Maandag 23/09/2019

Uitslagen BK Indoor

Uitslagen van het Belgisch kampioenschap indoor atletiek van vandaag in Gent:

MANNEN
60 meter:
1. Damien Broothaerts (RESC) 6.76
2. Anthony Ferro (CABW) 6.79
3. Xavier De Baerdemaker (SMAC) 6.90
4. Jean-Marie Louis (RFCL) 6.93; 5. Lino Vandoorne (HALE) 6.97; 6. Wout Verhoeven (VAC) 6.97; 7. Jens Verhelst (VAC) 7.09.

60 meter horden:
1. Damien Broothaerts (RESC) 7.81
2. Steven Van de Gender (ACW) 8.03
3. Quentin Ruffacq (DS) 8.14
4. Jonathan Nsenga (CABW) 8.25; 5. Sebastien Hoffelt (ULA) 8.34; 6. Jeremy Solot (SMAC) 8.37; 7. John De Coninck (RCG) 8.42; 8. Sander Vermeulen (RCG) 8.48.

200 meter:
1. Ruben Thys (DCLA) 21.79
2. Bart Helskens (ACW) 21.99
3. Jens Verhelst (VAC) 22.12
4. Ingmar Herreman (KKS) 22.19; 5. Marvin Ndiribe (OB) 22.86; 6. Lars Herreman (KKS) 23.10.

400 meter:
1. Nils Duerinck (VAC) 47.60
2. Arnaud Ghislain (RESC) 47.96
3. Joris Haeck (STAX) 48.12
4. Pete Coley (ACHL) 48.51; 5. Evert Feyaerts (VAC) 48.82.

800 meter:
1. Hans Omey (AZW) 1:49.02
2. Stefan Van Aelst (ACBR) 1:52.03
3. Matthias Stubbe (OB) 1:52.63
4. Bert Pluym (DAC) 1:52.85; 5. Andreas Smout (SACN) 1:53.02; 6. Maarten De Bock (RCG) 1:54.18; 7. Wout Vandegaer (RCT) 1:54.38.

1500 meter:
1. Geoffrey Marrion (CABW) 3:54.66
2. Roel Ringoot (OPW) 3:56.11
3. Justin Mahieu (DAMP) 3:58.44
4. Ruben Kenis (ADD) 4:00.13; 5. Bert Misplon (RCG) 4:00.13; 6. Maarten Van Dyck (ROBA) 4:00.24; 7. Kim Barbe (EA) 4:00.41; 8. Vincent Michotte (WS) 4:01.38; 9. Simon De Vriendt (KAAG) 4:02.28; 10. Francois Grell (ATH) 4:05.81; 11. Francois Bastien (WS) 4:12.97.

3000 meter:
1. Maarten Van Steen (DCLA) 8:13.50
2. Dieter Vanstreels (DUFF) 8:14.47
3. Sebastien Dewitte (RESC) 8:14.92
4. Koen Vandermarliere (FLAC) 8:15.58; 5. Andreas Van Ham (DAC) 8:19.62; 6. David Stevens (KAAG) 8:21.59; 7. Maarten Mortelmans (DUFF) 8:25.73; 8. Franky Hernould (RESC) 8:31.13; 9. Bart Verschoren (DUFF) 8:32.68; 10. Philip Van Lierde (OPW) 8:48.69; 11. Lukas Van Assche (VAC) 8:57.85; 12. Mathieu Lazou (KAAG) 9:11.99.

Hinkstapspringen:
1. Corentin Debailleul (RCB) 15m03
2. Bjorn De Decker (WIBO) 14m71
3. Leopold Kapata (RCB) 14m52
4. Franck Cannaert (AVMO) 14m26; 5. Antoine Steinier (CSF) 13m70; 6. Gagik Shahbazyan (RFCL) 13m29; 7. Bert Muyldermans (SPVI) 13m28; 8. Matthias De Leenheer (ZELE) 12m89; 9. Wim De Keukeleire (STAX) 12m63; 10. Joseph Manzambi (RCB) 12m54.

Hoogspringen:
1. Bart Van Deursen (ROBA) 2m18
2. Tim Rummens (DCLA) 2m07
3. Xavier Chalon (DAMP) 2m04
4. Denis Hanjoul (DCLA) 1m98; 5. Corentin Campener (USTA) 1m98; 6. Wim Marynissen (AVKA) 1m95; 7. Arne Peeters (LYRA) 1m95; 8. Bart Versmissen (VMOL) 1m95.

Verspringen:
1. Nicolas Stempnick (DS) 7m42
2. Wim Marynissen (AVKA) 7m15
3. Cedric Nolf (AZW) 7m06
4. Corentin Campener (USTA) 7m04; 5. Benjamin De Vriendt (STAX) 7m02; 6. Frederik Lemmens (AVT) 6m87; 7. Bjorn De Decker (WIBO) 6m71; 8. Djoere Gaublomme (DCLA) 6m71; 9. Jeremy Laruelle (HUY) 6m52; 10. Djihed Naga (RESC) 6m45.

Kogelstoten:
1. Wim Blondeel (KAAG) 18m43
2. Filip Eeckhout (VS) 16m61
3. Alain Guillaume (BBS) 16m38
4. Jurgen Verbrugghe (HAC) 16m14; 5. Richard Revyn (RFCL) 15m97; 6. Frederik Eeckhout (VS) 14m76; 7. Bart Geukens (LOOI) 14m04; 8. Frederic Xhonneux (RESC) 14m01; 9. Stefan Beyens (ACHL) 13m71; 10. Francois Gourmet (RFCL) 13m57; 11. Jarno Wagemans (HAMM) 12m64.

Polsstokspringen:
1. Denis Goossens (VAC) 5m30
2. Robbert-Jan Janssen (Ned) 5m20
3. Laurent Vanhees (ACO) 4m80
4. Francois Gourmet (RFCL) 4m80; 5. Arnaud Art (ACO) 4m60; 6. Thomas Ghoos (ACBR) 4m60; 7. Jasper De Coninck (KAAG) 4m40; 8. Jeremy Solot (SMAC) 4m40; 9. Olivier Boulanger (DAMP) 4m20.

VROUWEN
60 meter:
1. Elisabeth Davin (DAMP) 7.35
2. Olivia Borlee (WS) 7.48
3. Frauke Penen (VAC) 7.51
4. Anne Zagre (RCB) 7.55; 5. Marijke Lequesne (AT84) 7.83; 6. Natasja De Sousa (AVT) 7.88; 7. Marlien De Jans (DEIN) 7.90; 8. Jolien De Roissart (DEIN) 7.92.

60 meter horden:
1. Eline Berings (ACW) 7.99
2. Anne Zagre (RCB) 8.30
3. Liesbeth Broeckhove (RCG) 8.57
4. Hanne Claes (DCLA) 8.70; 5. Sofie Van Den Broeck (LAT) 9.03; 6. Laurence Guillet (RESC) 9.07; 7. Bieke Masselis (AZW) 9.24; 8. Els Coppieters (DEIN) 9.31.

200 meter:
1. Justine Desondre (ACME) 24.41
2. Elke Bogemans (ACW) 24.44
3. Marlien De Jans (DEIN) 25.13
4. Jolien De Roissart (DEIN) 25.72; 5. An Verboven (RAM) 25.87; 6. Camille Laus (USTA) 26.00.

400 meter:
1. Elodie Ouedraogo (VAC) 55.19
2. Katrijn Boone (HAC) 56.80
3. Jessie Raes (HAC) 56.80
4. Wendy Labeye (HF) 57.34; 5. Sylvie Desmet (RCG) 57.42; 6. Elien Picavet (FLAC) 58.45.

800 meter:
1. Sigrid Vanden Bempt (DCLA) 2:06.11
2. Charlotte Debroux (DCLA) 2:06.25
3. Lindsey De Grande (OEH) 2:07.62
4. Mariska Parewyck (LAT) 2:11.19; 5. Sofie Lauwers (RAM) 2:16.22; 6. Delphine Gillet (BBS) 2:16.64; 7. Sara De Boey (LAT) 2:18.81; 8. Bo Van Gestel (VMOL) 2:20.02; 9. Kristine Van Orshoven (DCLA) 2:21.01; 10. Kimberley Welkenhuyzen (AVT) 2:23.74.

1500 meter:
1. Sylvie Ameloot (DCLA) 4:26.67
2. Corinne Debaets (DCLA) 4:28.13
3. Marlies Schils (MAC) 4:36.23
4. Veerle Van Linden (DCLA) 4:37.86; 5. Marieken Verhaeghe (DCLA) 4:39.40; 6. Wies Terryn (RFCL) 4:41.18; 7. Sandra Beuviere (Fra) 4:44.14; 8. Charlotte Mahieu (DAMP) 4:44.18; 9. Sara Christens (RCT) 5:19.50; 10. Jeannine Coenen (ACHL) 5:35.53; 11. Nolwen Vanden Broeck (RESC) 5:43.16.

Kogelstoten:
1. Catherine Timmermans (DCLA) 15m51
2. Sophie Verlinden (WIBO) 13m64
3. Annelies Peetroons (OEH) 13m57
4. Anouska Hellebuyck (DEIN) 13m07; 5. An Vanhoorne (HCO) 13m04; 6. Anna Scimeca (USBW) 12m68; 7. Jolien Boumkwo (RCG) 12m35; 8. Jasmijn Demuynck (AVR) 11m97; 9. Nele Van Hauwermeiren (VS) 11m87; 10. Elissa Verhofstadt (ROBA) 10m50.

Hinkstapspringen:
1. Anne Claes (ACA) 12m69
2. Jolien Van Brempt (ACBR) 12m18
3. Stefie Mievis (ACA) 11m84
4. Caroline Leys (VOLH) 11m55; 5. Griet Van Laer (ACHL) 11m55; 6. Caroline Lahaye (SMAC) 11m55; 7. Julie Bourgois (EAH) 11m05; 8. Emelyne Backaert (DS) 11m00; 9. Cynthia Meert (LAT) 10m73; 10. Jessica Vandermosten (WS) 10m71.

Polsstokspringen:
1. Fanny Smets (RFCL) 3m90
2. Chloe Henry (VAC) 3m85
3. Aurelie De Ryck (LYRA) 3m80
4. Anouk Vercauteren (ZELE) 3m75; 5. Liesbet Van Roie (AVZK) 3m55; 6. Loes De Neve (VS) 3m50; 7. Steffi Dhont (AVLO) 3m40; 8. Carolien Van Osselaer (VOLH) 3m40; 9. Xenia De Groote (DCLA) 3m30.

Hoogspringen:
1. Hannelore Desmet (AVT) 1m79
2. Sarah De Vogelaer (VITA) 1m71
3. Liesbeth Sebrechts (OLSE) 1m68
4. Fanny Smets (RFCL) 1m60; 5. Liz Kuffer (ULA) 1m60; 6. Jessica Vandermosten (WS) 1m55.

Verspringen:
1. Els De Wael (AVLO) 5m80
2. Kim Van Herten (DALO) 5m71
3. Anne Claes (ACA) 5m71
4. Jolien Van Brempt (ACBR) 5m54; 5. Stefie Mievis (ACA) 5m53; 6. Sofie Van Den Broeck (LAT) 5m52; 7. Sanne Moonen (VAC) 5m49; 8. Eveline Vercammen (ACBR) 5m41; 9. Cynthia Meert (LAT) 5m11. (belga)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234