Zaterdag 16/01/2021

Uitslag slotetappe en eindstand Ster Elektrotoer

De uitslag van, en de eindstand na, de vierde etappe in de 23e editie van de Ster Elektrotoer (cat. 2.1), over 179 kilometer van Beek naar Helmond.

Uitslag 4de rit:
1. André Greipel (Dui/Columbia-High Road) de 179 km in 3u58:43
(gem. 44,99 km/u)
2. Danilo Napolitano (Ita)
3. Roberto Ferrari (Ita)
4. Greg Henderson (NZe); 5. Kenny van Hummel (Ned); 6. Alberto Ongarato (Ita); 7. Borut Bozic (Sln); 8. Graeme Brown (Aus); 9. Matthew Goss (Aus); 10. Mark Renshaw (Aus); 11. Allan Davis (Aus); 12. Robert Hunter (ZAf); 13. Tom Boonen; 14. Piet Rooijakkers (Ned); 15. Sergio Mazinangeli (Ita); 16. Martin Reimer (Dui); 17. Kristof Goddaert; 18. Philippe Gilbert; 19. Kenny De Haes; 20. Denis Galimzyanov (Rus)... 30. Jan Bakelants; 32. Björn Leukemans; 38. Gorik Gardeyn; 39. Nikolas Maes 0:11; 40. Geert Verheyen; 41. Kevin Neirynck; 42. Bert De Waele; 48. Filip Meirhaeghe; 53. Thomas De Gendt; 54. Sebastien Delfosse; 58. Gert Dockx; 63. Kevin Seeldraeyers 0:21; 68. Christophe Brandt; 85. Bert Scheirlinckx; 86. Johan Coenen; 100. Staf Scheirlinckx 0:56; 101. Kenny De Ketele 0:58; 102. Preben Van Hecke; 107. Wim De Vocht 1:14; 108. Leif Hoste

Eindstand:
1. Philippe Gilbert (Silence-Lotto) in 17u23:33
(gem. 41,908 km/u)
2. Niki Terpstra (Ned) op 0:02
3. Borut Bozic (Sln) 0:09
4. Tom Boonen 0:12; 5. Piet Rooijakkers (Ned) 0:14; 6. Sebastian Langeveld (Ned) 0:19; 7. Hayden Roulston (NZe); 8. Bram Tankink (Ned) 0:27; 9. Allan Davis (Aus) 0:29; 10. Jan Bakelants 0:33; 11. Björn Leukemans 0:40; 12. Matthew Goss (Aus) 0:44; 13. Bert De Waele 1:02; 14. Stephen Cummings (GBr) 1:09; 15. Sébastien Delfosse 1:11; 16. Cristiano Salerno (Ita) 1:28; 17. Kevin Seeldraeyers 1:50; 18. Marco Cattaneo (Ita) 2:05; 19. Maarten Tjallingii (Ned) 2:32; 20. Koen de Kort (Ned) 2:36... 22. Thomas De Gendt 2:51; 23. Nikolas Maes 2:56; 24. Bert Scheirlinckx 3:05; 26. Johan Coenen 3:21; 27. Geert Verheyen 3:21; 28. Christophe Brandt 3:47; 42. Kevin Neirynck 6:01; 49. Leif Hoste 6:46; 55. Wim De Vocht 9:23; 66. Staf Scheirlinckx 14:38; 67. Preben Van Hecke 14:41; 72. Gert Dockx 16:47; 73. Kenny De Ketele 16:51; 77. Kristof Goddaert 19:06; 84. Filip Meirhaeghe 19:34; 101. Gorik Gardeyn 22:02; 111. Kenny De Haes 31:22

Puntenklassement:
1. André Greipel (Dui) 45 ptn
2. Danilo Napolitano (Ita) 30
3. Borut Bozic (Sln) 29
4. Tom Boonen 26; 5. Niki Terpstra (Ned) 23

Bergklassement:
1. André Steensen (Den) 27 ptn
2. Oleg Chuzda (Spa) 15
3. Davide Malacarne (Ita) 10

Tussenspurten:
1. Ronan van Zandbeek (Ned) 10 ptn
2. Borut Bozic (Sln) 6
3. Tom Boonen 4

Teams:
1. Quick.Step in 52u12:59
2. Rabobank (Ned) 0:54
3. Landbouwkrediet-Colnago 2:30
...
5. Topsport Vlaanderen-Mercator 3:43; 8. Silence-Lotto 6:26

(belga)

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234