Zondag 19/09/2021

Uitslagen eerste ronde Beker van België

De uitslagen van de 1e ronde in de beker van België

GROEP 1
1. K.SC.Menen - K.SV.Rumbeke 3-0
2. S.V.V.Damme - VG.Oostende 0-2
3. SK.Oostnieuwkerke - Sporting W.I.Harelbeke 0-3
4. K.V.C.S.V.Oostkamp - K.SK.Maldegem 1-2
5. K.Excelsior Zedelgem - K.SV.Bredene 1-0
6. K.Sassport Boezinge - K.SK.Steenbrugge 8-0
7. K.FC.Varsenare - SK.Bellem 3-0
8. ASS.Montkainoise - K.BS.Poperinge 3-4
9. K.Sint-Eloois-Winkel - Sp. Olympic de Warcoing 1-0
10. SK.Eernegem - VC.K.Zwevegem Sport 2-0
11. K.VK.Ieper - R.Knokke FC. 4-0
12. R.RC.Peruwelz - K.WS.Club Lauwe 5-0
13. Club Roeselare - K.FC.Sparta Petegem 0-2
14. K.SV.Moorsele - K.SV.Diksmuide 0-3

GROEP 2
15. KFC.Vrasene - K.VV.Kl.Kemzeke 1-1 (8/7)
16. K.FC.Herleving Sinaai - K.VV.Zelzate 1-0
17. K.Racing Club Bambrugge - K.FC.Olympic Burst 4-1
18. R.RC.Gent-Zeehaven - K.Eendr.Opstal 3-1
19. K.SV.Sottegem - K.FC.Evergem-Center 1-0
20. FC.Kerksken - K.FC.Eendr.Zele 0-2
21. SV.Voorde - K.FC.Merelbeke 1-3
22. K.SK.Lebbeke - Verbroedering Meldert 0-1
23. SK.Berlare - K.VK.Ninove 1-0
24. K.E.Appelterre-Eichem - K.FC.Eeklo 2-0
25. K.F.A.C.Waarschoot - K.FC.Sp.St-Gillis Waas 0-2
26. K.VC.Jong Lede - SK.Terjoden-Welle 1-3

GROEP 3
27. Sp.Roosbeek - Dilbeek Sport (27/07)
28. Voorwaarts Mollem - Tempo Overijse 1-2
29. K.FC.Rapide Wezemaal - K.Olympia SC.Wijgmaal 0-4
30. FC.Baal - VC.Kester (26/07)
31. R.Léopold Uccle - FC. Blue Star Bruxelles 2-1
32. FC.Ganshoren - K.Everbeur Sport Averbode 0-0 (2/4)
33. R.FC.Evere - K.FC.Wambeek 1-2
34. FC.Merchtem 2000 - K.Wolvertem SC 1-4
35. K.FC.Meise - FC.Rillaar Sport 0-2
36. FC. K.Londerzeel SK. - K.Vilvoorde 3-0
37. SK.St.P.Opwijk Sport - Oud Heverlee Leuven 0-0 (4/2)
38. Lubbeek St-Martinus Sport - KFC.Rhodienne-De Hoek 1-3

GROEP 4
39. K.V.Bonheiden - K.FC.Duffel 2-6
40. K.VV.Belg.-Edegem - Sp. K.FC.St.-Lenaarts 0-5
41. K.SK.Wavria - K.Sint-Job FC. volgt
42. K.FC.Jong VL.Kruibeke - K.SK.Sefa Herentals 7-1
43. K.Wijnegem VC - K.Vlimmeren Sport 0-0 (5/4)
44. K.FC.Lille - K.VV.Vosselaar 3-0
45. K.AC.Olen - K.FC.Zwarte Leeuw 0-4
46. FC.Mariekerke - K.FC.De Kempen T.L. 2-4
47. K.Lyra TSV - K.Verbr.Hemiksem 8-0
48. K.FC.Katelijne-Waver - SK.Wilrijk 3-0
49. K.Berchem Sport 2004 - K.VC.Houtvenne 2-1
50. K.Schelle Sport - KFC.Oosterzonen Oosterw. 1-4
51. K.VV.Dosko Baarle-Hertog - K.RC.Mechelen 0-2
52. VC.Herentals - K.VC.Willebroek-Meerhof 5-0 FF

GROEP 5
53. VV.Thes Sport - Tessenderlo Cobox 76 2-0
54. K.Esperanza Neerpelt - K.Witgoor Sport Dessel 1-3
55. K.VK.Zepperen - Waltwilder V.V. 0-2
56. K.VV.Weerstand Koersel - K.FC.Flandria Paal 3-1
57. Kadijk SK.Overpelt - K.FC.Mol 0-1
58. K.SK.Meeuwen - K.Herk-De-Stad FC. 0-4
59. K.Lutlommel - VV. Sport.Nevok.Gruitrode 5-0
60. K.VK.Wellen - K.ESK.Leopoldsburg 1-1 (2/3)
61. Spouwen-Mopertingen - SK.Moelingen 0-0 (4/5)
62. K.VV.Heusden-Zolder - SC.Zichen-Zussen-Bolder 1-2
63. Runkst VV. - K.Sportclub Tongeren 2-5
64. FC.Ezaart Sport Mol - K.Overpeltse VV. 0-1
65. K.Patro Eisden Maasmech. - Ross.Hulsen Sportief 4-0
66. K.Zonhoven VV - Exc.Veldwezelt 0-3
67. K.SK.Bree - RC.Hades 3-2
68. K.Vlijtingen - VV. Riemst Vooruit 8-3

GROEP 6
69. R.US.Genly-Quevy 89 - Club Olympic Trivières 0-3
70. Amicale Club Morlanwelz - CS.Entité Manageoise 0-4
71. FC.Vacresse - FC.Saint-Vaast 1-2
72. SC.Montignies - R.FC.Bioul 81 1-1 (3/4)
73. Ass.Sp.Chimay-Virelles Royal - Baileux Sport 1-8
74. R.Geants Athois - R.FC.Surice 13-0
75. FC.Rapid Symphorinois - F.Couillet-La Louvière 0-2
76. Ent.Sportive Elouges Dour - CS.Onhaye 1-2
77. Union Entité Estinnoise - Bracquegnies Sp. (27/07)
78. R.Soignies Sports - R.ES.Couvin-Mariembourg 0-2
79. R.Stade Brainois - Racing Jet Wavre 5-1
80. La Jeun.Sportive Morialmé - Pont-A Celles-Buzet 0-7
81. FC.Ligny - JS.Taminoise 0-5
82. R.CS.Brainois - St.Ghisl.-Tertre-Hautrage 0-1

GROEP 7
83. R.FC.Grand-Leez - R.RFC.Montegnée 5-2
84. R.AC.Leuze-Longchamps - AC.Hombourg 1-1 (1/3)
85. Jeun.Aischoise - R.Arquet FC. 3-1
86. K.FC.Weywertz R.Sprimont - Comblain Sport 0-3
87. R.AF.Franchimontois - R.FC.Meux 2-3
88. R.W.Walhain CG. R.Skill - FC.D'Ivoz-Ramet 11-1
89. Football Club Cheratte - FC.Jupille 4-1
90. R.FC. 1912 Raeren - Ent.Sp.Fernelmont 4-0
91. SC.Petit-Waret - R.S.C.Beaufays 1-3
92. R.FC.Tilleur St.-Gilles - FC.St-Germain 2-0
93. R.Avenir Fouron FC. - ET.Elsautoise 1-2
94. R.CS.Verlaine - R.Aywaille FC. 1-2
95. R.FC.Hannutois - R.Etoile Sp.Dalhemoise s/v
96. Turkania Faymonville - Grupo Desportivo Poulseur 0-0 (3/1)
97. R.FC.Vyle-Tharoul - R.RC.Hamoir 3-2
98. RJS.Bas-Oha - R.FC.Croatia Wandre 6-0
99. R.FC.Union La Calamine - R.Ent.Blegnytoise 2-2 (10/9)
100. R.FC.Sérésien - Cité Sport Grace-Hollogne 1-0

GROEP 8
101. R.OC.Meix-Dt-Virton - R.Jeunesse Reunie d'Aye 1-0
102. R.ES.Champlonaise - R.CS.Condruzien 0-1
103. US.Martelangeoise - R.LC.Bastogne 0-3
104. R.All.FC.Oppagne-Wéris - R.RC.Mormont 1-1 (5/3)
105. FC.Montleban - ES.Jamoigne 5-2
106. Jeun.Lorr.Arlonaise - J.Rochefortoise Jemelle A 3-0
107. US.Beauraing 61 - ES.Wellinoise 0-3
108. R.RC.Longlier R.Standard - FC.Bièvre 1-7
109. R.US.Givry - Tenneville Sports 8-0
110. Un.R.St-Louis-Saint-Léger - JS.Habaysienne 2-0
111. ES.Vaux - ESC.Poupehan 3-0
112. R.Jeunesse Freylangeoise - R.U.Wallonne Ciney 0-2.

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234