Dinsdag 03/08/2021

Uitslagen eerste ronde Beker van België

Groep 1
1.Poperinge - Boezinge 1-0
2.Westrozebeke - Ieper 0-4
3.Westende - Blankenberge 1-1 (3/4)
4.Zwevegem - De Ruiter Roeselare 1-3
5.Wielsbeke - Wingene 2-1
6.Heule - Rumbeke 4-0
7.Harelbeke - Warcoing 3-6
8.Kortemark - St.-El.-Winkel 3-1
9.Knokke - Eernegem 4-5
10.Ingelmunster - Damme 1-2
11.Oostnieuwkerke - Templeuve 0-1
12.Lendelede - Menen 0-0 (6/7)
13.Hersaut - Diksmuide 3-2
14.Club Roeselare - Langemark 2-2 (4/5)

Groep 2
15.Geraardsbergen - Gent-Zeehaven 0-2
16.Berlare - Anvaing 2-1
17.Beloeil - Maldegem 3-2
18.Vrasene - Tertre 1-1 (2/3)
19.Ressegem - Wetteren-Kwatrecht 0-7
20.Maubray - Houtem 1-2
21.Lovendegem - Kokerij-Meldert 1-2
22.Terjoden-Welle - RC Lebbeke 1-1 (4/5)
23.Opstal - Appelterre-Eichem 1-1 (3/4)
24.Aalter - Merelbeke 0-6
25.Petegem - St.-Gillis Waas 3-0
26.Voorde - E. Zele 3-3 (4/2)
27.Jong Lede - Ertvelde 4-1
28.Tournai - Kemzeke 3-0
29.Lebbeke - Bambrugge 2-2 (4/2)
30.Zelzate - Acren 1-4

Groep 3
31.Zoersel - Poppel 1-1 (5/3)
32.Retie - Katelijne-Waver 2-1
33.Wilrijk - Duffel 0-1
34.Herentals - Vosselaar 1-0
35.Grasheide - Turnhout 0-2
36.De Kempen - Putte 3-0
37.Oosterzonen - Zwarte Leeuw 1-2
38.Sint-Job - Mariekerke 1-0
39.Nieuwmoer - Merkstem-Antwerpen Noord 0-2
40.Witgoor Dessel - Vorselaar 3-0
41.Turkuaz Antwerpen - Wavria 1-4
42.Lyra - Melsele 4-1
43.Wommelgem - Kruibeke 4-1
44.Houtvenne - St.-Lenaarts 2-2 (1/3)

Groep 4
45.Beauchevain - Wambeek nm
46.Etterbeek - Eizeringen 0-2
47.Bierbeek - Pepingen 2-3
48.Butsel - Kappelle o/d Bos 7-1
49.Overijse - Lubbeek 6-0
50.Herent - Dilbeek 3-2
52.Holsbeek - Uccle 0-5
53.Leeuw - Ganshoren 1-1 (7/8)
54.Schaerbeek Evere - Londerzeel 0-0 (4/3)
55.Schaerbeek - Ternat 1-3
56.Wijgmaal - Bruxelles 2-2 (2/4)
57.Halle - Moorsel 8-2
58.Liedekerke - Kampenhout 1-0

Groep 5
59.Everbeur - Hasselt 3-1
60.Wellen - Koersel 1-1 (4/5)
61.Landen - Neerpelt 1-2
62.Zonhoven - Vlijtingen 2-2 (3/5)
63.Herk-De-Stad - Spouwen-Mopertingen 0-4
64.Beringen - Elen 5-0
65.Leopoldsburg - Moelingen 2-2 (5/4)
66.Overpelt - Landen 2-2 (4/2)
67.Torpedo Hasselt - Ham 2-1
68.Zonhoven - Veldwezelt 2-2 (4/5)
69.Lutlommel - Balen 2-1
70.Tongeren - Termien 3-0
71.SK Hasselt - Overpelt 5-0
72.Bree - Hades 3-2

Groep 6
73.OC Charleroi - Bioul 3-1
74.Arquet - FC Charleroi 1-5
75.Mesvinois - Erpion 2-2 (5/4)
76.Ligny - Montignies 3-3 (3/5)
77.Genly-Quevy - Baileux 6-0
78.Malonne - Jemeppe 0-4
79.Spy - Somzée 2-0
80.Binche - Manage 2-2 (4/5)
81.Solrezienne - Walhain 1-3
82.Onhaye - Trazegnies 2-0
83.Farciennes - Frameries 2-6
84.Bossiérois - UR Namur 0-9
85.Buzet - Meux 1-2
86.Couvin-Mariembourg - Aische 4-1
87.Malonne - Tamines 1-3

Groep 7
89.Herstal - Verlaine 0-2
90.Warnant - Xhorisien 4-0
91.Soumagne - Tilleur 0-4
92.Grace-Hollogne - UCE De Liège 1-3
93.Vyle-Tharoul - Sprimont 0-4
94.Hannut - Flémalle nm/nc
95.Jalhaytois - St. Disonais 0-2
96.Belgny - Raeren 0-1
97.D'Ivoz Ramet - Hamoir 3-4
98.Waremme - Faymonville 1-1 (4/5)
99.Braives - Aywaille 0-4
100.Jupille - FC Liège 0-4

Groep 8
101.Rochefort - St.-Louis-Saint-Léger 0-2
102.Vencimontois - Rochois 2-4
103.Longlier - Vaux 4-0
104.St. André Ochamps - Oppagne-Wéris 2-5
105.Wellin - Meix-Dt-Virton 0-2
106.Givry - Libramont 4-1
107.Saint-Pierre - Mormont 0-3
108.Beauraing - Belmont 4-1
109.Walha - Habay-La-Neuve 0-1
110.Gouvy - Standard Bièvre 2-5
111.Sartoise - Florenville 2-1
112.Champlon - JL Arlon 3-1

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234