Zaterdag 28/03/2020

Uitslag rit 9

1. Serguei Ivanov (Rus/FAS)185 km in 3u57:48

(gem: 46,678 km/u)

2. David Etxebarria (Spa/EUS) op 0:16

3. Bradley McGee (Aus/FDJ)0:17

4. Erik Zabel (Dui/TEL)0:24

5. Damien Nazon (Fra/BJR)

6. Stuart O'Grady (Aus/C.A)

7. Paolo Bettini (Ita/MAP)

8. José Enrique Gutierrez (Spa/KEL)

9. Alessandro Petacchi (Ita/FAS)

10. Sven Teutenberg (Dui/FES)

11. Christophe Mengin (Fra/FDJ)

12. Raivis Belohvosciks (Let/LAM)

13. Piotr Wadecki (Pol/DFF)

14. François Simon (Fra/BJR)

15. Gilles Bouvard (Fra/DEL)

16. Michaël Boogerd (Ned/RAB)

17. Alexei Sivakov (Rus/BIG)

18. Marco Pinotti (Ita/LAM)

19. Steve Vermaut (LOT)

20. Christophe Moreau (Fra/FES)

21. Santiago Botero (Col/KEL)

22. Fabio Baldato (Ita/FAS)

23. Michaël Blaudzun (Den/CST)

24. Didier Rous (Fra/BJR)

25. Alexandre Botcharov (Rus/A2R)

26. Bobby Julich (VS/C.A)

27. Laurent Brochard (Fra/DEL)

28. Kurt Van de Wouwer (LOT)

29. Jens Voigt (Dui/C.A)

30. Stéphane Heulot (Fra/BIG)

31. Andrei Kivilev (Kaz/COF)

32. Lance Armstrong (VS/USP)

33. Igor Gonzalez Galdeano (Spa/ONC)

34. Viatcheslav Ekimov (Rus/USP)

35. Stefano Garzelli (Ita/MAP)

36. George Hincapie (VSt/USP)

37. Axel Merckx (DFF)

38. Jan Ullrich (Dui/TEL)

39. Oscar Sevilla (Spa/KEL)

40. Matteo Tosatto (Ita/FAS)

41. Francisco Mancebo (Spa/BAN)

42. Ludovic Turpin (Fra/A2R)

43. Aitor Gonzalez (Spa/KEL)

44. Mario Aerts (LOT)

45. Mikel Pradera (Spa/ONC)

46. Santiago Blanco (Spa/BAN)

47. Joseba Beloki (Spa/ONC)

48. Massimiliano Lelli (Ita/COF)

49. Geert Verheyen (RAB)

50. Ludo Dierckxsens (LAM)

51. Wladimir Belli (Ita/FAS)

52. Angel Castresana (Spa/EUS)

53. Thomasz Brozyna (Pol/BAN)

54. Angel Casero (Spa/FES)

55. Laurent Roux (Fra/DEL)

56. Kevin Livingston (VS/TEL)

57. Roberto Heras (Spa/USP)

58. Jorg Jaksche (Dui/ONC)

59. Guido Trentin (Ita/COF)

60. Jon Odriozola (Spa/BAN)

61. Bram De Groot (Ned/RAB)

62. Daniel Schnider (Zwi/FDJ)

63. Marcos Serrano (Spa/ONC)

64. Ivan Gutierrez (Spa/ONC)

65. Luis Perez (Spa/FES)

66. Marc Lotz (Ned/RAB)

67. Félix Garcia Casas (Spa/FES)

68. Grischa Niermann (Dui/RAB)

69. Jean-Cyril Robin (Fra/BJR)

70. Javier Pascual Rodriguez (Spa/BAN)

71. Inigo Chaurreau (Spa/EUS)

72. Andreas Klöden (Dui/TEL)

73. Alexandre Vinokourov (Kaz/TEL)

74. Victor Hugo Pena (Col/USP)

75. Jonathan Vaughters (VS/C.A)

76. José Luis Rubiera (Spa/USP)

77. Paul Van Hyfte (LOT)

78. Patrice Halgand (Fra/DEL)

79. Walter Bénéteau (Fra/BJR)

80. Daniele Nardello (Ita/MAP)

81. Franck Bouyer (Fra/BJR)

82. Serge Baguet (LOT)

83. Guennadi Mikhailov (Rus/LOT)

84. Eddy Seigneur (Fra/DEL)

85. Laurent Jalabert (Fra/CST)

86. Carlos Sastre (Spa/ONC)

87. Nicki Sorensen (Den/CST)

88. Benoît Salmon (Fra/A2R)

89. Sven Montgomery (Zwi/FDJ)

90. Haimar Zubeldia (Spa/EUS)

91. Antonio Tauler (Spa/KEL)

92. Marc Wauters (RAB)

93. Nicolas Vogondy (Fra/FDJ)

94. Steffen Kjaergaard (Noo/USP)

95. Xavier Jan (Fra/BIG)

96. José Angel Vidal (Spa/KEL)

97. Maarten Den Bakker (Ned/RAB)

98. Javier Pascual Llorente (Spa/KEL)

99. Anthony Morin (Fra/C.A)

100. Michele Bartoli (Ita/MAP)

101. Leonardo Piepoli (Ita/BAN)

102. Inigo Cuesta (Spa/COF)

103. Denis Menchov (Rus/BAN)

104. Christophe Oriol (Fra/DEL)

105. Roberto Laiseka (Spa/EUS)

106. Stéphane Goubert (Fra/DEL)

107. Jérôme Bernard (Fra/DEL)

108. Steffen Wesemann (Dui/TEL)

109. Daniel Atienza (Spa/COF)

110. David Moncoutié (Fra/COF)

111. Eladio Jimenez (Spa/BAN)

112. Jens Heppner (Dui/TEL)

113. Unai Etxebarria (Ven/EUS)

114. Vicente Garcia-Acosta (Spa/BAN)

115. Giuseppe Guerini (Ita/TEL)0:52

116. Udo Bölts (Dui/TEL)

117. Florent Brard (Fra/FES)6:29

118. Romans Vainsteins (Let/DFF)8:35

119. Servais Knaven (Ned/DFF)

120. Marco Milesi (Ita/DFF)

121. Marco Serpellini (Ita/LAM)

122. Guillaume Auger (Fra/BIG)

123. Nicola Loda (Ita/FAS)

124. Olivier Perraudeau (Fra/BJR)

125. Félix Cardenas (Col/KEL)

126. Thierry Gouvenou (Fra/BIG)

127. Max Van Heeswijk (Ned/DFF)

128. Jaan Kirsipuu (Est/A2R)

129. Marcelino Garcia (Spa/CST)

130. Matteo Frutti (Ita/LAM)

131. Alberto Lopez De Munain (Spa/EUS)

132. Rubens Bertogliati (Zwi/LAM)

133. Rolf Sorensen (Den/CST)

134. Christophe Capelle (Fra/BIG)

135. Erik Dekker (Ned/RAB)

136. Pascal Lino (Fra/FES)

137. Stéphane Berges (Fra/A2R)

138. Frédéric Bessy (Fra/C.A)

139. Jan Svorada (Tsj/LAM)

140. Nicolay Bo Larsen (Den/CST)

141. Sébastien Hinault (Fra/C.A)

142. Johan Verstrepen (LAM)

143. Alvaro Gonzalez Galdeano (Spa/ONC)

144. Francisco Cerezo (Spa/CST)

145. Ludovic Auger (Fra/BIG)

146. Nico Mattan (COF)

147. Oscar Pozzi (Ita/FAS)

148. Enrico Cassani (Ita/DFF)

149. Robert Hunter (Afs/LAM)

150. David Millar (ZAf/COF)

151. Christopher Jenner (NZe/C.A)

152. Christophe Agnolutto (Fra/A2R)

153. Emmanuel Magnien (Fra/FDJ)

154. Jacky Durand (Fra/FDJ)

155. Rik Verbrugghe (LOT)

156. Sébastien Demarbaix (A2R)

157. Franck Renier (Fra/BJR)

158. Sylvain Chavanel (Fra/BJR)

159. Gilles Maignan (Fra/A2R)

160. Nicolas Jalabert (Fra/CST)

161. Davide Bramati (Ita/MAP)10:56

162. Tom Steels (MAP)

163. Johan Museeuw (DFF)

164. Bart Leysen (MAP)

165. Frédéric Guesdon (Fra/FDJ)

166. Jimmy Casper (Fra/FDJ)

167. Thor Hushovd (Noo/C.A)

168. Fred Rodriguez (VS/DFF)

169. Sébastien Talabardon (Fra/BIG)

170. Pascal Chanteur (Fra/FES)

171. Tyler Hamilton (VS/USP)13:25

172. Jakob Piil (Den/CST)

173. Ludovic Capelle (A2R)18:39

Opgegeven:

Loïc Lamouller (Fra/BIG)

Jeroen Blijlevens (Ned/LOT)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234