Woensdag 28/10/2020

Uitslag proloog Tour

Cancellara is de eerste geletruidrager.Beeld UNKNOWN

De uitslag van de proloog in de 97e Ronde van Frankrijk

1. Fabian Cancellara (Zwi/SAX) de 8,9 km in 10:00
(gem. 53,4 km/u)
2. Tony Martin (Dui/THR) op 0:10
3. David Millar (GBr/GRM) 0:20
4. Lance Armstrong (VSt/RSH) 0:22
5. Geraint Thomas (GBr/SKY) 0:23
6. Alberto Contador (Spa/AST) 0:27
7. Tyler Farrar (VSt/GRM) 0:28
8. Levi Leipheimer (VSt/RSH)
9. Edvald Boasson Hagen (Noo/SKY) 0:32
10. Linus Gerdemann (Dui/MRM) 0:35
11. Brent Bookwalter (VSt/BMC)
12. Adriano Malori (Ita/LAM)
13. Janez Brajkovic (Sln/RSH)
14. Michael Rogers (Aus/THR)
15. Rubén Plaza (Spa/GCE) 0:36
16. Niki Terpstra (Ned/MRM)
17. Andreas Klöden (Dui/RSH)
18. Vasili Kiryienka (WRu/GCE) 0:38
19. Alexandre Vinokourov (Kaz/AST)
20. Roman Kreuziger (Tsj/LIQ)
21. Robert Hunter (ZAf/GRM) 0:39
22. Luis Leon Sanchez (Spa/GCE)
23. Cadel Evans (Aus/BMC)
24. Andriy Grivko (Oek/AST) 0:40
25. David Zabriskie (VSt/GRM)
26. Vladimir Karpets (Rus/KAT)
27. Manuel Quinziato (Ita/LIQ) 0:41
28. Steve Morabito (Zwi/BMC)
29. Maxime Monfort (Bel/THR)
30. Kristjan Koren (Sln/LIQ) 0:42
31. Daniel Oss (Ita/LIQ) 0:43
32. Lars Boom (Ned/RAB) 0:44
33. Ignatas Konovalovas (Lit/CTT)
34. Rein Taaramae (Est/COF) 0:45
35. Carlos Barredo (Spa/QST) 0:46
36. Juan Antonio Flecha (Spa/SKY)
37. Ryder Hesjedal (Can/GRM)
38. Damien Monier (Fra/COF) 0:47
39. Alessandro Petacchi (Ita/LAM) 0:48
40. Thomas Lövkvist (Zwe/SKY)
41. Brett Lancaster (Aus/CTT)
42. Maartens Tjallingii (Ned/RAB)
43. Rui Costa (Por/GCE)
44. Jérôme Pineau (Fra/QST)
45. José Joaquin Rojas (Spa/GCE)
46. Jürgen Van den Broeck (Bel/OLO)
47. Nicolas Roche (EIR/ALM)
48. Martijn Maaskant (Ned/GRM)
49. Matthieu Ladagnous (Fra/FDJ)
50. Sandy Casar (Fra/FDJ)
51. Jérémy Roy (Fra/FDJ)
52. Jakob Diemer Fuglsang (Den/SAX) 0:50
53. Roger Kluge (Dui/MRM)
54. Simon Gerrans (Aus/SKY)
55. Grischa Niermann (Dui/RAB)
56. Robert Gesink (Ned/RAB) 0:51
57. Alexandr Pliushkin (Mol/KAT)
58. Chris Horner (VSt/RSH) 0:52
59. David Le Lay (Fra/ALM)
60. Christophe Moreau (Fra/GCE)
61. Gerald Ciolek (Dui/MRM)
62. Francesco Bellotti (Ita/LIQ) 0:53
63. Christian Knees (Dui/MRM)
64. Sébastien Turgot (Fra/BTL)
65. Christophe Riblon (Fra/ALM) 0:54
66. Johan Van Summeren (Bel/GRM)
67. Bram Tankink (Ned/RAB)
68. George Hincapie (VSt/BMC)
69. Sergio Paulinho (Por/RSH)
70. Carlos Sastre (Spa/CTT)
71. Imanol Erviti (Spa/GCE) 0:55
72. Ivan Basso (Ita/LIQ)
73. Dries Devenyns (Bel/QST)
74. Denis Menchov (Rus/RAB) 0:56
75. Samuel Sanchez (Spa/EUS)
76. Bert Grabsch (Dui/THR)
77. Bradley Wiggins (GBr/SKY)
78. Christophe Kern (Fra/COF)
79. Frank Schleck (Lux/SAX) 0:57
80. Luke Roberts (Aus/MRM)
81. Adam Hansen (Aus/THR)
82. Gorka Verdugo (Spa/EUS) 0:58
83. Pavel Brutt (Rus/KAT) 0:59
84. Jens Voigt (Dui/SAX)
85. Ivan Gutierrez (Spa/GCE)
86. Benoît Vaugrenard (Fra/FDJ)
87. Sebastian Lang (Dui/OLO)
88. Mirco Lorenzetto (Ita/LAM)
89. Sylvain Chavanel (Fra/QST)
90. Daniel Moreno (Spa/OLO) 1:00
91. Maarten Wijnants (Bel/QST)
92. Christian Vande Velde (VSt/GRM)
93. Alessandro Ballan (Ita/BMC)
94. Yaroslav Popovych (Oek/RSH) 1:01
95. Martin Elmiger (Zwi/ALM)
96. Jürgen Roelandts (Bel/OLO) 1:02
97. Rémi Pauriol (Fra/COF)
98. Mickaël Delage (Fra/OLO) 1:03
99. Arkaitz Duran (Spa/FOT)
100. Julien El Farès (Fra/COF) 1:04
101. Johannes Fröhlinger (Dui/MRM)
102. Christophe Le Mével (Fra/FDJ)
103. Aliaksandr Kuschynski (WRu/LIQ)
104. Danilo Hondo (Dui/LAM) 1:05
105. Mauro Santambrogio (Ita/BMC)
106. Maxime Bouet (Fra/ALM)
107. Kevin De Weert (Bel/QST)
108. Stuart O'Grady (Aus/SAX) 1:06
109. Anthony Roux (Fra/FDJ)
110. Nicolas Vogondy (Fra/BTL)
111. Robbie McEwen (Aus/KAT)
112. Juan Jose Oroz (Spa/EUS)
113. Steven Cummings (ENG/SKY) 1:07
114. Samuel Dumoulin (Fra/COF)
115. Joaquin Rodriguez (Spa/KAT) 1:08
116. Francesco Reda (Ita/QST)
117. Benjamin Noval (Spa/AST)
118. Mark Renshaw (Aus/THR)
119. Kanstantsin Siutsou (WRu/THR)
120. Michael Barry (Can/SKY)
121. Sébastien Minard (Fra/COF) 1:09
122. Andy Schleck (Lux/SAX)
123. Iban Mayoz (Spa/FOT)
124. Thomas Rohregger (Oos/MRM)
125. Cyril Gautier (Fra/BTL)
126. Charles Wegelius (GBr/OLO) 1:10
127. Mark Cavendish (IDM/THR)
128. Juan Manuel Garate (Spa/RAB)
129. Simon Spilak (Sln/LAM)
130. Markus Eibegger (Oos/FOT)
131. Paolo Tiralongo (Ita/AST)
132. Koos Moerenhout (Ned/RAB)
133. Bernhard Eisel (Oos/THR) 1:11
134. Nicki Sörensen (Den/SAX) 1:12
135. Grégory Rast (Zwi/RSH)
136. Oscar Freire (Spa/RAB)
137. Brian Vandborg (Den/LIQ)
138. Karsten Kroon (Ned/BMC) 1:13
139. Jeremy Hunt (GBr/CTT)
140. Damiano Cunego (Ita/LAM)
141. Pierrick Fédrigo (Fra/BTL)
142. Fabio Felline (Ita/FOT)
143. Anthony Charteau (Fra/BTL) 1:14
144. Grega Bole (Sln/LAM)
145. Francesco Gavazzi (Ita/LAM) 1:15
146. Andreas Klier (Dui/CTT)
147. Kevin Seeldraeyers (Bel/QST) 1:16
148. Mauro Da Dalto (Ita/LAM)
149. Maxim Iglinskiy (Kaz/AST)
150. Stéphane Augé (Fra/COF)
151. Daniel Navarro (Spa/AST)
152. Mathieu Sprick (Fra/BTL) 1:17
153. Jurgen Van De Walle (Bel/QST) 1:18
154. Amaël Moinard (Fra/COF)
155. Rafael Valls (Spa/FOT)
156. Eros Capecchi (Ita/FOT) 1:19
157. Thor Hushovd (Noo/CTT)
158. Stijn Vandenbergh (Bel/KAT)
159. Rémy Di Grégorio (Fra/FDJ)
160. Mario Aerts (Bel/OLO)
161. Chris Anker Sörensen (Den/SAX)
162. Sylvester Szmyd (Pol/LIQ) 1:20
163. Lloyd Mondory (Fra/ALM)
164. Dimitri Champion (Fra/ALM)
165. Inaki Isasi (Spa/EUS) 1:21
166. Matthew Lloyd (Aus/OLO)
167. Egoi Martinez (Spa/EUS)
168. Volodymir Gustov (Oek/CTT)
169. Anthony Geslin (Fra/FDJ) 1:22
170. John Gadret (Fra/ALM)
171. Julian Dean (NZe/GRM)
172. Matti Breschel (Den/SAX)
173. Amets Txurruka (Spa/EUS)
174. Yukiya Arashiro (Jap/BTL)
175. Marcus Burghardt (Dui/BMC)
176. Alexandre Kolobnev (Rus/KAT) 1:23
177. Daniel Lloyd (ENG/CTT)
178. Jesus Hernandez (Spa/AST) 1:24
179. Alan Perez Lezaun (Spa/EUS)
180. Serge Pauwels (Bel/SKY)
181. Francis de Greef (Bel/OLO) 1:25
182. Fabian Wegmann (Dui/MRM)
183. Rinaldo Nocentini (Ita/ALM) 1:27
184. Serguei Ivanov (Rus/KAT) 1:28
185. Pierre Rolland (Fra/BTL)
186. Eduard Vorganov (Rus/KAT) 1:29
187. Thomas Voeckler (Fra/BTL) 1:31
188. David De la Fuente (Spa/AST)
189. Iban Velasco (Spa/EUS) 1:33
190. Dimitry Muravyev (Kaz/RSH)
191. Wesley Sulzberger (Aus/FDJ) 1:37
192. Aitor Pérez (Spa/FOT) 1:38
193. Ruben Perez (Spa/EUS) 1:39
194. José Alberto Benítez (Spa/FOT) 1:40
195. Matthieu Perget (Fra/GCE) 1:42
196. Mathias Frank (Zwi/BMC) 3:32
197. Manuel Cardoso (Por/FOT) 6:20
(belga)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234