Zondag 16/05/2021

Uitslag en stand na vierde rit Ronde van Wallonië

Greg Van Avermaet heroverde de leiderstrui. Beeld PHOTO_NEWS
Greg Van Avermaet heroverde de leiderstrui.Beeld PHOTO_NEWS

De uitslag van en de stand na afloop van de vierde etappe in de Ronde van Wallonië (2.BC):

Uitslag 4de rit Enghien-Moeskroen:
1. Robbie McEwen (Aus/Team RadioShack) 151,6 km/3u21:53 (gem 45,056 km/u)
2. Alexander Kristoff (Nor)
3. Yauheni Hutarovich (WRu)
4. Michael Van Staeyen
5. Kenny Dehaes; 6. Kristof Goddaert; 7. Jonas Van Genechten; 8. Greg Van Avermaet; 9. Daniele Bennati (Ita); 10. Joost van Leijen (Ned); 11. Nikolai Trusov (Rus); 12. Nico Sijmens; 13. Manuel Cardoso (Por); 14. Edwig Cammaerts; 15. Nikolas Maes; 16. Danilo Napolitano (Ita); 17. Stijn Neirynck; 18. Stefan van Dijk (Ned); 19. Fumiyuki Beppu (Jap); 20. Taylor Phinney (VSt); 21. Koen de Kort (Ned); 22. Sven Vanthourenhout; 23. Ben Hermans; 24. Thomas Degand; 25. Bert De Waele; 26. Michal Golas (Pol); 27. Arnaud Labbe (Fra); 28. Maxime Vantomme; 29. Steven Caethoven; 30. Anthony Geslin (Fra); 31. Serguei Lagutin (Oez); 32. Giovanni Bernaudeau (Fra); 33. Martin Elmiger (Zwi); 34. Yuriy Krivtsov (Fra); 35. David Lelay (Fra); 36. Rinaldo Nocentini (Ita); 37. Sebastien Delfosse; 38. Mathieu Ladagnous (Fra); 39. Jurgen Van Goolen; 40. Sven Vandousselaere; 41. David Boucher (Fra); 42. Davide Vigano (Ita); 43. Bert Scheirlinckx; 44. Dirk Bellemakers (Ned); 45. Roy Curvers (Ned); 46. Jérôme Cousin (Fra); 47. Geert Verheyen; 48. Jesse Sergent (NZl); 49. Gert Dockx; 50. Maarten Neyens¿ 57. Stijn Devolder; 59. Danilo Di Luca (Ita); 61. Pieter Jacobs; 62. Olivier Kaisen; 66. Julien Vermote 0:12; 68. Laurens De Vreese; 69. Stijn Vandenbergh; 71. Fabio Polazzi; 72. Gaetan Bille; 78. Christophe Premont; 79. Kevin Van Melsen; 80. Andy Cappelle; 81. Pieter Serry; 84. Pieter Vanspeybrouck; 96. Staf Scheirlinckx 0:59; 97. Jonathan De Witte; 98. Kevin Van Impe; 99. Jelle Wallays; 101. Serge Pauwels 1:41; 106. Alessandro Ballan (Ita); 107. Gregory Habeaux; 108. Frederique Robert; 109. Jens Debusschere 0:00; 110. Jonathan Dufrasne 0:00; 111. Rudy Rouet 3:29; 112. Frederik Veuchelen 3:52; 115. Gorik Gardeyn 5:56
Niet gestart: Bert De Backer

Stand na rit 4 Enghien-Moeskroen:
1. Greg Van Avermaet 17u30:08
2. Joost van Leijen (Ned) z.t.
3. Ben Hermans 0:16
4. Nikolai Trusov (Rus) 0:17
5. Michal Golas (Pol) 0:20; 6. Edwig Cammaerts; 7. Thomas Degand; 8. Bert De Waele; 9. Koen de Kort (Ned) 0:23; 10. Nikolas Maes 0:26; 11. Danilo Di Luca (Ita); 12. Serguei Lagutin (Oez) 0:32; 13. Maxime Vantomme; 14. Nico Sijmens; 15. Gert Dockx; 16. Rinaldo Nocentini (Ita); 17. Anthony Geslin (Fra); 18. Mathieu Ladagnous (Fra) 0:34; 19. Hean-Eudes Demaret (Fra) 0:36; 20. Michael Barry (Can) 0:38; 21. Jurgen Van Goolen 0:49; 22. Stijn Neirynck 0:41; 23. Stijn Devolder 0:44; 24. Franck Bouyer (Fra); 25. David Lelay (Fra); 26. Jesse Sergent (NZl); 27. Gaetan Bille 0:48; 28. Remi Cusin (Fra); 29. Stefano Garzelli (Ita) 0:49; 30. Martin Elmiger (Zwi) 0:53; 31. Bert Scheirlinckx; 32. Dirk Bellemakers (Ned); 33. Greg Henderson (NZl) 0:55; 34. Marco Bandiera (Ita) 0:56; 35. Laurens De Vreese; 36. Massimo Codol (Ita); 37. Kristof Goddaert 1:04; 38. Jérôme Cousin (Fra); 39. Jonathan Dufrasne; 40. Ronan van Zandbeek (Ned) 1:05; 41. Daniele Bennati (Ita) 1:15; 42. Pieter Jacobs 1:16; 43. Fabio Polazzi; 44. Fumiyuki Beppu (Jap) 1:18; 45. Stefan van Dijk (Ned) 1:19; 46. Sebastien Delfosse 1:20; 47. Olivier Kaisen 1:25; 48. Geert Verheyen 1:31; 49. Arnaud Gerard (Fra) 1:40; 50. Staf Scheirlinckx 1:43¿ 52. Pieter Vanspeybrouck 1:52; 55. Julien Vermote 1:54; 56. Jens Debusschere 1:58; 58. Sven Vandousselaere 2:29; 59. Maarten Neyens; 61. Gregory Habeaux; 63. Serge Pauwels 2:30; 69. Kevin Van Impe 3:02; 72. Stijn Vandenbergh 3:13; 79. Jonas Van Genechten 3:35; 80. Kenny Dehaes 3:35; 86. Frederik Veuchelen 4:56; 88. Sven Vanthourenhout 5:04; 89. Alessandro Ballan (Ita) 5:09; 90. Jelle Wallays 5:13; 92. Kevin Van Melsen 5:21; 96. Steven Caethoven 5:53; 98. Andy Cappelle 6:00; 99. Michael Van Staeyen 6:02; 101. Robbie McEwen (Aus) 6:36; 102. Christophe Premont 6:39; 105. Pieter Serry 7:11; 106. Rudy Rouet 8:14; 110. Jonathan De Witte 11:15; 112. Gorik Gardeyn 13:12; 114. Frederique Robert 17:41
Jongerenklassement: 1. Edwig Cammaerts 17u30:28; 2. Gert Dockx 0:12; 3. Jesse Sergent 0:24; 4. Gaetan Bille 0:28; 5. Laurens De Vreese 0:36
Rushes: 1. Pieter Jacobs 15 pt; 2. Greg Van Avermaet 14; 3. Greg Henderson 10; 4. Joost van Leijen 9; 5. Nikolai Trusov 8
Bergklassement: 1. Mirko Selvaggi 32 pt; 2. Ben Hermans 18; 3. Rudy Rouet 18; 4. Sebastien Delfosse 14; 5. Greg Van Avermaet 12
Puntenklassement: 1. Greg Van Avermaet 42; 2. Daniele Bennati 41; 3. Joost van Leijen 36; 4. Nikolai Trusov 36; 5. Alexander Kristoff 36
Ploegenklassement: 1. Vacansoleil-DCM 52u31:32; 2. Katusha Team 0:16; 3. Landbouwkrediet 0:25; 4. Cofidis 0:36; 5. Veranda's Willems-Accent 0:40

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234