Zaterdag 05/12/2020

BPost Bank

Uitslag Essen en stand BPost Bank Trofee

Beeld BELGA

De uitslag van de vierde manche in de BPost Bank Trofee veldrijden, zaterdag in het Antwerpse Essen.

- 46 deelnemers

1. Kevin Pauwels (Kalmthout/Sunweb-Napoleon Games) in 1u01:48

2. Sven Nys op 0:28

3. Niels Albert 0:34

4. Jim Aernouts 0:36; 5. Thijs van Amerongen (Ned) 0:38; 6. Rob Peeters 0:41; 7. Bart Aernouts 0:47; 8. Zdenek Stybar (Tsj) 0:54; 9. Klaas Vantornout 1:04; 10. Philipp Walsleben (Dui) 1:10; 11. Tom Meeusen 1:21; 12. Corne van Kessel (Ned) 1:58; 13. Eddy van IJzendoorn (Ned) 2:01; 14. Bart Wellens 2:06; 15. Joeri Adams 2:12; 16. Julien Tararmarcaz (Zwi) 2:42; 17. Martin Bina (Tsj); 18. Twan van den Brand (Ned) 3:04; 19. Patrick Gaudy 3:15; 20. Wietse Bosmans 3:20; 21. Jonathan Page (VSt) 3:29; 22. Dieter Vanthourenhout 4:00; 23. Thijs Al (Ned) 4:04; 24. Aitor Hernandez (Spa) 4:11; 25. Sven Vanthourenhout 4:20; 26. Kevin Eeckhout 4:29; 27. Dave De Cleyn 4:30; 28. Stef Boden 5:01; 29. Patrick van Leeuwen (Ned) 5:19; 30. Lubomir Petrus (Tsj); 31. Bart Hofman 6:00; 32. Kevin Cant 6:34; 33. Niels Koyen op 2 ronden; 34. Ingmar Iutdewilligen; 35. Jeremy Durrin (VSt) op 3 ronden; 36. Ole Quast (Dui); 37. Alexander Revell (NZe) op 4 ronden; 38. Wouter Goosen; 39. Angus Edmond (NZe)

Opgaves: Radomir Simunek (Tsj), Sascha Weber (Dui), Marcel Meisen (Dui), Ian Field (GBr), Mariusz Gil (Pol), James Spragg (GBr), Vincent Baestaens

Tussenspurt: 1. Thijs van Amerongen (Ned) 3 ptn; 2. Radomir Simunek (Tsj) 2; 3. Sven Nys 1

Belgacom snelste ronde: 1. Zdenek Stybar (Tj) 6:38.21; 2. Sven Nys 6:39.68; 3. Kevin Pauwels 6:42.30


Stand BPost Bank Trofee (na 4 van 8 wedstrijden):
1. Sven Nys in 3u57:46
2. Niels Albert 1:06
3. Klaas Vantornout 1:59
4. Thijs van Amerongen (Ned) 2:44; 5. Tom Meeusen 3:39; 6. Philipp Walsleben (Dui) 3:50; 7. Bart Aernouts 4:35; 8. Mariusz Gil (Pol) 5:22; 9. Kevin Pauwels 5:23; 10. Rob Peeters 5:26; 11. Corne van Kessel (Ned) 6:30; 12. Julien Taramarcaz (Zwi) 8:17; 13. Martin Bina (Tsj) 8:29; 14. Twan van den Brand (Ned) 8:39; 15. Jim Aernouts 10:13; 16. Joeri Adams 10:41; 17. Lubomir Petrus (Tsj) 11:43; 18. Thijs Al (Ned) 11:46; 19. Wietse Bosmans 12:08; 20. Bart Wellens 12:42; 21. Marcel Meisen (Dui) 12:59; 22. Patrick Gaudy 13:04; 23. Dieter Vanthourenhout 13:13; 24. Vincent Baestaens 13:44; 25. Ian Field (GBr) 14:00; 26. Eddy van IJzendoorn (Ned) 14:50; 27. Sven Vanthourenhout 14:52; 28. Zdenek Stybar (Tsj) 16:01; 29. Aitor Hernandez (Spa) 16:08; 30. Lars van der Haar (Ned) 16:22... 33. Kevin Eeckhout 17:35; 36. Kevin Cant 17:57; 40. Kenneth Van Compernolle 18:48; 41. Davy Commeyne 19:25; 42. Dave De Cleyn 19:37; 44. Niels Koyen 19:49; 45. Jan Denuwelaere 19:50; 47. Stef Boden 20:07; 48. Bart Hofman; 50. Ingmar Uytdewilligdn; 54. Wouter Goosen; 61. Tom Van den Bosch; 62. Mathieu Willemyns

Klassement tussenspurten:
1. Thijs van Amerongen (Ned) 4 ptn
2. Lars van der Haar (Ned, Ian Field (GBr), Klaas Vantornout en Martin Bina (Tsj)
6. Rob Peeters, Philipp Walsleben (Dui) en Radomir Simunek 2 (Tsj)
9. Joeri Adams en Sven Nys 1

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234