Maandag 08/08/2022

Uitslagen 2de dag - programma 3de dag US Open

null Beeld BELGA
Beeld BELGA

De uitslagen van de wedstrijden op de tweede dag van het US Open, het vierde en laatste Grand Slam van het seizoen, in Flushing Meadows, New York.

Mannen enkel - Eerste ronde:
Yeu-Tzuoo Wang (Tai) - Ivo Karlovic (Kro) 7-6 (7/4), 6-7 (8/10), 6-1, 6-4
Nicolas Almagro (Spa/11) - Radek Stepanek (Tsj) 6-4, 6-7 (5/7), 6-3, 6-4
Philipp Petzschner (Dui) - Nicolas Mahut (Fra) 1-6, 4-6, 6-4, 7-5, 7-6 (7/3)
Sam Querrey (VSt/27) - Lu Yen-Hsun (Tai) 6-7 (4/7), 6-4, 6-4, 7-5
Tomas Berdych (Tsj/6) - David Goffin (Bel) 7-5, 6-3, 6-3
Pablo Andujar (Spa) - Thomaz Bellucci (Bra) 7-6 (7/5), 3-6, 7-6 (7/1), 7-5
Milos Raonic (Can/15) - Santiago Giraldo (Col) 6-3, 4-6, 3-6, 6-4, 6-4
Jo-Wilfried Tsonga (Fra/5) - Karol Beck (Slk) 6-3, 6-1, 7-6 (7/2)
Andy Roddick (VSt/20) - Rhyne Williams (VSt) 6-3, 6-4, 6-4
Steve Darcis (Bel) - Malek Jaziri (Tun) 3-6, 6-1, 6-1, 6-1
Stanislas Wawrinka (Zwi/18) - Sergiy Stakhovsky (Oek) 6-7 (6/8), 7-6 (7/2), 6-4, 6-2
Dennis Novikov (VSt) - Jerzy Janowicz (Pol) 6-2, 7-6 (8/6), 3-6, 6-3
Julien Benneteau (Fra/31) - Olivier Rochus (Bel) 7-6 (7/1), 6-2, 6-3

Vrouwen enkel - Eerste ronde:
Silvia Soler (Spa) - Alla Kudryavtseva (Rus) 6-3, 6-2
Tsvetana Pironkova (Bul) - Camila Giorgi (Ita) 6-3, 6-4
Ayumi Morita (Jap) - Monica Niculescu (Roe/26) 6-3, 6-3
Sofia Arvidsson (Zwe) - Kimiko Date Krumm (Jap) 6-4, 6-2
Ana Ivanovic (Ser/12) - Elina Svitolina (Oek) 6-3, 6-2
Galina Voskoboeva (Kaz) - Arantxa Rus (Ned) 6-1, 6-3
Andrea Hlavácková (Tsj) - Klara Zakopalova (Tsj/24) 6-4, 6-4
Elena Vesnina (Rus) - Shuai Peng (Chn/32) 7-6 (7/5), 6-1
Ekaterina Makarova (Rus) - Eleni Daniilidou (Gri) 6-1, 6-4
Angelique Kerber (Dui/6) - Anne Keothavong (GBr) 6-2, 6-0
Venus Williams (VSt) - Bethanie Mattek-Sands (VSt) 6-3, 6-1
Johanna Konta (GBr) - Tímea Babos (Hon) 6-2, 7-5
Olga Govortsova (WRu) - Tamira Paszek (Oos/29) 6-3, 6-4
Vera Dushevina (Rus) - Nastassja Burnett (Ita) 6-0, 6-3
Sara Errani (Ita/10) - Garbiñe Muguruza (Spa) 6-3, 6-7 (6/8), 6-1
Dominika Cibulkova (Slk/13) - Johanna Larsson (Zwe) 6-7 (5/7), 6-2, 6-0
Bojana Jovanovski (Ser) - Mona Barthel (Dui) 4-6, 7-5, 6-2
Yaroslava Shvedova (Kaz) - Vania King (VSt) 6-4, 6-2
Roberta Vinci (Ita/20) - Urszula Radwanska (Pol) 6-1, 6-1
Jelena Jankovic (Ser/30) - Kateryna Bondarenko (Oek) 6-1, 6-2
Lara Arruabarrena (Spa) - Shahar Peer (Isr) 6-4, 7-6 (7/5)
Carla Suarez (Spa) - Ksenia Pervak (Kaz) 7-5, 1-2 en opgave Pervak
Agnieszka Radwanska (Pol/2) - Nina Bratchikova (Rus) 6-1, 6-1

De belangrijkste wedstrijden op het programma voor de derde dag van de US Open. De eerste wedstrijden starten om 17u00.

. Arthur Ashe Stadium:
** Victoria Azarenka (WRu/1) - Kirsten Flipkens (Bel)

Niet voor 19u00:
** Xavier Malisse (Bel) - John Isner (VSt/9)
** Kim Clijsters (Bel) - Laura Robson (GBr)

Vanaf 1u00:
Maria Sharapova (Rus/3) - Lourdes Dominguez Lino (Spa)
Andy Murray (GBR/3) - Ivan Dodig (Kro)

. Louis Armstrong Stadium:
Kevin Anderson (ZAf) - David Ferrer (Spa/4)
Petra Kvitova (Tsj/5) - Alize Cornet (Fra)
Juan Martin Del Potro (Arg/7) - Florent Serra (Fra)

Niet voor 21u30 (kan naar Arthur Ashe verplaatst worden):
Samantha Stosur (Aus/7) - Edina Gallovits-Hall (Roe)

. Grandstand:
Janko Tipsarevic (Ser/8) - Guillaume Rufin (Fra)
Li Na (Chn/9) - Casey Dellacqua (Aus)

. Court 4:
Aleksandra Wozniak (Can) - Lucie Safarova (Tsj/15)
** Yanina Wickmayer (Bel/25) - Pauline Parmentier (Fra)

Vierde wedstrijd:
** Steve Darcis/David Goffin (Bel) - Bob en Mike Bryan (VSt/2)

. Court 6:
Viktor Troicki (Ser/29) - Cedrik-Marcel Stebe (Dui)

. Court 7:
Mikhail Youzhny (Rus/28) - Gilles Muller (Lux)
Tommy Robredo (Spa) - Andreas Seppi (Ita/26)

. Court 11:
Richard Gasquet (Fra/13) - Albert Montanes (Spa)
Marion Bartoli (Fra/11) - Romina Opeandi (Zwi)

. Court 13:
Magdalena Rybarikova (Slk) - Zheng Jie (Chn/28)
Tobias Kamke (Dui) - Lleyton Hewitt (Aus)
Kristina Mladenovic (Fra) - Anastasia Pavlyuchenkova (Rus/17)
Philipp Kohkschreiber (Dui/19) - Michael llodra (Fra)

. Court 16:
** Dick Norman/Alexander Waske (Bel/Dui) - Frantisek Cermak/Michal Mertinak (Tsj/Slk)

. Court 17:
Nadia Petrova (Rus/19) - Simona Halep (Roe)
Varvara Lepchenko (VSt/31) - Anastasia Rodionova (Aus)
Ernest Gulbis (Let) - Tommy Haas (Dui/21)

undefined

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234