Zondag 15/09/2019

Uitslagen eerste dag Australian Open

Kirsten Flipkens haalde net als Wickmayer de tweede ronde. Beeld BELGA

Uitslagen van de vandaag gespeelde wedstrijden in het enkelspel op de eerste dag van de Australian Open in Melbourne.

Vrouwen enkel - Eerste ronde:

Vesna Manasieva (Ser) - Lara Arruabarrena (Spa) 2-6, 6-2, 6-4

Karolina Pliskova (Tsj) - Pauline Parmentier (Fra) 6-0, 6-1

Daniela Hantuchova (Slk/31) - Heather Watson (GBr) 7-5, 3-6, 6-3

Samantha Stosur (Aus/17) - Klara Zakopalova (Tsj) 6-3, 6-4

Tsvetana Pironkova (Bul) - Silvia Soler (Spa) 6-3, 6-2

Annika Beck (Dui) - Petra Martic (Kro) 6-0, 6-0

Ana Ivanovic (Ser/14) - Kiki Bertens (Ned) 6-4, 6-4

Zheng Jie (Chn) - Roberta Vinci (Ita/12) 6-4, 6-3

Madison Keys (VSt) - Patricia Mayr (Oos) 6-2, 6-7 (8/10), 9-7

Casey Dellacqua (Aus) - Vera Zvonareva (Rus) 6-2, 6-2

Kirsten Flipkens (Bel/18) - Laura Robson (GBr) 6-3, 6-0

Eugénie Bouchard (Can/30) - Tang Haochen(Chn) 7-5, 6-1

Virginie Razzano (Fra) - Alison Van Uytvanck (Bel) 7-6 (7/3), 7-6 (7/3)

Lauren Davis (VSt) - Sachia Vickery (VSt) 6-3, 6-3

Julia Goerges (Dui) - Sara Errani (Ita/7) 6-3, 6-2

Li Na (Chn/4) - Ana Konjuh (Kro) 6-2, 6-0

Belinda Bencic (Zwi) - Kimiko Date Krumm (Jap) 6-4, 4-6, 6-3

Lucie Hradecka (Tsj) - Donna Vekic (Kro) 6-3, 6-1

Lucie Safarova (Tsj/26) - Julia Glushko (Isr) 7-5, 3-6, 6-1

Ekaterina Makarova (Rus/22) - Venus Williams (VSt) 2-6, 6-4, 6-4

Irina Falconi (VSt) - Anabel Medina Garrigues (Spa) 6-3, 6-1

Monica Niculescu (Roe) - Shahar Peer (Isr) 6-4, 6-1

Sabine Lisicki (Dui/15) - Mirjana Lucic (Kro) 6-2, 6-1

Angelique Kerber (Dui/9) - Jarmila Gajdosova (Aus) 6-3, 0-6, 6-2

Alla Kudryavtseva (Rus) - Caroline Garcia (Fra) 6-2, 7-6 (9/7)

Yanina Wickmayer (Bel) - Dinah Pfizenmaier (Dui) 7-6 (7/5), 6-3

Alison Riske (VSt) - Elena Vesnina (Rus/23) 6-2, 6-2

Flavia Pennetta (Ita/28) - Alexandra Cadantu (Roe) 6-0, 6-2

Monica Puig (Pri) - Anna Tatishvili (Geo) 6-2, 6-4

Mona Barthel (Dui) - Zhang Shuai (Chn) 7-6 (7/4), 6-3

Luksika Kumkhum (Tha) - Petra Kvitova (Tsj/6) 6-2, 1-6, 6-4

Serena Williams (VSt/1) - Ashleigh Barty (Aus) 6-2, 6-1



Mannen enkel - Eerste ronde:

Tomas Berdych (Tsj/7) - Oleksandr Nedovyesov (Oek) 6-3, 6-4, 6-3

Kenny De Schepper (Fra) - Wu Di (Chn) 7-5, 7-5, 7-6 (7/2)

Damir Dzumhur (BHe) - Jan Hajek (Tsj) 6-4, 6-2, 6-1

Ivan Dodig (Kro/32) - Ivo Karlovic (Kro) 7-6 (10/8), 6-3, 7-6 (7/4)

Kevin Anderson (ZAf/19) - Jirí Vesely (Tsj) 2-6, 6-7 (4/7), 6-4, 6-4, 6-4

Dominic Thiem (Oos) - Joao Sousa (Por) 5-7, 6-4, 6-3, 7-6 (7/3)

Edouard Roger-Vasselin (Fra) - Carlos Berlocq (Arg) 6-4, 7-6 (7/5), 6-7 (9/11), 6-2

Guillermo Garcia-Lopez (Spa) - Tommy Haas (Dui/12) 7-5, 5-2 (opgave)

Mikhail Youzhny (Rus/14) - Jan-Lennard Struff (Dui) 6-1, 6-4, 6-2

Florian Mayer (Dui) - Denis Kudla (VSt) 6-4, 6-2, 6-4

Pablo Andujar (Spa) - Albert Ramos (Spa) 6-4, 6-2, 6-4

Jerzy Janowicz (Pol/20) - Jordan Thompson (Aus) 1-6, 4-6, 6-4, 6-2, 6-1

Jérémy Chardy (Fra/29) - Jesse Huta Galung (Ned) 6-2, 6-4, 6-4

Oleksandr Dolgopolov Jr. (Oek) - Ricardas Berankis (Lit) 7-5, 7-5, 6-2

Adrian Mannarino (Fra) - Steve Johnson (VSt) 3-6, 6-3, 6-0, 5-7, 6-4

David Ferrer (Spa/3) - Alejandro Gonzalez (Col) 6-3, 6-4, 6-4

Stanislas Wawrinka (Zwi/8) - Andrey Golubev (Kaz) 6-4, 4-1 (opgave)

Alejandro Falla (Col) - Mikhail Kukushkin (Kaz) 6-7 (2/7), 6-2, 6-2, 6-3

Matthew Ebden (Aus) - Nicolas Mahut (Fra) 6-3, 7-5, 4-6, 0-6, 6-3

Vasek Pospisil (Can/28) - Samuel Groth (Aus) 6-4, 6-3, 6-4

Tommy Robredo (Spa/17) - Lukas Rosol (Tsj) 6-1, 6-7 (7/9), 3-6, 7-6 (7/5), 8-6

Julien Benneteau (Fra) - Pablo Carreno (Spa) 6-3, 3-6, 4-6, 6-1, 6-2

Nikolay Davydenko (Rus) - Lukasz Kubot (Pol) 3-6, 6-3, 3-6, 6-3, 6-4

Richard Gasquet (Fra/9) - David Guez (Fra) 7-5, 6-4, 6-1

Fabio Fognini (Ita/15) - Alex Bogomolov Jr. (Rus) 6-3, 6-2 (opgave)

Jarkko Nieminen (Fin) - Dudi Sela (Isr) 3-6, 7-6 (7/3), 6-7 (3/7), 6-3, 6-3

Sam Querrey (VSt) - Santiago Giraldo (Col) 6-3, 6-2, 3-6, 7-6 (7/3)

Ernests Gulbis (Let/23) - Juan Monaco (Arg) 1-6, 6-4, 7-6 (7/4), 6-2

Dmitry Tursunov (Rus/30) - Michael Russell (VSt) 6-2, 6-2, 6-3

Denis Istomin (Oez) - Marcos Baghdatis (Cyp) 6-4, 7-5, 6-4

Leonardo Mayer (Arg) - Albert Montanes (Spa) 6-1, 6-3, 6-1

Novak Djokovic (Ser/2) - Lukas Lacko (Slk) 6-3, 7-6 (7/2), 6-1

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234