Zondag 07/03/2021

Uitslagen eerste dag EK zwemmen kortebaan

null Beeld PHOTO_NEWS
Beeld PHOTO_NEWS

De uitslagen van de eerste dag van de Europese kampoenschappen kortebaan, donderdag in het Deense Herning.

Mannen:

400 m vrije slag:

1. Nikita Lobintsev (Rus) 3:39.47

2. Andrea Mitchell D'Arrigo (Ita) 3:40.54

3. Velimir Stjepanovic (Ser) 3:40.91

Reeksen:

1. Andrea Mitchell D'Arrigo (Ita) 3:42.34

...

15. Lander Hendrickx (Bel) 3:44.76

23. Glenn Surgeloose (Bel) 3:46.07



200 m rugslag:

1. Radoslaw Kawecki (Pol) 1:49.42

2. Peter Bernek (Hon) 1:50.43

3. Christian Diener (Dui) 1:51.40

Reeksen:

1. Peter Bernek (Hon) 1:52.32

...

26. Nils Van Audekerke (Bel) 1:59.07



200 m wisselslag:

1. Philip Heintz (Dui) 1:53.98

2. Simon Sjoeden (Zwe) 1:54.28

3. Diogo F. Carvalho (Por) 1:54.89

Reeksen:

1. Laszlo Cseh (Hon) 1:54.48

...

19. Emmanuel Vanluchene (Bel) 1:58.85



50 m vrije slag:

1. Vladimir Morozov (Rus) 20.77

2. Marco Orsi (Ita) 21.00

3. Andriy Govorov (Oek) 21.17

...

6. Jasper Aerents (Bel) 21.56

10. François Heersbrandt (Bel) 21.91

Halve finales:

1. Vladimir Morozov (Rus) 20.94

...

7. François Heersbrandt (Bel) 21.65

10. Jasper Aerents (Bel) 21.68

Reeksen:

1. Vladimir Morozov (Rus) 20.89

...

9. François Heersbrandt (Bel) 21.78

. Jasper Aerents (Bel) 21.78

12. Yoris Grandjean (Bel) 21.81

23. Pieter Rimmers (Bel) 22.15


100 m vlinderslag:

Halve finales:

1. Steffen Deibler (Dui) 49.89

...

12. François Heersbrandt (Bel) 51.47

18. Egon Van der Straeten (Bel) 52.37

Reeksen:

1. Evgeny Korotyschkin (Rus) 50.02

...

14. François Heersbrandt (Bel) 51.83

21. Egon Van der Straeten (Bel) 52.23

26. Louis Croenen (Bel) 52.56

28. Gilles De Wilde (Bel) 52.85



4x50 m wisselslag:

1. Rusland 1:32.38 WR

(Melnikov, Kostin, Konovalov, Morozov)

2. Italië 1:32.83

(Pizzamiglio, Di Lecce, Codia, Orsi)

3. Duitsland 1:33.06

(Diener, Feldwehr, Deibler, Oswald)

Reeksen:

1. Italië 1:33.65

...

15. België 1:37.37

Vanluchene (24.83), Coreelman (27.64), Grandjean (23.03) en Timmers (21.87)

Vrouwen:

200 m vlinderslag:

1. Mireia Belmonte Garcia (Spa) 2:01.52 ER

2. Franziska Hentke (Dui) 2:03.47

3. Jemma Lowe (GBr) 2:04.51



200 m wisselslag:

1. Katinka Hosszu (Hon) 2:04.33

2. Siobhan-Marie O'Connor (GBr) 2:06.73

3. Sophie Allen (GBr) 2:06.86



50 m schoolslag:

1. Yuliya Efimova (Rus) 29.04

2. Ruta Meilutyte (Lit) 29.10

3. Moniek Nijhuis (Ned) 29.79

...

Halve finales:

1. Yuliya Efimova (Rus) 29.14

...

14. Fanny Lecluyse (Bel) 30.88 BR

Reeksen:

1. Yuliya Efimova (Rus) 29.47

...

21. Fanny Lecluyse (Bel) 31.16

39. Kim Janssens (Bel) 31.83



100m rugslag:

Halve finales:

1. Mie Oe Nielsen (Den) 57.09

...

18. Jasmijn Verhaegen (Bel) 1:00.84

Reeksen:

1. Mie Oe Nielsen (Den) 58.04

..

17. Jasmijn Verhaegen (Bel) 1:00.76


4x50 m vrije slag:

1. Denemarken 1:37.04 WR

(Blume, Ottesen, Rasmussen, Nielsen)

2. Zweden 1:37.08

(Coleman, Sjoestroem, Hansson, Kuras)

3. Rusland 1:37.13

(Nasretdinova, Popova, Bazarova, Knyginina)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234