Zaterdag 15/08/2020

Uitslagen eerste ronde Beker van België

Uitslagen van de eerste ronde in de Beker van België voetbal.

1 : K.SC.Wielsbeke - K.Sassport Boezinge 0-1

2 : K.VC.Wingene - K.W.Club Lauwe 4-0

3 : R.Knokke FC. - K.SK.Vlamertinge 7-0

4 : K.SV.Rumbeke - K.SV.De Ruiter Roeselare 2-0

5 : K.SV.White Star Adinkerke - K.SK.Oostnieuwkerke 2-1

6 : Groene Duivels Ingooigem - Sporting West Harelbeke 0-3

7 : K.Racing Waregem - SK.Eernegem 2-2 (6/5)

8 : K.SK.Voorw.Zwevezele - VV.Westkapelle 5-1

9 : R.FC.Doornik - K.Blauwvoet Otegem 5-0

10 : SV.Wevelgem City - K.S.C.T. Menen 3-1

11 : R.Geants Athois - VC.K.Zwevegem Sport 0-5 FF

12 : OMS.Ingelmunster - SK.Nieuwkerke 7-0

13 : S.V.V.Damme - K.FC.Meulebeke 3-0

14 : VK.Westhoek - K.Eendracht Wervik 4-0

15 : SC.Dikkelvenne - K.VK.Svelta Melsele 3-2

16 : Zeveren Sportief - K.FC.Evergem-Center 3-5

17 : Rapide Club Lebbeke - K.VV.Zelzate 1-1 (3/4)

18 : K.E.Appelterre-Eichem - R.RC.Wetteren-Kwatrecht 1-2

19 : K.SK.De Jeugd Lovendegem - K.SK.Ronse 0-3

20 : K.FC.Sp.St-Gillis Waas - Rangers Opdorp 3-0

21 : Willen Is Kunnen Eine - K.VV.Laarne-Kalken 6-1

22 : Willen Is Kunnen Boekel - K.FC.Eendr.Zele 0-4

23 : K.Standaard Wetteren - Avanti Stekene 1-0

24 : K.FC.Jong VL.Kruibeke - K.V.E.Tronchiennes 2-1

25 : K.FC.Merelbeke - SK.Lochristi 3-2

26 : K.SK.Maldegem - SK.Berlare 0-2

27 : FC.Pepingen - K.VC.Jong Lede 3-2

28 : K.VK.Ninove - SV.Voorde 4-1

29 : K.Bevel FC. - K.Zwaluwen Olmen 1-1 (3/4)

30 : K.FC.Zwarte Leeuw - FC.Walem 5-0

31 : Verbr.Zwijndrecht - K.FC.Ranst 3-0

32 : K.FC.Heultje - FC.Mariekerke 0-5

33 : K.FC.St.-Lenaarts - VC.Herentals 2-0

34 : K.V. Turnhout - VV.Duffel 5-0

35 : K.Groen Rood Katelijne - K.Lyra TSV. 4-2

36 : K.Wuustwezel FC. - K.FC.Lille 3-3 (7/8)

37 : K.Antonia FC. - K.Witgoor Sport Dessel 0-1

38 : K.FC.Duffel - K.FC.Beekhoek Sport 5-1

39 : K.FC.Nijlen - K.Berg en Dal VV. 1-0

40 : K.Merksplas SK. - K.VV.Vosselaar 1-6

41 : SC.City Pirates Anvers - K.FC.Brasschaat 1-2

42 : SV.Aartselaar - W.S. Schorvoort Turnhout 0-4

43 : R.CS.Ohain A - R.Union Rixensartoise A 2-1

44 : V.Tervueren-Duisburg A - Stade Everois Racing Club A 2-2 (1/4)

45 : K.AC.Betekom - K.VC.Haacht A 3-1

46 : SK.Kampelaar - K.SK.Halle 1-3

47 : K.FC.Eppegem A - R.La Hulpe SC. A 14-0

48 : K.OVC.Sterrebeek - Renaissance Cl.Schaerbeek 4-1

49 : ASC Berchem - K.FC.Wambeek A 3-2

50 : US.Rebecquoise - K.FC.Lennik 3-1

51 : Korbeek Sport - Sportief Rotselaar A 0-2

52 : Rode Duivels Zoutleeuw - Olympia SC.Wijgmaal 1-5

53 : K.Wolvertem SC. - FC.Rillaar Sport A 6-0

54 : K.FC.Peutie - Léopold FC. 0-6

55 : FC.Ganshoren - US.D'Ophain A 5-0

56 : R.Racing Club de Waterloo - Verbr.Beersel Drogenbos A 3-0

57 : Francs Borains - R.Arquet FC. 2-1

58 : Ass.Sp.Club Havinnes A - FC.Ostiches A 0-3

59 : R.FC.Spy - AS.Fontainoise 1-1 (4/3)

60 : RC Charleroi-Fleurus - Entente Châtelet 9-2

61 : Pont-A-Celles-Buzet A - OC.Nismes 1-1 (5/4)

62 : R.AS.Monceau - Athl.CLub Le Roeulx 5-1

63 : AEDEC.Hyon A - R.US.Genly-Quevy 89 A 1-2

64 : Racing FC.Fosses - R.Chatelet SC. 1-3

65 : ASS.Montkainoise A - ARS.de l'Entité Floreffe 8-0

66 : R.SC.Paturageois - Peruwelz Football Club A 0-1

67 : R.OC.de Charleroi-March. - R.US.Flobecquoise A 9-0

68 : R.FC.Grand-Leez - R.AS.Lessines-Ollignies 4-1

69 : US.De Pesche - R.US.Courcelloise 0-1

70 : R.FC.Rapid Symphorinois A - JS.Isièroise A 4-0

71 : Spouwen-Mopertingen - K.VK.Beringen 8-0

72 : FC.Apollo 74 Gellik - K.Kattenbos Sport 0-5 FF

73 : Real Neeroeteren-Maaseik - F.C. Esperanza Pelt 0-7

74 : K.ESK.Bourg-Leopold - K.SK.Bree 3-0

75 : K.Vlijtingen VV. - K.VV.Weerstand Koersel 1-0

76 : K.Herk-De-Stad FC. - Bilzerse Waltwilder VV 1-0

77 : K.Daring Huvo Jeuk - VV.Brustem Centrum 2-2 (7/8)

78 : RC.Hades - K.MR.Biesen 5-0

79 : K.Flandria Dorne - K.Lutlommel VV. 0-7

80 : VV.Thes Sport Tessenderlo - K.Zonhoven VV. 1-1 (7/6)

81 : FC.Helson Helchteren - K.VK.Wellen 0-2

82 : Eendracht Termien - K.HIH.Hoepertingen 4-1

83 : R.AEC.Sclayn - CS.Wépionnais 2-4

84 : R.FC.Sart-Lez-Spa - R.ES.Gesvoise 1-1 (3/4)

85 : Chevetogne Football - J.Rochefortoise Jemelle A 1-1 (4/2)

86 : R.S.C.Beaufays - R.FC.Warnant 1-1 (3/2)

87 : R.FC. 1912 Raeren - R.C.S. Stavelot A 0-0 (0/3)

88 : R.Standard FC.Bièvre - R.Jeun.Aischoise A 0-6

89 : R.Dinant FC. - J.S.Fizoise 2-5

90 : U.S.H.Limontoise - R.C.S. Verlaine B 6-0

91 : AC.Hombourg - Pontisse Cite FC 3-0

92 : R.Ougrée FC. - R.CS.Stavelot B 5-1

93 : R.U.S.Loyers - R.Jeun.Aischoise A 6-2

94 : U.R.S.Lixhe-Lanaye - R.ES.Couvin-Mariembourg 3-2

95 : Union Royale Namen - R.US.Gold Star Luik 3-1

96 : Un.Walhorn - R.FC.Meux 1-4

97 : JS.Taminoise - JS.Eghezée 7-0

98 : JS.Kemexhe Crisnée - Football Club de Trooz. 0-4

99 : R.Marloie Sport - R.Aywaille FC. 2-3

100 : R.CS.Verviétois - R.ES.Champlonaise 0-5 FF

101 : R.US.Ethe Belmont - FC.Jeun.Lorr.Arlonaise 2-1

102 : ES.Villance - R.US.Givry 3-1

103 : R.RC.Longlier - Bomal R.FC. 3-0

104 : R.SC.Habay-La-Neuve - R.OL.Harre 8-0

105 : US.Martelangeoise - Solières Sport 0-5

106 : R.ES.Vaux - ESC.Poupehan 2-0

107 : R.Ent.Bertrigeoise - R.SS.Salmienne 4-2

108 : R.U.S.Marbehan - R.RC.Mormont 1-2

109 : R.Stade Waremmien FC. - R.OC.Meix-Dt-Virton 3-0

110 : EC.Jamoigne-Chiny - R.Dar.Cl. de Cointe-Liège 0-6

111 : R.CS.Verlaine A - R.Esp.Rossignol 4-0

112 : R.OC.Rochois - FC.United Richelle. 0-1.

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234