Zaterdag 23/01/2021

Uitslagen derde dag Roland Garros

Beeld PHOTO_NEWS

De uitslagen van de wedstrijden op de derde dag van Roland-Garros, het tweede Grand Slam van het seizoen, vandaag in Parijs.

Mannen enkel - Eerste ronde:
David Ferrer (Spa/6) - Lukas Lacko (Slk) 6-3, 6-4, 6-1
Benoît Paire (Fra) - Albert Ramos (Spa) 7-6 (7/3), 6-4, 6-7 (5/7), 6-3
Robin Haase (Ned) - Ivan Dodig (Kro) 6-2, 6-2, 6-1
Mikhail Youzhny (Rus/27) - James Blake (VSt) 6-2, 6-1, 6-2
Sergiy Stakhovsky (Oek) - Oleksandr Dolgopolov Jr. (Oek/16) 6-7 (4/7), 6-4, 7-6 (7/4), 3-6, 6-3
Tommy Haas (Dui) - Filippo Volandri (Ita) 6-3, 0-6, 6-4, 6-4
Grigor Dimitrov (Bul) - Donald Young (VSt) 7-6 (7/3), 6-1, 6-1
Richard Gasquet (Fra/17) - Jurgen Zopp (Est) 6-3, 6-4, 7-6 (7/4)
Jarkko Nieminen (Fin) - Igor Andreev (Rus) 3-6, 6-2, 2-1 en opgave Andreev
Andy Murray (GBr/4) - Tatsuma Ito (Jap) 6-1, 7-5, 6-0
Janko Tipsarevic (Ser/8) - Sam Querrey (VSt) 2-6, 6-4, 7-6 (7/3), 6-3
Jérémy Chardy (Fra) - Lu Yen-Hsun (Tai) 6-4, 6-1, 6-7 (3/7), 3-6, 11-9
Dmitry Tursunov (Rus) - Go Soeda (Jap) 6-1, 6-4, 6-4
Julien Benneteau (Fra/29) - Mischa Zverev (Dui) 6-2, 6-7 (3/7), 6-4, 6-4
Marcos Baghdatis (Cyp) - Juan Ignacio Chela (Arg) 6-3, 6-3, 6-1
Nicolas Almagro (Spa/12) - Paolo Lorenzi (Ita) 6-3, 7-5, 6-4
Juan Monaco (Arg/13) - Guillaume Rufin (Fra) 6-2, 2-6, 6-2, 7-6 (7/3)
Lukás Rosol (Tsj) - Carlos Berlocq (Arg) 6-4, 7-5, 6-7 (6/8), 6-2
Florian Mayer (Dui/32) - Daniel Gimeno (Spa) 6-4, 6-2, 6-3
Eduardo Schwank (Arg) - Ivo Karlovic (Kro) 6-4, 6-0, 6-3
Denis Istomin (Oez) - Igor Kunitsyn (Rus) 6-2, 6-1, 6-2
Rafael Nadal (Spa/2) - Simone Bolelli (Ita) 6-2, 6-2, 6-1

Vrouwen enkel - Eerste ronde:
Francesca Schiavone (Ita/14) - Kimiko Date Krumm (Jap) 6-3, 6-1
Tsvetana Pironkova (Bul) - Yanina Wickmayer (Bel) 3-6, 6-0, 6-3
Urszula Radwanska (Pol) - Pauline Parmentier (Fra) 6-4, 6-3
Petra Kvitova (Tsj/4) - Ashleigh Barty (Aus) 6-1, 6-2
Virginie Razzano (Fra) - Serena Williams (VSt/5) 4-6, 7-6 (7/5), 6-3
Arantxa Rus (Ned) - Jamie Hampton (VSt) 6-4, 4-3 en opgave Hampton
Heather Watson (GBr) - Elena Vesnina (Rus) 6-2, 6-4
Julia Görges (Dui/25) - Lucie Hradecka (Tsj) 7-6 (7/1), 6-4
Kaia Kanepi (Est/23) - Alexandra Panova (Rus) 6-3, 6-3
Irina Begu (Roe) - Aravane Rezai (Fra) 7-5, 5-7, 6-2
Jarmila Gajdosova (Aus) - Magdalena Rybarikova (Slk) 6-3, 4-1 en opgave Rybarikova
Caroline Wozniacki (Den/9) - Eleni Daniilidou (Gri) 6-0, 6-1
Maria Kirilenko (Rus/16) - Victoria Larrière (Fra) 6-1, 6-2
Klara Zakopalova (Tsj) - Lesya Tsurenko (Oek) 6-2, 6-1
Melinda Czink (Hon) - Anne Keothavong (GBr) 6-1, 6-2
Anastasia Pavlyuchenkova (Rus/22) - Greta Arn (Hon) 6-4, 6-4
Peng Shuai (Chn/28) - Tamira Paszek (Oos) 6-4, 6-3
Lourdes Domínguez (Spa) - Marina Erakovic (NZe) 7-5, 7-5
Ayumi Morita (Jap) - Polona Hercog (Sln) 3-6, 6-4, 6-3
Maria Sharapova (Rus/2) - Alexandra Cadantu (Roe) 6-0, 6-0

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234