Donderdag 12/12/2019

Uitslagen en standen na GP Sven Nys

Een glunderende Nys met Stybar en Albert op het podium. Beeld PHOTO_NEWS

Uitslag van en stand bij de eliterenners na de woensdag gereden GP Sven Nys in Baal, de zesde manche van de Bpost bank trofee:

. Uitslag (38 dln)

1. Sven Nys (Baal/Crelan-AA Drink) 1u03:39

2. Zdenek Stybar (Tsj) 0:51

3. Niels Albert 0:57

4. Rob Peeters 1:10; 5. Tom Meeusen 1:39; 6. Thijs van Amerongen (Ned) 1:55; 7. Philipp Walsleben (Dui) 2:22; 8. Bart Aernouts; 9. Corné van Kessel (Ned) 2:27; 10. Marcel Meisen (Dui) 3:10; 11. Wietse Bosmans 3:24; 12. Jim Aernouts 3:34; 13. Joeri Adams 3:41; 14. Dieter Vanthourenhout 4:14; 15. Sven Vanthourenhout 4:24; 16. Vinnie Braet 4:35; 17. Lubomir Petrus (Tsj) 4:44; 18. Twan van den Brand (Ned) 5:02; 19. Jonathan Page (VSt) 5:15; 20. Arnaud Grand (Zwi) 6:05; 21. Thijs Al (Ned) 6:18; 22. Patrick van Leeuwen (Ned) 7:04; 23. Kenneth Van Compernolle 7:115; 24. Radomir Simunek (Tsj) 8:05; 25. Kevin Eeckhout op 1 ronde; 26. Kevin Cant op 2 ronden; 27. Bart Wellens; 28. Niels Koyen; 29. Alexander Revell (NZl) op 3 ronden; 30. Christoph Ambroziak (Dui) op 4 ronden; 31. Edmond Angus (NZl; 32. James Spragg (GBr) op 5 ronden
Opgegeven: Martin Bina (Tsj), Bart Verschueren, Julien Taramarcaz (Zwi), Klaas Vantornout, Davy Commeyne, Yannick Mayer (Dui)

Niet gestart: Kevin Pauwels, Vincent Baestaens, Patrick Gaudy, Ian Field (GBr), Mariusz Gil (Pol), Aaron Schooler (Can)

Belgacom snelste ronde: 1. Sven Nys 7:46.20; 2. Philipp Walsleben 7:46.50; 3. Rob Peeters 7:50.90

Tussenspurt: 1. Sven Nys 15 sec; 2. Rob Peeters 10; 3. Philipp Walsleben 5


Klassement Bpost bank trofee (na 6 wedstrijden):

1. Sven Nys 6u02:27

2. Niels Albert 2:57

3. Thijs van Amerongen (Ned) 6:38

4. Rob Peeters 7:27; 5. Philipp Walsleben (Dui) 7:51; 6. Tom Meeusen 8:29; 7. Klaas Vantornout 8:32; 8. Bart Aernouts 9:11; 9. Kevin Pauwels 13:25; 10. Corné van Kessel (Ned) 14:47; 11. Julien Taramarcaz (Zwi) 15:10; 12. Jim Aernouts 15:35; 13. Twan van den Brand (Ned) 15:44; 14. Martin Bina (Tsj) 16:54; 15. Wietse Bosmans 17:16; 16. Zdenek Stybar (Tsj) 18:20; 17. Joeri Adams 18:21; 18. Bart Wellens 19:42; 19. Lubomir Petrus (Tsj) 20:57; 20. Marcel Meisen (Dui) 21:59; 21. Patrick Gaudy 22:15; 22. Sven Vanthourenhout 22:27; 23. Thijs Al (Ned) 22:36; 24. Eddy van IJzendoorn (Ned) 22:48; 25. Dieter Vanthourenhout 23:17; 26. Mariusz Gil (Pol) 23:30; 27. Ian Field (GBr) 24:50; 28. Radomir Simunek (Tsj) 24:59; 29. Aitor Hernandez (Spa) 26:58; 30. Micki van Empel (Ned) 27:03¿ 35. Kevin Eeclhout 28:25; 36. Kevin Cant 28:45; 39. Kenneth Van Compernolle 29:38; 41. Davy Commeyne 30:15; 42. Dave De Cleyn 30:27; 43. Vinnie Braet 30:32; 45. Niels Koyen 30:39; 46. Jan Denuwelaere 30:40; 54. Bart Verschueren 30;57; 57. Stef Boden; 58. Ben Berden; 64. Bart Hofman; 65. Vincent Baestaens; 66. Ingmar Uytdewilligen; 73. Tom Van den Bosch; 74. Mathieu Willemyns


Klassement tussenspurt:

1. Thijs van Amerongen 7 ptn

2. Sven Nys 5

3. Rob Peeters 4

4. Lars van der Haar, Ian Field, Klaas Vantornout, Martin Bina en Philipp Walsleben 3


. Vrouwen (32 dln):

1. Katherine Compton (VSt) 38:07

2. Marianne Vos (Ned) 0:20

3. Nikki Harris (GBr) 0:44

4. Helen Wyman (GBr) 1:29; 5. Sophie de Boer (Ned) 1:51; 6. Elle Anderson (VSt) 2:01; 7. Sanne Cant 2:08; 8. Ellen Van Loy 2:30; 9. Githa Michiels 2:45; 10. Sabrina Stultiens (Ned) 3:19; 11. Courtenay McFadden (VSt) 4:04; 12. Jolien Verschueren 4:16; 13. Loes Sels 4:47; 14. Asa Maria Erlandsson (Zwe) 4:55; 15. Ayako Toyooka (Jap) 5:16; 16. Margriet Kloppenburg (Den) 5:58; 17. Karen Verhestraeten 6:19; 18. Bianca van den Hoek (Ned) 6:43; 19. Katrien Thijs 7:03; 20. Cindy Bauwens 7:13; 21. Christine Vardaros (VSt) 7:46; 22. Ilona Meter (Ned) 8:18; 23. Lindy van Anrooij (Ned) 8:29; 24. Corey Coogan Cisek (VSt) 8:31; 25. Shana Maes 9:52; 26. Lena Bischof-Stein (Dui) 10:15; 27. Clémence Ondet (Fra) op 1 ronde; 28. Jelena Eric (Ser); 29. Lene Vrijsen; 30. Britta Werners (Dui) op 2 ronden; 31. Cindy Diericx.

Stand Bpost bank trofee (na zes wedstrijden):

1. Helen Wyman (GBr) 3u59:36

2. Nikki Harris (GBr) 0:54

3. Sanne Cant 1:39

4. Sophie de Boer (Ned) 8:53; 5. Ellen Van Loy 12:45; 6. Githa Michiels 12:51; 7. Sabrina Stultiens (Ned) 14:27; 8. Gabby Durrin (GBr) 17:02; 9. Marianne Vos (Ned) 17:59; 10. Katherine Compton (VSt) 18:26; 11. Pavla Havlikova (Tsj) 18:56; 12. Loes Sels 22:49; 13. Karen Verhestraeten 23:03; 14. Reza Hormes (Ned) 23:06; 15. Lucie Chainel-Lefevre (Fra) 25:09; 16. Maureen Bruno Roy (VSt) 25:09; 17. Elle Anderson (VSt) 25:25; 18. Christel Ferrier-Bruneau (Fra) 25:28; 19. Eva Lechner (Ita) 25:33; 20. Laura Verdonschot 25:42

. Beloften (35 dln):

1. Wout Van Aert (Lille/Telenet-Fidea) 47:58

2. Mathieu van der Poel 0:37

3. Michael Vanthourenhout 0:51

4. Gianni Vermeersch 1:01; 5. Toon Aerts 1:04; 6. Laurens Sweeck 1:25; 7. Tim Merlier 2:05; 8. Jens Vandekinderen 2:10; 9. Jens Adams 2:41; 10. Yorben Van Tichelt 3:09; 11. Joeri Hofman 3:13; 12. David van der Poel (Ned) 3:36; 13. Jonas Pedersen (Den) 3:46; 14. Diether Sweeck 4:08; 15. Berne Vankeirsbilck 4:19; 16. Jonas Degroote 4:27; 17. Braam Merlier 4:35; 18. Fabian Lienhard (Zwi) 4:55; 19. Nicolas Cleppe 4:59; 20. Antonin Marecaille (Fra) 5:05; 21. Lukas Muller (Zwi) 5:38; 22. Hendrik Sweeck 5:49; 23. Andrew Dillman (VSt) 6:51; 24. Arne Tureluren 7:05; 25. Lorenzo Pepermans 7:11; 26. Toki Sawada (Jap) op 1 ronde; 27. Kyle De Proost; 28. Benjamin Gelabert (Fra); 29. Matthias Van de Velde; 30. Tobin Ortenblad (VSt); 31. Niels Buysen op 2 ronden; 32. Yelle Leaerts op 3 ronden; 33. Jonathan Verschueren; 34. Gilles De Jaeger op 4 ronden

Klassement Bpost bank trofee (na 6 wedstrijden):

1. Wout Van Aert 141 punten

2. Laurens Sweeck en Mathieu van der Poel (Ned) 107

4. Toon Aerts 93; 5. Tim Merlier 90; 6. David van der Poel (Ned) en Jens Vandekinderen 80; 8. Michael Vanthourenhout 79; 9. Gianni Vermeersch 72; 10. Jens Adams 61; 11. Yorben Van Tichelt 58; 12. Daan Soete 32; 13. Nicolas Cleppe 27; 14. Diether Sweeck en Joeri Hofman 26; 16. Quinten Hermans en Fabian Lienhard (Zwi) 24; 18. Jonas Pedersen (Den) 21; 19. Daan Hoeyberghs 19; 20. Braam Merlier 18; 21. Stan Godrie (Ned), Jonas Degroote en Berne Vankeirsbilck 13; 24. Richard Jansen (Ned) 12; 25. Ben Boets en Michael Boros (Tsj) 9; 27. Gert-Jan Bosman (Ned), Lukas Muller (Zwi) en Logan Owen (VSt) 8; 30. Arne Tureluren 6; 31. Mike Teunissen (Ned), Matthias Van de Velde, Hendrik Sweeck 5; 34. Martijn Budding (Ned) en Jakob Skala (Tsj) 4; 36. Lorenzo Pepermans 3; 37. Severin Sägesser (Zwi) en Antonin Marecaille (Fra) 2

. Junioren (42 dln):

1. Yannick Peeters 40:47

2. Gianni Van Donink 0:24

3. Stijn Caluwé 1:06

4. Pieter Van Roosbroeck 1:18; 5. Jens Teirlinck 1:58; 6. Sybren Jacobs; 7. Nick Verheyen 2:12; 8. Lawrence Tibackx 2:19; 9. Jorn Verbraken 2:41; 10. Gavin Haley (VSt) 2:51; 11. Kelvin Bakx (Ned) 2:54; 12. Timon Ruegg (Zwi) 2:58; 13. Stijn Hofman 3:21; 14. Remigiusz Gil (Pol) 3:33; 15. Steven Schreiber (Dui) 3:36; 16. Jordi Andries 3:41; 17. Fabio Jakobsen (Ned) 3:44; 18. Thomas Van de Velde 3:48; 19. Nolan Brady (VSt) 4:00; 20. Grant Ellwood (VSt) 4:05; 21. Simon Jaecques 4:07; 22. Joffrey Deguerce (Fra) 4:09; 23. Yari Crollet 4:25; 24. Liam Dunn (VSt); 25. Stefano Museeuw 4:39; 26. Liam Helsocht 4:48; 27. Jorden De Haes 4:55; 28. Austin Vincent (VSt) 5:00; 29. Lance Haidet (VSt) 5:23; 30. Ian McShane (VSt) 5:41; 31. Erik Boer (Ned) 5:49; 32. Gert Smets 5:54; 33. Ethan Reynolds (VSt) 6:13; 34. Kevin van Bennekom (Ned) 6:18; 35. Glenn Verbeeck 6:22; 36. Cormac Dunn (VSt) 7:03; 37. Jens Roelants 7:34; 38. Josey Weik (VSt) op 1 ronde; 39. Mart Muskens (Ned); 40. Nathan Lehoux (Fra); 41. Nathan Vriens op 2 ronden.

. Nieuwelingen (43 dln):

1. Jens Dekker (Ned) 27:59

2. Thijs Wolsink (Ned) 0:06

3. Mitch Groot (Ned) 0:10

4. Gianni Siebens 0:11; 5. Victor Vandebosch; 6. Jappe Jaspers 0:31; 7. Jarno Liessens 0:35; 8. Tijl Pauwels 0:57; 9. Jarne Driesen 0:59; 10. Alex Colman 1:09; 11. Seppe Rombouts 1:31; 12. Mathijs Wuyts 1:38; 13. Jente Tielemans 1:52; 14. Dennis Blommen 2:01; 15. Diederik Pemen 2:12; 16. Jordi De Beule 2:27; 17. Stan Dieleman 2:52; 18. Pieter Giart 3:04; 19. Toon Vandebosch 3:17; 20. Lander Tibackx 3:29; 21. Einar Steegmans 3:42; 22. Lauri Van den Eede 3:54; 23. Hakan Proost 3:55; 24. Niels Willaerts 4:25; 25. Tomas Szedelyi 4:46; 26. Arne Vermeersch 5:22; 27. Maxim Van Gils 5:28; 28. Brent Braes 5:36; 29. Diede Mortier 5:41; 30. Jens Vertongen 6:05; 31. Bert Verschueren 6:18; 32. Kenneth Poppe 6:41; 33. Yoshi Christiaens 7:06; 34. Yoran Arnoets 7:13; 35. Sven Maertens 7:45; 36. Viktor Geeraerts; 37. Seppe Broeckx 8:13; 38. Jeremy Couton 8:15; 39. Stijn De Bruyn 10:11; 40. Orélien Nicaise op 1 ronde.

Stand Bpost bank trofee (na twee wedstrijden)

1. Mitch Groot (Ned) en Thijs Wolsink (Ned) 44

3. Jens Dekker (Ned) 35

4. Gianni Siebens 34; 5. Tijl Pauwels 32; 6. Jappe Jaspers 31; 7. Victor Vandebosch 29; 8. Jarno Liessens 23; 9. Dennis Blommen en Alex Colman 22; 11. Jarne Driesen 18; 12. Bryan Bouwmans (Ned) en Seppe Rombouts 14; 14. Diederik Pemen 13; 15. Louis Overmeire 12; 16. Jente Tielemans en Mathijs Wuyts 9; 18. Alessio Dhoore en Jordi De Beule 8; 20. Florian Vermeersch 5; 21. Stan Dieleman 4; 22. Peter Giart 3; 23. Jarne Boden en Toon Vandebosch 2; 25. Lander Tibackx 1.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234