Zondag 16/06/2019

Uitslag van en stand na derde rit in Eneco Tour

Beeld UNKNOWN

De uitslag van en de stand na de derde etappe in de vijfde editie van de Eneco Tour (ProTour), vandaag over 161,3 kilometer van Niel naar Hasselt.

Uitslag
1. Tom Boonen (Quick.Step)
2. Tyler Farrar (VSt)
3. Francesco Chicchi (Ita)
4. Jose Joaquin Rojas (Spa)
5. Alexei Markov (Rus)
6. Matthew Goss (Aus)
7. Mark Renshaw (Aus)
8. Baden Cooke (Aus)
9. Robert Wagner (Dui)
10. Alexandre Usov (WRu)
11. Robert Förster (Dui); 12. Graeme Brown (Aus); 13. Michiel Elijzen (Ned); 14. Yukiya Arashiro (Jap); 15. Alexander Serov (Rus); 16. Yauheni Hutarovich (WRu); 17. Roy Sentjens; 18. Mathew Hayman (Aus); 19. Edvald Boasson Hagen (Noo); 20. Kristof Goddaert; 21. Angelo Furlan (Ita); 22. Hervé Duclos-Lassalle (Fra); 23. Aurelien Clerc (Zwi); 24. Brian Vandborg (Den); 25. Wouter Weylandt; 26. Maxime Vantomme; 27. Maarten Tjallingii (Ned); 28. Sebastien Portal (Fra); 29. Sebastian Langeveld (Ned); 30. Joost Posthuma (Ned); 31. Nick Nuyens; 32. Tom Veelers (Ned); 33. Roy Curvers (Ned); 34. Vitaliy Buts (Oek); 35. Ricardo van der Velde (Ned); 36. Renaud Dion (Fra); 37. Jacopo Guarnieri (Ita); 38. Yuriy Krivtsov (Oek); 39. Steven de Jongh (Ned); 40. Josep Jufre (Spa); 41. Angel Gomez (Spa); 42. Tomas Vaitkus (Lit); 43. Markus Eichler (Dui); 44. Vincenzo Nibali (Ita); 45. Sylvain Chavanel (Fra); 46. Jurgen Van den Broeck; 47. Francesco Gavazzi (Ita); 48. Koen de Kort (Ned); 49. Pablo Urtasun (Spa); 50. Wim De Vocht; 51. Nikolai Trusov (Rus); 52. Bolat Raimbekov (Kaz); 53. Gert Dockx; 54. Arnaud Coyot (Fra); 55. Reinier Honig (Ned); 56. Aitor Galdos (Spa); 57. Nikolas Maes; 58. Pieter Vanspeybrouck; 59. Rick Flens (Ned); 60. Mauro Da Dalto (Ita); 61. Arnaud Labbe (Fra); 62. Bradley Wiggins (GBr); 63. Juan Jose Oroz (Spa); 64. Ben Hermans; 65. Floris Goesinnen (Ned); 66. Pablo Lastras (Spa); 67. Maxime Monfort; 68. Gatis Smukulis (Let); 69. Jan Bakelants; 70. Jurgen Van Goolen; 71. Michael Rogers (Aus); 72. Simon Spilak (Sln); 73. Michal Golas (Pol); 74. Olivier Bonnaire (Fra); 75. Klaas Lodewyck; 76. Mathieu Drujon (Fra); 77. Greg Van Avermaet; 78. Dmitriy Muravyev (kaz); 79. Thierry Hupond (Fra); 80. Guennadi Mikhailov (Rus); 81. Florent Brard (Fra); 82. Alexandr Pliuschin (Mol); 83. Juan Antonio Flecha (Spa); 84. Jussi Veikkanen (Fin); 85. Kasper Klostergaard (Den); 86. Aart Vierhouten (Ned); 87. Lars Bak (Den); 88. Thomas De Gendt; 89. Laszlo Bodrogi (Fra); 90. Angel Madrazo (Spa); 91. Murilo Fischer (Bra); 92. Frank Hoj (Den); 93. Gerben Löwik (Ned); 94. Sergey Renev (Kaz); 95. Jose Alberto Benitez (Spa); 96. Dominik Klemme (Dui); 97. Andrey Amador (Crc); 98. Jeremy Roy (Fra); 99. Anthony Geslin (Fra); 100. Marcin Sapa (Pol); 101. Johan Coenen; 102. Mickael Cherel (Fra); 103. Tanel Kangert (Est); 104. Stijn Vandenbergh; 105. Kenny De Haes; 106. Steve Morabito (Zwi); 107. Johan Vansummeren; 108. Thomas Lövqvist (Zwe); 109. Martin Müller (Dui); 110. Damien Gaudin (Fra); 111. Nico Sijmens; 112. Staf Scheirlinckx; 113. Perrick Quemeneur (Fra); 114. Alex Rasmussen (Den); 115. Alexandre Blain (Fra); 116. Nikita Eskov (Rus); 117. Servais Knaven (Ned); 118. Wesley Sulzberger (Aus); 119. Javier Aramendia (Spa); 120. Chris Sutton (Aus); 121. Cameron Wurf (Aus); 122. Guillaume Le Floch (Fra); 123. Daniel Oss (Ita); 124. Frederik Willems; 125. Fabrice Piemontesi (Ita); 126. Timothy Gudsell (NZe); 127. Maryan Hary (Fra); 128. Biel Kadri (Fra); 129. Ermanno Capelli (Ita); 130. Svein Tuft (Can); 131. Jean-Charles Senac (Fra); 132. David Deroo (Fra); 133. Romain Villa (Fra); 134. Sergio De Lis (Spa); 135. Steven Cozza (VSt); 136. Josu Agirre (Spa); 137. Andrey Zeits (Kaz); 138. Jurgen Van de Walle; 139. Andrea Tonti (Ita); 140. Huub Duijn (Ned) 0:21; 141. Bobbie Traksel (Ned) 0:23; 142. Jens Mouris (Ned); 143. Greg Henderson (NZe) 0:31; 144. Tony Martin (Dui) 0:52; 145. Mirco Lorenzetto (Ita) 1:03; 146. Giovanni Bernaudeau (Fra); 147. Branislau Samoilau (WRu) 1:18; 148. Addy Engels (Ned); 149. Kevin Hulsmans 1:21: 150. Albert Timmer (Ned) 1:46; 151. Marco Bandiera (Ita) 3:08; 152. Maciej Bodnar (Pol) 3:10; 153. Niki Terpstra (Ned) 3:12

Opgave: Gregory Rast (Zwi)
Niet gestart: Juan Jose Haedo (Arg).

Stand
1. Tyler Farrar (VSt/Garmin-Slipstream) in 12u24:22
2. Tom Boonen 0:10
3. Edvald Boasson Hagen (Noo) 0:19
4. Sylvain Chavanel (Fra) 0:25
5. Bradley Wiggins (GBr) 0:27
6. Joost Posthuma (Ned)
7. Vincenzo Nibali (Ita) 0:29
8. Juan Antonio Flecha (Spa) 0:30
9. Maarten Tjallingii (Ned)
10. Nikolas Maes 0:31
11. Michiel Elijzen (Ned); 12. Lars Bak (Den) 0:34; 13. Tom Veelers (Ned); 14. Nick Nuyens; 15. Jan Bakelants; 16. Maxime Monfort 0:35; 17. Thomas Lövqvist (Zwe) 0:36; 18. Jurgen Van den Broeck; 19. Damien Gaudin (Fra) 0:37; 20. Michael Rogers (Aus); 21. Laszlo Bodrogi (Fra); 22. Steve Morabito (Zwi); 23. Sebastian Langeveld (Ned); 24. Koen de Kort (Ned) 0:38; 25. Greg Van Avermaet 0:39; 26. Andrey Amador (Crc); 27. Juan José Oroz (Spa) 0:40; 28. Francesco Gavazzi (Ita); 29. Tomas Vaitkus (Lit); 30. Jurgen Van Goolen; 31. Alexandr Pliuschin (Mol) 0:41; 32. Mathew Hayman (Aus); 33. Jeremy Roy (Fra); 34. Marcin Sapa (Pol) 0:42; 35. Brian Vandborg (Den); 36. Arnaud Coyot (Fra); 37. Dmitriy Muravyev (Kaz); 38. Simon Spilak (Sln); 39. Roy Sentjens; 40. Johan Coenen; 41. Markus Eichler (Dui) 0:43; 42. Mauro Da Dalto (Ita) 0:44; 43. Pablo Lastras (Spa) 0:45; 44. José Joaquin Rojas (Spa); 45. Frank Hoj (Den); 46. Javier Aramendia (Spa) 0:46; 47. Nico Sijmens; 48. Ben Hermans; 49. Maxime Vantomme; 50. Stijn Vandenbergh; 51. Gert Dockx 0:47; 52. Gerben Löwik (Ned); 53. Baden Cooke (Aus); 54. Steven de Jongh (Ned) 0:48; 55. Reinier Honig (Ned) 0:49; 56. Fabrice Piemontesi (Ita); 57. Mathieu Drujon (Fra) 0:50; 58. Dominik Klemme (Dui); 59. Yauheni Hutarovich (WRu) 0:51; 60. Wouter Weylandt; 61. Alexandre Usov (WRu); 62. Yuriy Krivtsov (Oek); 63. Renaud Dion (Fra) 0:53; 64. Guennadi Mikhailov (Rus) 0:57; 65. Hervé Duclos-Lassalle (Fra) 0:59; 66. Mickael Cherel (Fra); 67. Kasper Klostergaard (Den) 1:00; 68. Daniel Oss (Ita) 1:07; 69. Robert Wagner (Dui) 1:37; 70. Marco Bandiera (Ita) 3:59; 71. Alex Rasmussen (Den) 6:32; 72. Alexei Markov (Rus) 6:35; 73. Romain Villa (Fra) 6:39; 74. Thomas De Gendt 6:42; 75. Frederik Willems 6:44; 76. Nikita Eskov (Rus); 77. Florent Brard (Fra) 6:45; 78. Tanel Kangert (Let) 6:49; 79. Andrey Zeits (Kaz) 6:50; 80. Yukiya Arashiro (Jap); 81. Anthony Geslin (Fra) 6:53; 82. Sergey Renev (Kaz); 83. Michal Golas (Pol) 6:56; 84. Aitor Galdos (Spa) 7:00; 85. Sebastien Portal (Fra); 86. Olivier Bonnaire (Fra) 7:04; 87. Tony Martin (Dui) 7:25; 88. Addy Engels (Ned) 9:10; 89. Rick Flens (Ned) 10:30; 90. Kristof Goddaert 10:32; 91. Servais Knaven (Ned) 10:34; 92. Wim De Vocht 10:35; 93. Alexander Serov (Rus) 10:37; 94. Murilo Fischer (Bra); 95. Josep Jufre (Spa) 10:38; 96. Vitaliy Buts (Oek) 10:39; 97. Jacopo Guarnieri (Ita) 10:40; 98. Maryan Hary (Fra); 99. Chris Sutton (Aus) 10:42; 100. Cameron Wurf (Aus); 101. Alexandre Blain (Fra) 10:44; 102. Thierry Hupond (Fra) 10:45; 103. Guillaume Le Floch (Fra) 10:47; 104. Arnaud Labbe (Fra); 105. Aart Vierhouten (Ned); 106. Roy Curvers (Ned); 107. Angel Gomez (Spa); 108. Klaas Lodewyck 10:48; 109. David Deroo (Fra) 10:53; 110. Wesley Sulzberger (Aus) 10:54; 111. Johan Vansummeren 10:56; 112. José Alberto Benitez (Spa) 11:09; 113. Branislau Samoilau (WRu) 11:58; 114. Albert Timmer (Ned) 12:12; 115. Staf Scheirlinckx 12:42; 116. Jens Mouris (Ned) 12:44; 117. Kevin Hulsmans 13:09; 118. Maciej Bodnar (Pol) 13:43; 119. Robert Förster (Dui) 14:54; 120. Pieter Vanspeybrouck 15:07; 121. Martin Müller (Dui) 18:41; 122. Matthew Goss (Aus) 20:41; 123. Nikolai Trusov (Rus) 20:42; 124. Mark Renshaw (Aus) 20:43; 125. Gatis Smukulis (Let); 126. Jussi Veikkanen (Fin) 20:47; 127. Ricardo van der Velde (Ned); 128. Svein Tuft (Can); 129. Graeme Brown (Aus) 20:48; 130. Josu Agirre (Spa); 131. Steven Cozza (VSt) 20:49; 132. Francesco Chicchi (Ita); 133. Floris Goesinnen (Ned) 20:50; 134. Biel Kadri (Fra); 135. Ermanno Capelli (Ita) 20:52; 136. Pablo Urtasun (Spa) 20:53; 137. Perrick Quemeneur (Fra) 20:54; 138. Angel Madrazo (Spa); 139. Aurelien Clerc (Zwi) 20:55; 140. Bolat Raimbekov (Kaz); 141. Sergio De Lis (Spa) 21:02; 142. Huub Duijn (Ned) 21:03; 143. Jean-Charles Senac (Fra) 21:06; 144. Greg Henderson (NZe) 21:08; 145. Angelo Furlan (Ita) 21:12; 146. Andrea Tonti (Ita); 147. Kenny De Haes 21:25; 148. Jurgen Van de Walle 21:55; 149. Giovanni Brernaudeau (Fra) 22:04; 150. Mirco Lorenzetto (Ita) 22:12; 151. Timothy Gudsell (NZe) 22:46; 152. Bobbie Traksel (Ned) 23:15; 153. Niki Terpstra (Ned) 23:47

Puntenklassement:
1. Tyler Farrar (VSt) 85 punten
2. Tom Boonen 65
3. Edvald Boasson Hagen (Noo) 52
4. Yauheni Hutarovich (WRu) 40
5. Jose Joaquin Rojas (Spa) 30
6. Tom Veelers (Ned) 30
7. Mathew Hayman (Aus) 27
8. Baden Cooke (Aus) 25
9. Wouter Weylandt 24
10. Francesco Chicchi (Ita) 22

Ploegenklassement:
1. Rabobank (Ned) in 37u14:32
2. Quick.Step op 0:08
3. Columbia (VSt) 0:10
4. Topsport Vlaanderen-Mercator 0:13
5. Silence-Lotto 0:19

6. Saxo Bank (Den) 0:21
7. Astana (Kaz) 0:23
8. Katyusha (Rus) 0:24
9. Caisse d'Epargne (Spa) 0:26
10. Lampre (Ita) 0:38; 11. Vacansoleil (Ned) 0:40; 12. Française des Jeux (Fra) 0:41; 13. AG2R (Fra) 0:44; 14. Cofidis (Fra) 0:44; 15. Liquigas (Ita) 0:46; 16. Skil-Shimano (Ned) 1:17; 17. Euskaltel-Euskadi (Spa) 6:45; 18. Garmin-Slipstream (VSt) 10:02; 19. BBox Bouygues Telecom (Fra) 12:41; 20. Fuji-Servetto 20:43 (Spa); 21. Milram (Dui) 24:31.

(belga/adv)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
© 2019 MEDIALAAN nv - alle rechten voorbehouden