) 11m96

-Hoogspringen:
1. Tia Hellebaut (Bel) 2m00; 2. Nicole Forrester (Can) 1m91; 3. Chaunté Howard (VSt) 1m87; 4. Deirdre Ryan (Ier) 1m83; 5. Tatyana Efimenko (Kir) 1m83; 6. Hannelore Desmet (Bel) en Iryna Kovalenko (Oek) 1m79; 8. Svetlana Radzivil (Oez) 1m75; 9. Ifoma Olausson (VSt) 1m75; 10. Valentina Lyashenko (Oek) 1m70

-1.500 meter:
1. Ucendy Morgan (VSt) 4:07.22; 2. Mimi Belete (Eth) 4:07.36; 3. Malindi Elmore (Can) 4:07.89; 4. Konstadina Efedaki (Gri) 4:07.95; 5. Amy Mortimer (VSt) 4:08.39; 6. Sara Hall (VSt) 4:08.55; 7. Deirdre Byrne (Ier) 4 :08.89; 8. Nicole Teter (VSt) 4:10.17; 9. Georgie Clark (Aus) 4:10.21; 10. Mary Jayne Reeves (VSt) 4:10.85; 11. Almensh Belete (Eth) 4:11.79; 12. Tifany McWilliams (VSt) 4:12.40; 13. Mika Yoshikawa (Jap) 4:12.73; 14. Marina Muncan (Ser) 4:14.10; 15. Marije te Raa (Ned) 4:17.10; 16. Melissa Cook (VSt) 4:18.56; 17. Nanae Kuwashiro (Jap) 4:21.79

-100 meter horden:
1. Nevin Yanit (Tur) 12.76; 2. Aurelia Trywianski (Pol) 12.81; 3. Danielle Carruthers (VSt) 12.96; 4. Nicole Denby (VSt) 12.97; 5. Andrea Bliss (Jam) 12.99; 6. Eline Berings (Bel) 13.09; 7. Sarah Claxton (GBr) 13.28; 8. Elisabeth Davin (Bel) 13.37

-200 meter:
1. Shalonda Solomon (VSt) 22.67; 2. Laverne Jones (Maa) 22.79; 3. Olivia Borlée (Bel) 23.05; 4. Hanna Mariën (Bel) 23.13; 5. Makelesi Batimala (Fij) 23.22; 6. Nathalie Knight (Ier) 23.34; 7. Lashandra Ratcliff (VSt) 23.93; 8. Esther Akihary (Ned) 24.27

-3.000 meter steeple:
1. Jenny Barringer (VSt) 9:22.73; 2. Anna Willard (VSt) 9:22.76; 3. Irini Kokkinariou (Gri) 9:33.11; 4. Minori Hayakari (Jap) 9 :33.93; 5. Sophie Duarte (Fra) 9 :35.35; 6. Veerle Dejaeghere (Bel) 9:36.56; 7. Sigrid Vanden Bempt (Bel) 9:39.15; 8. Korene Hinds (Jam) 9:42.09; 9. Lisa Galaviz (VSt) 9 :45.91; 10. Miranda Boonstra (Ned) 9 :47.39; 11. Mendil Widad (Alg) 9:47.88.
(belga)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234