Zaterdag 23/01/2021

Uitslag slotrit en eindstand Ronde van Zwitserland

Beeld UNKNOWN

Uitslag slotrit:
1. Fabian Cancellara (Zwi/Team CSC), de 168,4 km in 4u01:07
(gem.: 41,905 km/u)
2. Philippe Gilbert z.t.
3. Daniel Moreno (Spa) 0:04
4. Matteo Tosatto (Ita) 0:05; 5. Markus Zberg (Zwi) 0:08; 6. Greg Van Avermaet; 7. Serguei Ivanov (Rus); 8. José Joaquin Rojas (Spa); 9. Alessandro Ballan (Ita); 10. Erik Zabel (Dui); 11. Leonardo Duque (Col); 12. Sébastien Hinault (Fra); 13. Stuart O'Grady (Aus); 14. Vincent Jérôme (Fra); 15. Martin Elmiger (Zwi); 16. Pietro Caucchioli (Ita); 17. Mathieu Perget (Fra); 18. Alexandre Usov (WRu); 19. Damiano Cunego (Ita); 20. Laurens ten Dam (Ned); 21. Andy Schleck (Lux); 22. Filippo Pozzato (Ita); 23. Thomas Lövqvist (Zwe); 24. Andreas Klöden (Dui); 25. Michael Albasini (Zwi); 26. Roman Kreuziger (Tsj); 27. Igor Anton (Spa); 28. Andreas Dietziker (Zwi); 29. Christian Knees (Dui); 30. Gabriel Rasch (Zwi); ...; 44. Jurgen Roelandts; 60. Staf Scheirlinckx; 74. Gert Steegmans 0:49; 78. Stijn Devolder 0:56; 86. Pieter Jacobs; 88. Leif Hoste 1:10; 105. Johan Vansummeren 1:48; 109. Wim Vansevenant 2:40; 114. Sébastien Rosseler 3:06

Opgegeven: Grégory Rast (Zwi), Fränk Schleck (Lux), Edvald Boasson Hagen (Noo)
Niet gestart: Oscar Freire (Spa)

Eindstand:
1. Roman Kreuziger (Tsj/Liquigas), in 35u43:46
2. Andreas Klöden (Dui) op 0:49
3. Igor Anton (Spa) 1:55
4. Damiano Cunego (Ita) 2:11; 5. Thomas Lövqvist (Zwe) 2:37; 6. Andy Schleck (Lux) 2:57; 7. Kim Kirchen (Lux) 2:58; 8. Markus Fothen (Dui) 4:08; 9. Christian Knees (Dui) 4:18; 10. Laurens ten Dam (Ned) 4:26; 11. Serguei Ivanov (Rus) 4:38; 12. Michael Albasini (Zwi) 5:10; 13. Daniel Moreno (Spa) 6:39; 14. Tanel Kangert (Est) 7:03; 15. Pietro Caucchioli (Ita) 7:14; 16. Alexandre Moos (Zwi) 7:21; 17. Alexandre Botcharov (Rus) 7:28; 18. Stijn Devolder 7:37; 19. Jesus Del Nero (Spa) 7:59; 20. Volodymyr Gustov (Rus) 12:22; 21. Florian Stalder (Zwi) 13:28; 22. José Ivan Gutierrez (Spa) 13:39; 23. Steve Morabito (Zwi) 13:42; 24. Xavier Florencio (Spa) 14:30; 25. Eric Berthou (Fra) 14:54; 26. Rubens Bertogliati (Zwi) 15:33; 27. Yannick Talabardon (Fra) 15:56; 28. Philippe Gilbert 17:12; 29. Paolo Tiralongo (Ita) 17:46; 30. Jens Voigt (Dui) 18:18; ...; 32. Staf Scheirlinckx 21:01; 33. Johan Vansummeren 21:07; 54. Greg Van Avermaet 34:56; 55. Pieter Jacobs 35:07; 74. Jurgen Roelandts 46:08; 88. Leif Hoste 53:25; 117. Gert Steegmans 1u07:43; 124. Wim Vansevenant 1u11:16; 128. Sébastien Rosseler 1u14:05

Bergklassement: 1. Maxim Iglinskiy (Kaz) 45 ptn; 2. David Loosli (Zwi) 44; 3. Stijn Devolder 25

Puntenklassement: 1. Fabian Cancellara (Zwi) 50; 2. Markus Zberg (Zwi) 49; 3. Kim Kirchen (Lux) 43; ...; 8. Philippe Gilbert 31; 9. Greg Van Avermaet 30

Jongerenklassement: 1. Roman Kreuziger (Tsj); 2. Thomas Lövqvist (Zwe) 2:37; 3. Andy Schleck (Lux) 2:57; ...; 9. Greg Van Avermaet 34:56; 10. Pieter Jacobs 35:07

Ploegenklassement: 1. Astana 107u24:13; 2. Team CSC 0:48; 3. Gerolsteiner 9:21; 13. Silence-Lotto 34:52; 19. Quick Step 1u02:01

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234