Zondag 20/06/2021

Uitslag slotrit en eindklassement Vuelta

null Beeld UNKNOWN
Beeld UNKNOWN

1. Matti Breschel (Den/CSC-Saxo Bank) 102,2 km in 2u44:39.
2. Alexandre Usov (WRu) z.t.
3. Davide Vigano (Ita) z.t.
4. Koldo Fernandez (Spa)
5. Greg Van Avermaet
6. Mauro Santambrogio (Ita)
7. Sebastian Lang (Dui)
8. Sébastien Hinault (Fra)
9. Lloyd Mondory (Fra)
10. Xavier Florencio (Spa)
11. Claudio Corioni (Ita); 12. Theo Eltink (Ned); 13. Pedro Horrillo (Spa); 14. Leonardo Duque (Col); 15. Erik Zabel (Dui); 16. Matej Jurco (Slo); 17. Daniel Moreno (Spa); 18. Vasili Kiryienka (WRu); 19. Luis Pasamontes (Spa); 20. Pavel brutt (Rus); 21. Sébastien Minard (Fra); 22. Mickael Delage (Fra); 23. Egoi Martinez (Spa); 24. Ezequiel Mosquera (Spa); 25. Oliver Zaugg (Zwi); 26. Oscar Gatto (Spa); 27. Gustavo Cesar (Spa); 28. Alan Perez (Spa); 29. Robert Gesink (Ned); 30. Gorazd Stangelj (Slo)... 35. Alejandro Valverde (Spa); 42. Roy Sentjens; 46. Wouter Weylandt; 49. Kevin Van Impe; 50. Alberto Contador; 55. Rinaldo Nocentini (Ita); 60. Maarten Tjallingii (Ned); 62. Yaroslav Popovych (Oek); 73. Juan Manuel Garate (Spa); 74. Levi Leipheimer (VSt); 78. Carlos Sastre; 80. Andreas Klöden (Dui); 82. Dominique Cornu; 83. Jurgen Van Goolen; 112. Bart Dockx; 113. Pieter Jacobs; 119. Nick Nuyens; 120. Jelle Vanendert; 121. Kevin De Weert; 130. Olivier Kaisen.

Eindklassement:
1. Alberto Contador (Spa/Astana) 80u40:08.
2. Levi Leipheimer (VSt) op 0:46.
3. Carlos Sastre (Spa) 4:12.
4. Ezequiel Mosquera (Spa) 5:19
5. Alejandro Valverde (Spa) 6:00
6. Joaquin Rodriguez (Spa) 6:50
7. Robert Gesink (Ned) 6:55
8. David Moncoutié (Fra) 10:10
9. Egoi Martinez (Spa) 10:57
10. Marzio Bruseghin (Ita) 11:56
11. Oliver Zaugg (Zwi) 12:38
12. Daniel Moreno (Spa) 13:35
13. Nicolas Roche (Ier) 13:41
14. David Garcia Dapena (Spa) 15:59
15. Juan Manuel Garate (Spa) 17:53
16. Jurgen Van Goolen 20:14
17. David Arroyo (Spa) 21:33
18. John Gadret (Fra) 22:34
19. Sandy Casar (Fra) 24:57
20. Andreas Köden (Dui) 25:13; 21. Javier Moreno (Spa) 26:22; 22. José Luis Rubiera (Spa) 28:26; 23. Rinaldo Nocentini (Ita) 28:38; 24. Alberto Losada (Spa) 29:28; 25. Marco Marzano (Ita) 41:42; 26. Sergio Paulinho (Por) 41:43; 27. Paolo Tiralongo (Ita) 42:08; 28. Mikel Astarloza (Spa) 45:14; 29. Gustavo Cesar (Spa) 46:51; 30. Grischa Niermann (Dui) 48:07; 31. Yannick Talabardon (Fra) 48:27; 32. Hubert Dupont (Fra) 50:44; 33. Roy Sentjens 50:47; 34. Vasili Kiryienka (WRu) 53:44; 35. Luis Pasamontes 54:55; 36. Xavier Florencio 54:59; 37. Inigo Cuesta (Spa) 55:59; 38. Carlos Castano (Spa) 56:32; 39. Iban Mayoz (Spa) 56:51; 40. Alexandr Kolobnev (Rus) 58:00; 41. Ruben Perez (Spa) 58:40; 42. Andriy Grivko (Oek) 59:55; 43. Evgeni Petrov (Rus) 1u03:27; 44. Volodymit Gustov (Oek) 1u03:32; 45. Amets Txurruka (Spa) 1u05:52; 46. Dominique Cornu 1u06:56; 47. David Herrero (Spa) 1u07:01; 48. Matti Breschel (Den) 1u08:33; 49. Erik Zabel (Dui) 1u10:05; 50. Xabier Zandio (Spa) 1u10:19; 51. Ivan Velasco (Spa) 1u12:10; 52. Yaroslav Popovych (Oek) 1u13:06; 53. José Ruiz (Spa) 1u13:15; 54. Dmitry Kozontchuk (Rus) 1u14:39; 55. José Luis Arrieta (Spa) 1u18:33; 56. Marc de Maar (Ned) 1u19:10; 57. Nikita Eskov (Rus) 1u19:55; 58. Maarten Tjallingii (Ned) 1u22:17; 59. Kevin De Weert 1u24:24; 60. Eduard Vorganov (Rus) 1u28:24; 61. Olivier Bonnaire 1u29:47; 62. Benjamin Noval (Spa) 1u30:06; 63. Inigo Landaluze (Spa) 1u30:15; 64. Sébastien Hinault (Fra) 1u30:38; 65. José Antonio Carrasco (Spa) 1u30:50; 66. Greg Van Avermaet 1u31:26; 67. Leonardo Duque (Col) 1u33:55; 68. José Luis Carrasco (Spa) 1u34:01; 69. Alan Perez (Spa) 1u35:03; 70. Julien Loubet (Fra) 1u36:48; 71. Sébastien Minard (Fra) 1u38:09; 72. Karsten Kroon (Ned) 1u39:10; 73. Martin Velits (Svk) 1u41:02; 74. Juan Antonio Flecha (Spa)1u41:10; 75. Alessandro Vanotti (Ita) 1u43:13; 76. Vincent Jerome (Fra) 1u45:41; 77. Theo Eltink (Ned) 1u47:26; 78. Nick Nuyens 1u49:33; 79. Sebastian Lang (Dui) 1u49:41; 80. Rémy Di Gregorio (Fra) 1u50:57; 81. Matej Jurco (Svk) 1u52:09; 82. Michael Blaudzun (Den) 1u53:05; 83. Manuel Ortega (Spa) 1u53:36; 84. Gustavo Dominguez (Spa) 1u55:15; 85. Walter Pedraza (Col) 1u55:39; 86. Gabriel Rasch (Nor) 1u56:02; 87. Bingen Fernandez (Spa) 1u57:50; 88. Tom Stamsnijder (Ned) 1u58:12; 89. Matthieu Ladagnous (Fra) 1u58:46; 90. Serafin Martinez (Spa) 2u03:10; 91. Pieter Jacobs 2u03:54; 92. Olivier Kaisen 2u05:54; 93. Davide Vigano (Ita) 2u06:23; 94. Koldo Fernandez (Spa) 2u09:33; 95. Tomas Vaitkus (Lit) 2u09:36; 96. Francis Mourey (Fra) 2u10:33; 97. Claudio Corioni (Ita) 2u10:36; 98. Enrico Franzoi (Ita) 2u12:19; 99. Imanol Erviti (Spa) 2u13:42; 100. Cyril Lemoine (Fra) 2u16:00; 101. Jelle Vanendert 2u20:20; 102. Fabio Sabatini (Ita) 2u20:22; 103. Mickael Delage (Fra) 2u20:26; 104. Mikhail Ignatiev (Rus) 2u21:00; 105. Pavel Brutt (Ruys) 2u22:40; 106. Dimitri Champion (Fra) 2u24:32; 107. Jeremy Hunt (GBr) 2u24:43; 108. Arnaud Labbe (Fra) 2u25:24; 109. Gorazd Stangelj (Slo) 2u27:22; 110. Valerio Agnoli (Ita) 2u29:29; 111. Bart Dockx 2u30:53; 112. Christophe Kern (Fra) 2u31:20; 113. Renaud Dion (Fra) 2u34:02; 114. Juan Javier Estrada (Spa) 2u34:37; 115. Sebastian Schwager (Dui) 2u35:40; 116. Jesus Rosendo (Spa) 2u38:35; 117. Pedro Horrillo (Spa) 2u39:20; 118. Wouter Weylandt 2u39:53; 119. José Vicente Garcia Acosta (Spa) 2u40:03; 120. Lloyd Mondory (Fra) 2u40:10; 121. Mauro Santambrogio (Ita) 2u40:22; 122. Francisco José Martinez (Spa) 2u41:54; 123. Alexandre Usov (WRu) 2u42:38; 124. Massimiliano Mori (Ita) 2u46:52; 125. Ivan Santaromita (Ita) 2u50:05; 126. Kevin Van Impe 2u52:05; 127. Oscar Gatto (Spa) 2u58:32; 128. Stéphane Poulhies (Fra) 3u04:00; 129. Emanuele Bindi (Ita) 3u05:21; 130. Assan Bazayev (Kaz) 3u06:52; 131. Dmitriy Muravyev (Kaz) 3u25:28.

Punten:
1. Greg Van Avermaet (Silence-Lotto) 158 punten
2. Alberto Contador (Spa) 137
3. Alejandro Valverde (Spa) 129
4. Levi Leipheimer (VSt) 116; 5. Koldo Fernandez (Spa) 88... 21. Nick Nuyens 38; 22. Wouter Weylandt 37; 34. Jurgen Van Goolen 22; 69. Roy Sentjens 5; 71. Jelle Vanendert 5; 87. Olivier Kaisen 2; 96. Pieter Jacobs 1.

Bergprijs:

1. David Moncoutié (Fra/Cofidis) 149 punten
2. Christophe Kern (Fra) 106
3. Alberto Contador (Spa) 99
4. Juan Manuel Garate (Spa) 89; 5. Levi Leipheimer (VSt) 65... 15. Jurgen Van Goolen 27; 36. Greg Van Avermaet 10; 70. Jelle Vanendert 2.

Ploegen:

1. Caisse d'Epargne 241u20:38
2. Team CSC-Saxo Bank 38:27
3. Euskaltel-Euskadi 39:22
4. Astana 41:16; 5. Xacobeo-Galicia 51:31... 10. Silence-Lotto 1u42:27; 16. Quick Step 2:52:45.

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234