Zondag 16/06/2019

Uitslagen BK atletiek

Uitslagen van de finales van zondag op de Belgische atletiekkampioenschappen in Luik:


VROUWEN
100m (wind: -1,0 m/s):
1. Maryam Mani (Kam)* 11.75
2. Olivia Borlee (WS) 11.81 (Belgisch kampioene)
3. Hanna Marien (ACW) 11.82
4. Frauke Penen (VAC) 11.86
5. Elisabeth Davin (DAMP) 11.97
6. Laetitia Libert (CABW) 12.13
7. Elke Vereecken (VOLH) 12.35
8. Lindsy Cozijns (ASVO) 12.47

200m (wind: -0,3 m/s):
1. Makelesi Batimala (Fij)* 23.44
2. Elodie Ouedraogo (VAC) 23.47 (Belgisch kampioene)
3. Hanna Marien (ACW) 23.53
4. Laetitia Libert (CABW) 24.40
5. Lindsy Cozijns (ASVO) 24.67
6. Sarah Caughey (SER) 25.28
7. An Verboven (RAM) 25.37
Niet vertrokken: Olivia Borlee (WS)

400m:
1. Elke Bogemans (ACW) 54.10
2. Wendy Den Haeze (ACME) 54.10
3. Kristine Strackx (AVT) 55.03
4. Elien Mabbe (FLAC) 55.97
5. Sylvie Desmet (KAAG) 56.57
6. Enya Voet (VAC) 56.82
7. Sofie Vanackere (AZW) 57.27
8. Kim Stappers (AVT) 57.59

800m:
1. Charlotte Debroux (DCLA) 2:11.48
2. Almensch Belete* (KKS) 2:11.84
3. Lynn Van Der Stricht (VITA) 2:13.26
4. Marlies Schils (MAC) 2:13.65
5. Nicole Buytaert (ZELE) 2:14.10
6. Mariska Parewyck (LAT) 2:15.78
7. Camilla De Bleecker (DEIN) 2:16.16
8. Veerle Van Linden (DCLA) 2:16.77

1500m:
1. Veerle Dejaeghere (HULS) 4:31.89
2. Mimi Belete* (KKS) 4:32.30
3. Sylvie Ameloot (DCLA) 4:36.18
4. Griet Terryn (RFCL) 4:37.15
5. Marieken Verhaeghe (DCLA) 4:37.92
6. Eline Dalemans (KAAG) 4:38.05
7. Katrijn Vande Riviere (DEIN) 4:41.08
8. Wies Terryn (RFCL) 4:41.49
9. Nathalie Van Royen (ACW) 4:43.45
10. Melissa Van Den Driessche (OEH) 4:43.82
11. Liesbesth Pollentier (HCO) 4:51.04
Niet vertrokken: Sarah Van Eynde (DCLA)
5000m:
1. Elke Van Hoeymissen (DCLA) 16:39.65
2. Selien De Schrijder (VS) 16:46.08
3. Xenia Luxem (OLSE) 16:50.58
4. Isabella Sluijsmans (RFCL) 16:55.98
5. Vanja Cnops (ACKO) 17:20.13
6. Katleen De Cupere (RCT) 17:36.56
7. Louise Deldicque (CSDY) 17:39.13
8. Valerie Van Bogaert (ACW) 18:38.71
9. Inger Jooris (RCT) 18:44.41
10. Nina Lauwaert (VOLH) 18:48.62
Opgave: Evelien Vanheck (ACW) en Natalie Ameloot (MACW)

100m horden (wind: +0,9 m/s):
1. Elisabeth Davin (DAMP) 13.09
2. Andrea miller (NZl)* 13.15
3. Eline Berings (ACW) 13.30
4. Sara Aerts (ACBR) 13.47
5. Liesbeth Broeckhove (RCG) 14.15
6. Laurence Guillet (RESC) 14.19
7. Celine Tachelet (ROBA) 14.61
8. Evi De Jaegher (ACHL) 14.94

400m horden:
1. Jessie Raes (HAC) 59.90
2. Joke Mortier (HALE) 60.10
3. Natalie Verboven (RAM) 60.55
4. Else Belmans (LIER) 62.14
5. Soetkin De Baets (ACME) 62.88
6. Katrijn Boone (HAC) 63.77
7. Eva Duinslaeger (ROBA) 64.15
8. Charlotte Hiroux (RCT) 66.33

Ver:
1. Tia Hellebaut (AT84) 6m22 (wind: +0,8 m/s)
2. Sara Aerts (ACBR) 6m00
3. Kim Van Hertem (DALO) 5m91
4. Els De Wael (AVLO) 5m85
5. Eveline Vercammen (ACBR) 5m73
6. Caroline Lahaye (SMAC) 5m68
7. Jolien Van Brempt (ACBR) 5m66
8. Cynthia Meert (LAT) 5m40
9. An Vannieuwenhuyse (VS) 5m28
10. Alison Roquet (HERV) 5m26
11. Chrystelle Schklar (SPA) 5m21

Hinkstapspringen:
1. Anne Claes (ACA) 12m68 (wind: +0,5 m/s)
2. Jolien Van Brempt (ACBR) 12m54
3. Flora Kizuani (RFCL) 12m04
4. Stefie Mievis (ACA) 11m92
5. Sanne Belen (ACA) 11m60
6. Liesbeth Broeckhove (RCG) 11m53
7. Caroline Lahaye (SMAC) 11m46
8. Caroline Leys (VOLH) 11m40
9. An Vannieuwenhuyse (VS) 11m14
10. Emelyne Backaert (DS) 11m13
11. Vera Kozulya (GENK) 10m60
Niet gemeten: Geraldine Lambert (RCB) en Svetlana Bolshakova (Rus)

Hoog:
1. Sabrina De Leeuw (OEH) 1m77
2. Alison Roquet (HERV) 1m71
3. Hanne Van Hessche (ASVO) 1m71
4. Fanny Smets (RFCL) 1m68
5. Sarah De Vogelaer (VITA) 1m65
6. Liesbeth Sebrechts (OLSE) 1m65
7. Eveline Van Remoortere (VOLH) 1m60
8. Hanne Boen (VOLH) 1m60
9. Elisabeth Leonard (SPA) 1m55
Polsstok:
1. Fanny Smets (RFCL) 3m70
2. Anne-Frederique Krier (ULA) 3m40
3. Chloé Henry (VAC) 3m35
4. Loes De Neve (VS) 3m30
. Aurelie De Ryck (LYRA) 3m30
. Lien Colson (DCLA) 3m30
7. Laura Quirin (ROBA) 3m10
8. Sophie Bailleux (SMAC) 3m00
9. Laurine Renier (ACO) 3m00
10. Jozefien Willemen (ACBR) 3m00
Niet gemeten: Claire Avril (SMAC) en Pauline Gemine (SMAC)

Kogel:
1. Catherine Timmermans (DCLA) 14m64
2. Annelies Peetroons (OEH) 14m25
3. Sophie Verlinden (WIBO) 13m78
4. Inge Vangeel (ACBR) 12m69
5. An Vanhoorne (HCO) 12m60
6. Anna Scimeca (USBW)* 12m45
7. Shana Wauters (LOOI) 11m61
8. Marliese De Leeuw (VS) 11m26
9. Jessie Desmet (DAC) 11m25

Discus:
1. Inge Vangeel (ACBR) 51m32
2. Veerle Blondeel (KAAG) 50m80
3. Annelies Peetroons (OEH) 48m25
4. Irina Sustelo (CABW) 45m07
5. Elke Gys (ACBR) 44m33
6. Anouska Hellebuyck (DEIN) 43m55
7. Katrien Van De Broeck (DCLA) 43m13
8. Catherine Timmermans (DCLA) 41m78
9. Mieke Jongenelen (VOLH) 39m94
10. Anna Scimeca (USBW)* 37m53
11. Shana Wauters (LOOI) 37m38
12. Jessie Desmet (DAC) 35m75

Speer:
1. Melissa Dupre (RCG) 47m79
2. Sarah Vermeir (VAC) 43m58
3. Anne Verbist (SGOL) 41m21
4. An Vanhoorne (HCO) 39m33
5. Freija De Vleeschouwer (RCG) 38m22
6. An Leyns (KAAG) 31m90
7. Ellen Lootens (RCG) 31m87
8. Jennifer Schmitz (HF) 31m75
9. Annelies Ghyselinck (RCG) 30m65

Hamer:
1. Irina Sustelo (CABW) 57m25
2. Patricia Blondeel (KAAG) 49m81
3. Julie Van Oystaeyen (CSDY) 48m39
4. Frederique Neys (DCLA) 48m23
5. Harmke Vanblaere (MACW) 46m05
6. Tasja Gevers (VOLH) 41m15
7. Dorien Vercammen (ACHL) 40m94
8. Anne Coosemans (HUY) 37m09
9. Ingrid Vos (ACA) 33m40
Niet gemeten: Anne-Julie Locrel (CABW)


MANNEN
100m m (wind: -0,7 m/s):
1. Erik Wijmeersch (ACW) 10.44
2. Jean-Marie Louis (RFCL) 10.54
3. Damien Broothaerts (RESC) 10.66
4. James Dolphin (NZl)* 10.71
5. Lino Vandoorne (HALE) 10.72
6. Ingmar Herreman (KKS) 10.82
7. Tom Schippers (AT84) 10.84
Niet vertrokken: Anthony Ferro (CABW)

200m (wind: -0,2 m/s):
1. Arnout Matthys (VOLH) 21.35
2. James Dolphin (NZl)* 21.36
3. Jean-Marie Louis (RFCL) 21.42
4. Ingmar Herreman (KKS) 21.63
5. Lino Vandoorne (HALE) 21.75
6. Joris Haeck (STAX) 21.78
7. Tom Schippers (AT84) 22.07
8. Bart Helskens (ACW) 22.16

400m:
1. Arnaud Ghislain (RESC) 46.56
2. Niko Verekauta (Fij)* 46.57
3. Nils Duerinck (VAC) 47.04
4. Arnaud Destatte (RCB) 47.33
5. Antoine Gillet (BBS) 47.77
6. Evert Feyaerts (VAC) 48.77
7. Matthieu Schoeps (ATH) 49.05
8. Cedric Destatte (RCB) 49.31

800m:
1. Matthias Rosseeuw (FLAC) 1:53.88
2. Thomas Matthys (ACBR) 1:54.16
3. Hans Omey (AZW) 1:55.11
4. Toon Dierckx (VOLH) 1:55.20
5. Stefan Van Aelst (ACBR) 1:56.25
6. Colin Schouppe (RCG) 1:56.32
7. Brian Van Den Bossche (ACHL) 1:56.54
8. Andreas Smout (SACn) 1:59.01

1500m:
1. Kim Ruell (DCLA) 3:57.15
2. Geoffrey Marrion (CABW) 3:57.55
3. Mario Van Waeyenberge (DUFF) 3:57.92
4. Abdi Nagaasa-Wayessa (VOLH)* 3:58.18
5. Kristof Van Malderen (VAC) 3:58.32
6. Ricardo Longerich (MALM) 3:58.93
7. Tim Clerbout (LAT) 3:59.98
8. Sebastien Dewitte 4:00.19
9. Tim Luyckx (OEH) 4:02.40
10. Alexandre Cellier (ARCH) 4:03.73
11. Roel Ringoot (OPW) 4:04.01
12. Frank Bollen (ATLA) 4:06.96

5000m:
1. Faisa Dame Tamasa (RFCL)* 14:14.96
2. Guy Fays (RFCL) 14:30.41 (Belgisch kampioen)
3. Michael Brandenbourg (ARCH) 14:38.20
4. Lander Van Droogenbroeck (DAC) 14:40.88
5. Tom Salden (ATLA) 14:48.02
6. Philippe Devel (HF) 14:52.63
7. Florent Caelen (HERV) 15:05.18
8. Fabian Haezebrouck (JSMC) 15:07.52
9. Glen laurens (AVZK) 15:14.42
10. Joachim Pelicaen (LEBB) 15:16.70
11. Peter De Vocht (AVZK) 15:19.02
12. Pierre Denays (USTA) 15:27.91
13. Bart Verschoren (DUFF) 15:41.96
14. Jonas Sergooris (DAC) 15:44.54
15. Thomas Florizoone (SMAC) 15:51.61
16. Sven Nys (AVT) 15:58.66
Opgaves: Jean-Michel Brandenbourg (ARCH) en Arnaud Lecoeuche (JSMC)

110m horden (wind: +0,3 m/s):
1. Adrien Deghelt (SMAC) 13.79
2. Damien Broothaerts (RESC) 13.82
3. Sven Pieters (DCLA) 14.28
4. Steven Van De Gender (ACW) 14.48
5. Sander Vermeulen (RCG) 14.83
6. John De Coninck (RCG) 15.40
Opgave: Hans Van Alphen (AT84)
Niet vertrokken: Frank Asselman (VS)

400m horden:
1. Piet Deveughele (FLAC) 51.67
2. Pieter De Schepper (ACME) 52.18
3. Gregory Vervloet (RESC) 52.49
4. Jeremy Azzolini (CABW) 53.18
5. Steven Debersaques (STAX) 53.63
6. Jori Stroobants (VITA) 54.42
Uitgeschakeld: Malik Abrighach (WS)
Opgave: Sebastien Van Beneden (RCB)

Ver:
1. Michael Velter (RFCL) 7m74 (wind: -0,9 m/s)
2. Nicolas Stempnick (DS) 7m63
3. Cedric Nolf (AZW) 7m14
4. Jeremy Laruelle (HUY) 7m05
5. Benjamin De Vriendt (STAX) 7m02 (wind: +2,2 m/s) 6m98 (wind: +1,1 m/s)
6. Frederic Xhonneux (RESC) 6m94
7. Lukas Buys (SGOL) 6m93
8. Gert Messiaen (RCG) 6m81
9. Hugues Branle (CABW) 6m79
10. Frederik Lemmens (AVT) 6m52
11. Matthias Peeters 6m49
12. Sebastien Hoffelt (ULA) 6m36
Niet gemeten: Hans Van Alphen (AT84)

Hinkstapspringen:
1. Corentin Debailleul (RCB) 15m25 (wind: -0,6 m/s)
2. Franck Cannaert (AVMO) 14m48
3. Gert Messiaen (RCG) 14m41
4. Bjorn De Decker (WIBO) 14m24
5. Leopold Kapata (RCB) 14m07
6. Wim Marynissen (AVKA) 13m63
7. Gagik Shahbazyan (RIWA)* 13m26
Niet gemeten: Hugues Branle (CABW) et Benny Mievis (ACA)

Hoog:
1. Rashid Al-Mannai (GAT)* 2m11
2. Tim Rummens (DCLA) 2m11 (Belgisch kampioen)
3. Bart Vaan Deursen (ROBA) 2m08
4. Timothy Hubert (EA) 2m08
5. Corentin Campener (USTA) 2m05
6. Wim Marynissen (AVKA) 2m00
7. Niklaas D'Hoker (VS) 2m00
8. Xavier Chalon (DAMP) 2m00
9. Benoit Braconnier (RFCL) 1m95
10. Xavier Coster (USBW) 1m95
11. Arne Peeters (LYRA) 1m95
12. Rob Vanden Bogaert (LYRA) 1m90
13. Bertrand Namurois (RFCL) 1m90

Polsstok:
1. Kevin Rans (VAC) 5m25
2. Denis Goossens (VAC) 5m10
3. François Gourmet (RFCL) 5m00
4. Sébastien Hoffelt (ULA) 4m80
5. Benoit Simonet (ACO) 4m60
6. Arnaud Art (ACO) 4m40
7. Thomas Ghoos (ACBR) 4m20
8. Roland Elias (SER) 4m20
Niet gemeten: Jonas De Meyer (DCLA) en Thomas Merlier (KAAG)

Kogel:
1. Wim Blondeel (KAAG) 18m12
2. Filip Eeckhout (VS) 16m62
3. Alain Guillaume (BBS) 16m34
4. Jurgen Verbrugghe (HAC) 15m81
5. Richard Revyn (VAC) 15m21
6. François Gourmet (RFCL) 14m38
7. Frederik Eeckhout (VS) 14m33
8. Loic Rausin (SPA) 13m48
9. Jurgen Van Den Branden (VS) 12m48
10. Bart Geukens (LOOI) 12m02
Niet gemeten: Gert-Jan Berghmans (OEH)

Discus:
1. Kris Coene (AVLO) 55m23
2. Wim Blondeel (KAAG) 52m81
3. Jurgen Verbrugghe (HAC) 49m42
4. Didier Van Hamme (RCG) 48m83
5. Filip Eeckhout (VS) 47m72
6. Frederik Eeckhout (VS) 47m54
7. Edwin Nys (MAC) 47m22
8. Gert-Jan Berghmans (OEH) 44m66
9. Jurgen Van Den Rranden (VS) 43m66
10. Tom De Keukeleire (VS) 42m77
11. Bart Geukens (LOOI) 40m39
12. Richard Revyn (VAC) 39m65
13. Loic Rausin (SPA) 35m68

Speer:
1. Tom Goyvaerts (BRAB) 76m02
2. Thomas Smet (OLSE) 69m21
3. Loic Lemaitre (DCLA) 62m22
4. Timothy Herman (VS) 61m94
5. Frederic Xhonneux (RESC) 61m19
6. Walker Christopher Eyre (HF) 53m13
7. Marco Bruni (AVT) 51m30
8. Cedric Nolf (AZW) 50m86
9. Kenny Vernieuwe (FLAC) 49m96
10. Pieter Spaepen (ADD) 47m32
11. Adrien Grignard (SPA) 45m67
12. Valerian Smet (USBW) 43m58

Hamer:
1. Nicolas Pierre (CABW) 63m71
2. Walter De Wyngaert (ROBA) 63m11
3. Timothy Vanmassenhove (HAC) 54m70
4. Pierre Pousseur (DAMP) 54m56
5. Tim De Coster (DCLA) 53m89
6. Thierry Despontin (ARCH) 49m07
7. Tim Van Den Schoor (ACHL) 48m36
8. Thibault Moreaux (SMAC) 44m50
9. Serge Lefevre (RCT) 37m96
Niet gemeten: Antonio Sustelo (CABW)
(belga)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
© 2019 MEDIALAAN nv - alle rechten voorbehouden