Maandag 23/11/2020

Update

Uitslagen eerste dag Australian Open

Beeld UNKNOWN

Uitslagen van maandag op de eerste dag van de Australian Open tennis:
Mannen enkel:

1e ronde:
Ivan Ljubicic (Kro/24) - Jason Kubler (Aus) 6-1, 6-2, 6-2
Fernando Gonzalez (Chl/11) - Olivier Rochus (Bel) 6-3, 6-4, 3-6, 6-1
Florian Mayer (Dui) - Philipp Petzschner (Dui) 0-6, 2-6, 6-4, 6-2, 6-2
Andy Roddick (VSt/7) - Thiemo de Bakker (Ned) 6-1, 6-4, 6-4
Andy Murray (GBr/5) - Kevin Anderson (ZAf) 6-1, 6-1, 6-2
Wayne Odesnik (VSt) - Blaz Kavcic (Sln) 4-6, 6-1, 6-4, 6-2
Ivo Karlovic (Kro) - Radek Stepanek (Tsj/13) 2-6, 7-6 (7/5), 6-4, 3-6, 6-4
Bernard Tomic (Aus) - Guillaume Rufin (Fra) 6-3, 6-4, 6-4
Juan Martin del Potro (Arg/4) - Michael Russell (VSt) 6-4, 6-4, 3-6, 6-2
Rafael Nadal (Spa/2) - Peter Luczak (Aus) 7-6 (7/0), 6-1, 6-4
Andrey Golubev (Kaz) - Mardy Fish (VSt) 6-2, 1-6, 6-3, 6-3

Uitgestelde aangevatte wedstrijden:

Matthew Ebden (Aus) - Gaël Monfils (Fra/12) 2-2
Jarkko Nieminen (Fin) - Nick Lindahl (Aus) 6-2, 7-5, 5-4
Marin Cilic (Kro/14) - Fabrice Santoro (Fra) 7-5, 4-2
Julien Benneteau (Fra) - David Guez (Fra) 0-4
Sébastien Grosjean (Fra) - Marsel Ilhan (Tur) 4-6, 2-4
Igor Kunitsyn (Rus) - Jose Acasuso (Arg) 6-1, 2-6, 3-2
Teimuraz Gabashvili (Rus) - Thomaz Bellucci (Bra) 3-6, 5-7, 6-4, 2-3
Philipp Kohlschreiber (Dui/27) - Horacio Zeballos (Arg) 6-1, 4-3
Viktor Troicki (Ser/29) - Nicolas Lapentti (Ecu) 4-6, 6-1, 6-3, 5-3

Vrouwen enkel:
1e ronde:

Anastasia Pavlyuchenkova (Rus) - Anastasija Sevastova (Let) 6-2, 6-4
Dinara Safina (Rus/2) - Magdalena Rybarikova (Slk) 6-4, 6-4
Zheng Jie (Chn) - Peng Shuai (Chn) 0-6, 6-1, 6-2
Kateryna Bondarenko (Oek/30) - Raluca Olaru (Roe) 6-2, 7-6 (8/6)
Yvonne Meusburger (Oos) - Timea Bacsinszky (Zwi) 6-4, 4-6, 6-2
Maria Kirilenko (Rus) - Maria Sharapova (Rus/14) 7-6 (7/4), 3-6, 6-4
Elena Baltacha (GBr) - Pauline Parmentier (Fra) 6-4, 3-6, 7-5
Kim Clijsters (Bel/15) - Valérie Tétreault (Can) 6-0, 6-4
Yanina Wickmayer (Bel) - Alexandra Dulgheru (Roe) 1-6, 7-5, 10-8
Svetlana Kuznetsova (Rus/3) - Anastasia Rodionova (Aus) 6-1, 6-2
Flavia Pennetta (Ita/12) - Anna Chakvetadze (Rus) 6-3, 3-6, 6-2
Maria José Martínez (Spa/24) - Evgeniya Rodina (Rus) 6-0, 6-0
Justine Henin (Bel) - Kirsten Flipkens (Bel) 6-4, 6-3
Elena Dementieva (Rus/5) - Vera Dushevina (Rus) 6-2, 6-1
Alisa Kleybanova (Rus/27) - Jelena Dokic (Aus) 6-1, 7-5

Uitgestelde aangevatte wedstrijden:

Sesil Karatantcheva (Kaz) - Tamarine Tanasugarn (Tha) 1-6, 6-5
Barbora Zahlavova Strycova (Tsj) - Regina Kulikova (Rus) 7-6, 6-7, 4-3
Vania King (VSt) - Dominika Cibulkova (Slk/23) 6-3, 1-2

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234