Woensdag 20/01/2021

Uitslag slotrit en eindstand Ronde van Wallonië

Iljo Keisse (snelste sprinter), Serguei Ivanov (eindwinnaar), Steve Bovay (beste klimmer) en Pierre Rolland (beste jongere) mochten het podium op.Beeld UNKNOWN

Uitslag 5e rit:
1. Patrice Halgand (Fra/Crédit Agricole) de 175,3 km in 4u01:33
(gem. 43,544 km/u)
2. Rik Verbrugghe
3. Serguei Ivanov (Rus) op 0:06
4. Paolo Bettini (Ita) 0:55; 5. Iljo Keisse; 6. Allan Davis (Aus); 7. Tomas Vaitkus (Lit); 8. Renaud Dion (Fra); 9. Alexandre Kolobnev (Rus); 10. Nick Nuyens; 11. Geert Verheyen; 12. Marco Marcato (Ita); 13. Greg Van Avermaet; 14. Alexandre Moos (Zwi); 15. Nicolas Roche (Ier); 16. Kalle Kriit (Est); 17. Pierre Rolland (Fra); 18. Jurgen Van Goolen; 19. Igor Abakoumov; 20. Christophe Rinero (Fra); 21. Anders Lund (Den); 22. Jussi Veikkanen (Fin); 23. Serge Pauwels; 24. Bert De Waele; 25. Staf Scheirlinckx; 26. Serguei Yakovlev (Kaz); 27. Mikel Gaztanaga (Spa); 28. Matthew Goss (Aus); 29. Marcus Ljungqvist (Zwe); 30. Borut Bozic (Sln); 31. Janek Tombak (Est); 32. Lasse Bochman (Den) 1:05; 33. Guennadi Mikhailov (Rus); 34. Gabriel Rasch (Zwi) 1:07; 35. Bert Scheirlinckx; 36. Maxim Iglinsky (Kaz); 37. Filip Meirhaeghe; 38. Dimitri Champion (Fra); 39. Alexandre Usov (WRu); 40. Sven Nys 1:12; 41. Kevin De Weert 1:17; 42. Bingen Fernandez (Spa); 43. Cédric Coutouly (Fra); 44. Tanel Kangert (Est) 1:22; 45. Gregory Rast (Zwi) 1:28; 46. Dmitriy Muravyev (Kaz) 1:31; 47. Sergio Paulinho (Por) 1:34; 48. Danilo Wyss (Zwi) 1:40; 49. Scott Nydam (VSt) 1:47; 50. Antonio Cruz (VSt) 0:55... 52. Kenny De Ketele 0:55; 56. Tom Boonen 4:24; 57. Wilfried Cretskens; 58. Steven Caethoven 7:10; 59. Stijn Vandenbergh; 61. Mathieu Criquielion; 62. Roy Sentjens; 63. Kurt Hovelynck 9:08; 64. Wouter Weylandt; 65. Gianni Meersman; 66. Pieter Vanspeybroeck; 68. Kevin Neirynck; 72. Olivier Kaisen; 74. Maarten Wynants; 75. Francis De Greef; 76. Johan Coenen; 88. Gill Suray 10:59

Opgaves: Kenny Van der Schueren, Nico Sijmens, Kevin Hulsmans, Glenn D'Hollander, Kristof Goddaert

Niet gestart: Jurgen Van den Broeck

Eindstand:
1. Serguei Ivanov (Rus/Astana) 22u32:08
2. Greg Van Avermaet op 0:19
3. Paolo Bettini (Ita) 0:23
4. Marco Marcato (Ita) 0:39; 5. Jussi Veikkanen (Fin) 0:39; 6. Alexandre Kolobnev (Rus) 0:41; 7. Nicolas Roche (Ier) 0:42; 8. Serge Pauwels 0:43; 9. Jurgen Van Goolen; 10. Anders Lund (Den) 0:45; 11. Bert De Waele; 12. Nick Nuyens; 13. Alexandre Moos (Zwi); 14. Staf Scheirlinckx; 15. Serguei Yakovlev (Kaz); 16. Pierre Rolland (Fra) 0:58; 17. Borut Bozic (Sln) 1:02; 18. Christophe Rinero (Fra) 1:05; 19. Janek Tombak (Est); 20. Renaud Dion (Fra) 1:12; 21. Tomas Vaitkus (Lit) 1:26; 22. Guennadi Mikhailov (Rus) 1:36; 23. Rik Verbrugghe 1:44; 24. Tanel Kangert (Est) 1:52; 25. Maxim Iglinsky (Kaz) 3:10; 26.Yuriy Krivtsov (Oek) 3:11; 27. Lasse Bochman (Den) 4:26; 28. Bert Scheirlinckx 4:32; 29. Andrea Tonti (Ita) 5:30; 30. Antonio Cruz (VSt) 6:07; 31. Patrice Halgand (Fra) 6:31; 32. Alexandre Usov (WRu) 6:46; 33. Scott Nydam (VSt) 6:59; 34. Cédric Coutouly (Fra) 8:21; 35. Tom Boonen 8:36; 36. Dmitriy Muravyev (Kaz) 8:50; 37. Sergio Paulinho (Por) 8:52; 38. Mikael Cherel (Fra) 12:42; 39. Erki Pütsep (Est) 14:22; 40. Maarten Wynants 14:38; 41. Danilo Wyss (Zwi) 15:08;: 42. Igor Abakoumov 15:50; 43. Ignatas Konovalovas (Lit) 15:56; 44. Marcus Ljungqvist (Zwe) 16:22; 45. Gabriel Rasch (Zwi) 16:27; 46. Kalle Kriit (Est) 16:36; 47. Geert Verheyen 17:17; 48. Kenny De Ketele 17:54; 49. Iljo Keisse 18:00; 50. Allan Davis (Aus) 19:04; 51. Kevin De Weert 19:33; 52. Gianni Meersman 19:44... 57. Kevin Neirynck 22:04; 59. Stijn Vandenbergh 23:36; 60. Roy Sentjens 23:43; 61. Filip Meirhaeghe 23:44; 66. Pieter Vanspeybroeck 25:59; 67. Kurt Hovelynck 26:03; 71. Johan Coenen 26:59; 73. Steven Caethoven 27:40; 75. Sven Nys 28:01; 76. Olivier Kaisen 28:04; 78. Gill Suray 28:43; 79. Françis De Greef 28:45; 82. Wilfried Cretskens 29:02; 83. Mathieu Criquielion 30:06; 89. Wouter Weylandt 37:52

Puntenklassement:
1. Greg Van Avermaet 72 punten
2. Paolo Bettini (Ita) 59
3. Marco Marcato (Ita) 37
4. Alexandre Kolobnev (Rus) 30
5. Danilo Wyss (Zwi) 28

Bergklassement:
1. Steve Bovay (Zwi) 42 punten
2. Scott Nydam (VSt) 38
3. Alxandre Moos (Zwi) 30
4. Serge Pauwels 26
5. Serguei Ivanov (Rus) 22

Jongerenklassement:
1. Pierre Rolland (Fra) in 22u33:06
2. Tanel Kangert (Est) op 0:54
3. Mikael Cherel (Fra) 11:44
4. Matthew Goss (Aus) 21:06
5. Pieter Vanspeybroeck 25:01

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234