Donderdag 24/06/2021

Uitslag Gent-Wevelgem

null Beeld PHOTO_NEWS
Beeld PHOTO_NEWS

Uitslag van Gent-Wevelgem (196 dln.):
1. Tom Boonen (Quick.Step) de 205 km. in 4u35:00
2. Daniele Bennati (Ita)
3. Tyler Farrar (VSt)
4. André Greipel (Dui)
5. Lloyd Mondory (Fra)
6. Mitchell Docker (Aus)
7. Bernhard Eisel (Oos)
8. Kristof Goddaert
9. Lars Boom (Ned)
10. Baden Cooke (Aus)
11. Yoann Offredo (Fra); 12. Leonardo Duque (Col); 13. Greg Van Avermaet; 14. Tiziano Dall'Antonia (Ita); 15. Adrien Petit (Fra); 16. Sébastien Chavanel (Fra); 17. Anthony Geslin (Fra); 18. Daniel Oss (Ita); 19. Robert Hunter (ZAf); 20. Roy Curvers (Ned); 21. Lars Ytting Bak (Den); 22. Jens Keukeleire; 23. Borut Bozic (Slo); 24. Pablo Lastras Garcia (Spa); 25. Kristjan Koren (Slo); 26. Mirko Selvaggi (Ita); 27. Simon Spilak (Slo); 28. Yukiya Arashiro (Jap); 29. Grégory Rast (Zwi); 30. George Hincapie (VSt); 31. Gert Steegmans; 32. Alan Marangoni (Ita); 33. Juan Antonio Flecha (Spa); 34. Dries Devenyns; 35. Ian Stannard (GBr); 36. Philippe Gilbert op 0:09; 37. Geoffroy Lequatre (Fra); 38. Matteo Tosatto (Ita); 39. Nick Nuyens; 40. Marco Marcato (Ita); 41. Arnaud Labbe (Fra); 42. Sébastien Turgot (Fra) 0:14; 43. Davide Malacarne (Ita) 0:16; 44. Alessandro Ballan (Ita) 0:20; 45. Thomas Voeckler (Fra); 46. Maciej Bodnar (Pol); 47. Sylvain Chavanel (Fra) 0:23; 48. Kevin Van Impe; 49. Peter Sagan (Slo) 0:28; 50. Marcel Sieberg (Dui) 0:44; 51. Marcus Burghardt (Dui) 0:55; 52. Michael Schär (Zwi); 53. Preben Van Hecke 2:42; 54. Lieuwe Westra (Ned); 55. Thomas De Gendt; 56. Stefan van Dijk (Ned) 3:15; 57. Stijn Neirynck 3:17; 58. Andrey Amador (Cro) 3:18; 59. Davy Commeyne; 60. Mark Cavendish (GBr); 61. Danilo Wyss (Zwi); 62. Saïd Haddou (Fra); 63. Robbie McEwen (Aus); 64. Filippo Pozzato (Ita); 65. Frédéric Amorison; 66. Allan Davis (Aus); 67. Angel Madrazo (Spa); 68. Christopher Sutton (Oos); 69. Michaël Matthews (Oos); 70. Thor Hushovd (Noo); 71. Pablo Urtasun Perez (Spa); 72. Javier Aramendia Lorente (Spa); 73. Gorka Izaguirre Insausti (Spa); 74. Grega Bole (Slo); 75. Michal Kwiatkowski (Pol); 76. Maxim Iglinskiy (Kaz); 77. Jelle Wallays; 78. Egidijus Juodvalkis (Lit); 79. Tomas Vaitkus (Lit); 80. Dmitriy Muravyev (Kaz); 81. Maarten Wynants; 82. Thomas Leezer (Ned); 83. Francisco José Ventoso Alberdi (Spa); 84. Jaroslaw Marycz (Pol) 11:28; 85. Michael Morkov (Den); 86. Serguei Ivanov (Rus); 87. Kevyn Ista; 88. Matti Helminen (Fin); 89. Julien Berard (Fra); 90. Vicente Reynes Mimo (Spa); 91. Aleksejs Saramotins (Let); 92. Yann Huguet (Fra); 93. Steve Houanard (Fra); 94. Yuriy Krivtsov (Fra); 95. Jorge Azanza Soto (Spa); 96. Dmytro Krivtsov (Oek); 97. Simon Zahner (Zwi); 98. Dieter Cappelle; 99. Nikolay Trusov (Rus); 100. Romain Lemarchand (Fra); 101. Martin Elmiger (Zwi); 102. Denis Galimzyanov (Rus); 103. Alexander Porsev (Rus); 104. Romain Feillu (Fra); 105. Danilo Hondo (Dui); 106. Frederik Veuchelen; 107. Inaki Isasi Flores (Spa); 108. Laurens De Vreese; 109. Jonas Jörgensen (Den); 110. John Murphy (VSt); 111. Andriy Grivko (Oek); 112. Youheni Hutarovich (Bul); 113. Steven Van Vooren; 114. Pieter Jacobs; 115. Kurt-Asle Arvesen (Noo); 116. Luca Paolini (Ita); 117. Fumiyuki Beppu (Jap); 118. Sebastien Rosseler; 119. Rick Flens (Ned) ; 120. Maarten Tjallingii (Ned); 121. Greg Henderson (Nzl); 122. Juan José Haedo (Arg); 123. Sebastian Langeveld (Ned); 124. Geraint Thomas (Gbr); 125. Mathew Hayman (Oos); 126. Alexandre Pichot (Fra); 127. Frédéric Guesdon (Fra); 128. Carlos Oyarzun (Chil); 129. Dominique Rollin (Can); 130. Brett Lancaster (Oos); 131. Sven Van Den Houte; 132. Damien Gaudin (Fra); 133. José Vicente Garcia Acosta (Spa); 134. Ignatas Konovalovas (Lit); 135. Gerald Ciolek (Dui) 16:30; 136. Andreas Stauff (Dui); 137. Adam Hansen (Oos); 138. Danny Pate (Vst); 139. Romain Zingle; 140. Olivier Kaisen; 141. Nico Sijmens; 142. Sep Vanmarcke; 143. Pieter Vanspeybrouck; 144. Gorik Gardeyn; 145. Steven Caethoven; 146. Johan Coenen; 147. Daniel Sesma (Spa); 148. Enrique Sanz (Spa); 149. Tom Veelers (Ned); 150. Thomas Damuseau (Fra); 151. Johan Vansummeren; 152. Joeri Stallaert; 153. Matthew Wilson (Oos); 154. Roger Hammond (Gbr); 155. Graeme Brown (Oos); 156. Gabriel Rasch (Noo); 157. Edward King (Vst); 158. Aidis Kruopis (Lit); 159. Kasper Klostergaard Larsen (Den)

(belga/adv)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234