Woensdag 16/10/2019

Uitslag slotrit en eindstand Ronde van België

Beeld PHOTO_NEWS

Uitslag slotrit Ronde van België (Oreye - Putte)
1. André Greipel (Dui - Omega Pharma-Lotto) de 169 km in 3u51:43
(gem: 43,68 km/u)
2. Aidis Kruopis (Lit)
3. Luca Paolini (Ita)
4. Adrien Petit (Fra); 5. Allan Davis (Aus); 6. Michael Van Staeyen, 7. Stefan van Dijk (Ned); 8. Tom Meeusen; 9. Pieter Van Speybroeck; 10. Olivier Pardini; 11. Rony Martias; 12. Pim Ligthart (Ned); 13. Steve Schets; 14. Maxime Vantomme; 15. Kenneth Vanbilsen; 16. Guillaume Van Keirsbulck; 17. Bert De Backer; 18. Nikolay Trusov (Rus); 19. Jens Keukeleire; 20. John Murphy (VSt); 21. Mirco Lorenzetto (Ita); 22. Graeme Brown (Aus); 23. Greg Van Avermaet; 24. Kenny Terweduwe; 25. Tom Boonen; 26. Marcel Sieberg (Dui); 27. Laurens De Vreese; 28. Gorik Gardeyn; 29. Cyril Lemoine; 30. Jurgen Roelandts; 31. Wietse Bosmans; 32. Stijn Neirynck; ...; 34. Benjamin Verraes; 35. Stijn Vandenbergh; 37. Maarten Wynants; 39. Francesco Van Coppernolle; 41. Björn Leukemans; 43. Sven Vanthourenhout; 44. Justin Van Hoecke; 45. Jonathan Dufrasne; 46. Kevin Claeys; 47. Gert Steegmans; 51. Kevin Verwaest; 52. Rob Goris; 53. Walt Dewinter; 55. Philippe Gilbert; 57. Bert De Waele; 59. Geert Verheyen; 61. Gilles Devillers; 64. Steven Van Vooren; 65. Dominique Cornu; 66. Bart Wellens; 69. Wilfried Cretskens; 70. Gaëtan Bille; 72. James Vanlandschoot; 73. Jurgen Van Goolen; 76. Staf Scheirlinckx; 77. Pieter Ghyllebert; 78. Kess Heytens; 80 Kurt Hovelijnck; 81. Dieter Vanthourenhout; 84. Frédéric Amorison op 0:17; 87. Fabio Polazzi 0:19; 88. Kevin Van Melsen; 93. Niels Albert; 103. Joeri Adams; 104. Kevin Hulsmans; 105. Koen Barbé; 106. Evert Verbist; 109. Stijn Devolder; 111. Kevin Van Impe 0:27; 112. Jeroen Hoorne 0:33; 114. Matthias Bossuyt 0:35; 118. Sven Van Den Houte; 121. Vincent Baestaens 1:01; 122. Steven De Neef; 123. Ingmar De Poortere; 124. Kris Boeckmans 1:17; 127. Frederik Willems 1:31; 128. Kenny Dehaes; 130. Jelle Wallays 2:05; 131. Jens Debusschere 2:12; 132. Rob Peeters 2:16; 135. Philip Walsleben 5:48; 137. Andy Cappelle 8:24

Eindklassement:
1. Philippe Gilbert (Bel/Omega Pharma-Lotto) 16u48:46
2. Greg Van Avermaet op 0:20
3. Björn Leukemans 0:36
4. Bert De Waele 1:03; 5. Pim Ligthart (Ned) 1:16; 6. Niki Terpstra 1:19; 7. Maarten Wynants 1:21; 8. Joost van Leijen (Ned) 1:29; 9. Jens Keukeleire 3:12; 10. Maxime Vantomme 3:26; 11. Dominique Cornu 3:27; 12. Cyril Lemoine (Fra) 3:30; 13. Alessandro Proni (Ita) 3:34; 14. Bert De Backer 3:36; 15. Pieter Ghyllebert 3:42; 16. Michael Schär (Zwi) 3:43; 17. Stijn Vandenbergh 3:50; 18. Sebastian Langeveld (Ned); 19. Pieter Van Speybroeck 4:07; 20. Tom Meeusen 4:41; 21. Jean-Lou Paiani (Fra) 8:40; 22. Zdenek Stybar (Tsj) 9:49; 23. Jurgen Van Goolen 11:51; 24. Wietse Bosmans 12:04; 25. Tomas Vaitkus (Lit) 12:32; 26. Bauke Mollema (Ned) 14:30; 27. Enrico Gasparotto (Ita) 17:15; 28. Tanel Kangert (Est) 17:36; 29. Simon Clarke (Aus) 17:51; 30. Laurens De Vreese 19:20; 31. Geert Verheyen 19:30; 32. Dieter Vanthourenhout 20:00; ¿; 34. Niels Albert 20:03; 36. Tom Boonen 20:35; 39. Kurt Hovelijnck 20:51; 42. Gert Steegmans 21:08; 43. Jeroen Hoorne 21:16; 44. James Vanlandschoot 21:19; 45. Gaëtan Bille 22:02; 52. Stijn Neirynck 23:16; 53. Gilles Devillers 24:18; 55. Rob Goris 29:13; 56. Jurgen Roelandts 29:15; 58. Koen Barbé 29:28; 62. Evert Verbist 30:52; 66. Jens Debusschere 31:36; 67. Jonathan Dufrasne 33:15; 72. Kevin Hulsmans 36:12; 75. Jelle Wallays 36:55; 76. Frédéric Amorison 36:57; 77. Walt Dewinter; 80. Olivier Pardini 38:08; 82. Joeri Adams 38:25; 84. Fabio Polazzi 38:40; 89. Sven Van Den Houte 40:14; 92. Guillaume Van Keirsbulck 40:51; 93. Sven Vanthourenhout 40:54; 94. Gorik Gardeyn; 95. Steven Van Vooren 40:56; 96. Michael Van Staeyen 41:08; 97. Kevin Van Impe 41:10; 98. Kevin Van Melsen 41:52; 99. Frederik Willems 43:31; 101. Bart Wellens 48:00; 103. Benjamin Verraes 48:52; 105. Vincent Baestaens 49:03; 106. Kenny Terweduwe 49:06; 108. Justin Van Hoecke 49:07; 110. Kevin Verwaest 49:13; 111. Kenneth Vanbilsen 49:14; 112. Steve Schets 49:24; 114. Matthias Bossuyt 50:14; 117. Andy Cappelle 53:30; 118. Kess Heytens 55:15; 119. Staf Scheirlinckx 55:16; 125. Kris Boeckmans 56:16; 126. Stijn Devolder 56:49; 127. Kevin Claeys 56:53; 129. Wilfried Cretskens 57:00; 130. Francesco Van Coppernolle 57:09; 133. Ingmar De Poortere 57:34; 134. Steven De Neef 57:39; 135. Rob Peeters 57:40; 136. Kenny Dehaes 58:24; 137. Maxim Debusschere 1u02:45

Rushesklassement

1. Marcus Burghardt (Dui - BMC) 21 punten
2. Michael Schär (Zwi) 21
3. Graeme Brown (Aus) 16
4. Philippe Gilbert 16; 5. Greg Van Avermaet 16; 6. Kurt Hovelijnck 15; 7. Pim Ligthart (Ned) 8; 8. Joost van Leijen (Ned) 8; 9. Steven Van Vooren 8; 10. Luca Paolini (Ita) 8

Eindstand puntenklassement
1. André Greipel (Dui - Omega Pharma-Lotto) 71 punten
2. Philippe Gilbert 71
3. Aidis Kruopis (Lit) 65
4. Pim Ligthart (Ned) 55; 5. Allan Davis (Aus) 49; 6. Tom Boonen 44; 7. Greg Van Avermaet 41; 8. Maarten Wynants 39; 9. Stefan van Dijk (Ned) 38; 10. Maxime Vantomme 37

Eindstand ploegenklassement
1. Vacansoleil-DCM 50u29:14
2. Astana op 3:01
3. Katusha 4:59
4. Saur-Sojasun 5:45; 5. Topsport Vlaanderen 7:44; 6. Rabobank 16:08; 7. Quick Step 20:35; 8. BMC 21:50; 9. Landbouwkrediet 22:23; 10. Cofidis 25:04
(belga/kh)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234