Zondag 05/12/2021

Uitslag slotrit en eindstand Ster Elektrotoer

De uitslag van de slotetappe in de Nederlandse Ster Elektrotoer (Arcen-Helmond):

Uitslag
1. Kris Boeckmans (Topsport Vlaanderen-Mercator) 174 km in 3u54:18.
(gem.: 44,558 km/u)
2. Denis Galimzyanov (Rus) z.t.
3. André Greipel (Dui) z.t.
4. Kenny De Haes; 5. Juan José Haedo (Arg); 6. Wouter Weylandt; 7. Tom Veelers (Ned); 8. Enrico Peruffo (Ita); 9. Greg Henderson (NZl); 10. Romain Feillu (Fra); 11. Bram Schmitz (Ned); 12. Peter Schulting (Ned); 13. Davy Commeyne; 14. Baden Cooke (Aus); 15. Iljo Keisse; 16. Francisco Ventoso (Spa); 17. Roy Sentjens; 18. Markus Eichler (Dui); 19. Jelle Posthuma (Ned); 20. Thomas De Gendt... 21. Nikolas Maes; 23. Björn Leukemans; 26. Kevin Neirynck; 28. Johan Coenen; 29. Bart Dockx; 35. Adam Hansen (Aus); 41. Pieter Jacobs; 42. Christophe Brandt; 45. Geert Verheyen; 47. Frederik Veuchelen 0:09; 54. Sander Armee 0:11; 57. Serguei Ivanov (Rus); 58. Tom Stubbe; 65. Jurgen Van Goolen; 66. Jan Ghyselinck; 69. Dominique Cornu; 70. Bert Scheirlinckx 0:20; 71. Glenn D'Hollander; 75. Pieter Vanspeybrouck 0:45; 77. Lars Boom (Ned); 79. Stijn Neirynck 0:51; 80. Jérôme Pineau (Fra) 0:56; 90. Kevin Van Impe 1:50

Eindstand:
1. Adam Hansen (Aus/Team HTC-Columbia) 16u33:43.
2. Johan Coenen op 0:15.
3. Thomas De Gendt 0:16.
4. Bram Schmitz (Ned); 5. Pieter Weening (Ned) 0:20; 6. Dirk Bellemakers (Ned) 0:21; 7. Björn Leukemans 0:24; 8. Artem Ovechkin (Rus) 0:35; 9. Laurent Beuret (Fra) 0:43; 10. Kevin Neirynck 0:45; 11. Iljo Keisse 0:48; 12. Lucas Sebastian Haedo (Arg) 0:56; 13. Davide Vigano (Ita) 1:00; 14. Emanuele Sella (Ita) 1:39; 15. Maarten de Jonge (Ned) 2:28; 16. Roy Curvers (Ned) 2:58; 17. Frederik Veuchelen 3:00; 18. Steven Kruijswijk (Ned) 6:35; 19. Tom Stubbe 8:14; 20. Rikke Dijkxhoorn (Ned) 9:01... 26. Kris Boeckmans 16:21; 32. Dominique Cornu 16:30; 37. Davy Commeyne 16:35; 38. Roy Sentjens 16:36; 40. Nikolas Maes 16:37; 44. Wouter Weylandt 16:41; 49. Kenny De Haes 16:46; 51. Bart Dockx; 52. Christophe Brandt 16:47; 55. Serguei Ivanov (Rus) 16:49; 56. Lars Boom (Ned); 57. Pieter Jacobs 16:50; 60. Geert Verheyen 16:54; 64. Bert Scheirlinckx 17:05; 65. Sander Armee 17:08; 67. Jan Ghyselinck 17:18; 69. Jérôme Pineau (Fra) 17:24; 70. Pieter Vanspeybrouck 17:29; 74.Stijn Neirynck 18:00; 75. Kevin Van Impe 18:22; 76. Jurgen Van Goolen 18:33; 85. Glenn D'Hollander 28:34

Puntenklassement:
1. André Greipel 24 punten
2. Kris Boeckmans 21
3. Denis Galimzyanov 20


Bergklassement:
1. Andrea Tonti 33 punten
2. Emanuele Sella 20
3. Peter kennaugh 9
...
5. Stijn Neirynck 6; 6. Björn Leukemans 6; 7. Frederik Veuchelen 6; 10. Johan Coenen 4

Sprintklassement:
1. Jens Mouris 6 punten
2. Cornelius van Ooijen 6
3. Iljo Keisse 5
...
5. Thomas De Gendt 4; 10. Stijn Neirynck 2


Ploegenklassement:
1. Carmiooro-NGC 49u51:56
2. Topsport Vlaanderen-Mercator op 6:23
3. Landbouwkrediet 6:54
...
11. Quick Step 23:05; 14. Omega Pharma-Lotto 25:26.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234