Donderdag 17/06/2021

Uitslag en stand derde rit Eneco Tour

De uitslag van de derde etappe in de vierde editie van de Eneco Tour (ProTour), over 189,3 kilometer van Nieuwegein naar Terneuzen.
1. Daniele Bennati (Ita/Liquigas) de 189,3 km in 4u46:08
(gem. 39,694 km/u)
2. Tom Boonen
3. Jurgen Roelandts
4. Kenny van Hummel (Ned); 5. Borut Bozic (Sln); 6. Tom Leezer (Ned); 7. Alberto Curtolo (Ita); 8. David Kopp (Dui); 9. Robert Förster (Dui); 10. Roger Hammond (GBr); 11. Aurélien Clerc (Zwi); 12. Jeremy Hunt (GBr); 13. Daniele Righi (Ita); 14. Robert Wagner (Dui); 15. Cyril Lemoine (Fra); 16. José Ivan Gutierrez (Spa); 17. Bram Tankink (Ned); 18. Elio Rigotto (Ita); 19. Franck Renier (Fra); 20. Steven de Jongh (Ned); 21. Aaron Kemps (Aus); 22. Carlo Westphal (Dui); 23. Johann Offredo (Fra); 24. Arnaud Coyot (Fra); 25. Matti Breschel (Den); 26. Sebastien Turgot (Fra); 27. Piet Rooijakkers (Ned); 28. Tom Veelers (Ned); 29. Michiel Elijzen (Ned); 30. Mathew Hayman (Aus); 31. Koen de Kort (Ned); 32. Sébastien Rosseler; 33. Marlon Perez (Col); 34. Stijn Devolder; 35. Joost Posthuma (Ned); 36. Michal Golas (Pol); 37. Luis Leon Sanchez (Spa); 38. Gerben Löwik (Ned); 39. Jurgen Van Goolen; 40. Nicolas Portal (Fra); 41. Kaspet Klostergaard (Den); 42. Yannick Talabardon (Fra); 43. Andreas Klier (Dui); 44. Michael Rogers (Aus); 45. Edvald Boasson Hagen (Noo); 46. Sebastian Langeveld (Ned); 47. Stijn Vandenbergh; 48. Ermanno Capelli (Ita); 49. Laurent Mangel (Fra); 50. Francisco Perez (Spa); 51. Serguei Ivanov (Rus); 52. Matthé Pronk (Ned); 53. Mirko Selvaggi (Ita); 54. John Devine (VSt); 55. Frederik Willems; 56. Mauro Da Dalto (Ita); 57. Servais Knaven (Ned); 58. Marco Velo (Ita); 59. André Greipel (Dui); 60. Marco Marcato (Ita); 61. Anders Lund (Den); 62. Wilfried Cretskens; 63. Geert Steurs; 64. Kevin Hulsmans; 65. Wim De Vocht; 66. Maciej Bodnar (Pol); 67. Mathieu Claude (Fra); 68. Maarten Tjallingii (Ned); 69. Enrico Franzoi (Ita); 70. David Deroo (Fra); 71. Gert Steegmans; 72. Yohann Gene (Fra); 73. Glenn D'Hollander 0:18; 74. Aitor Hernandez (Spa); 75. Francesco Chicchi (Ita) 0:23; 76. Floris Goesinnen (Ned) 0:29; 77. Claudio Corioni (Ita) 0:45; 78. Maarten Wynants 0:57; 79. Sebastian Siedler (Dui) 0:58; 80. Sven Krauss (Dui) 1:51; 81. Raul Alarcon (Spa) 1:57; 82. Raivis Belohvosciks (Let) 2:00; 83. Rubens Bertogliati (Zwi); 84. Cédric Pineau (Fra); 85. Christophe Edaleine (Fra); 86. Yuriy Krivtsov (Oek); 87. Timotjy Gudsell (NZe); 88. Luciano Pagliarini (Bra); 89. Thomas Frei (Zwi); 90. Thomas Fothen (Dui); 91. Yauheni Hutarovich (WRu); 92. Matthew Goss (Aus) 2:06; 93. Fabio Sabatini (Ita); 94. Artur Gajek (Dui); 95. Rein Taaramae( Fin); 96. Roy Curvers (Ned) 2:28; 97. Jimmy Engoulvent (Fra) 8:57; 98. Samuel Dumoulin (Fra) 11:53; 99. Florent Brard (Fra); 100. Berik Kupeshov (Kaz); 101. Jean-Charles Senac (Fra); 102. Mathieu Drujon (Fra); 103. Alexandre Blain (Fra); 104. Damien Monier (Fra); 105. Romain Villa (Fra); 106. Sergey Rudeskov (Rus); 107. Sergey Lagutin (Oez); 108. Matteo Bono (Ita); 109. Sylvester Szmyd (Pol); 110. Marcel Sieberg (Dui); 111. Gorka Verdugo (Spa); 112. Olivier Bonnaire (Fra); 113. Heinrich Haussler (Dui); 114. Andrea Grendene (Ita); 115. Josu Agirre (Spa); 116. Javier Aramendia (SZpa); 117. Juan José Haedo (Arg); 118. Lars Bak (Den); 119. Frank Hoj (Den); 120. Joan Horrah (Spa); 121. Christophe Kern (Fra); 122. Stephan Schreck (Dui); 123. Leif Hoste; 124. Enrico Poitschke (Dui); 125. Dennis Haueisen (Dui); 126. Stéphane Poulhies (Fra); 127. Denis Flahaut (Fra); 128. Bram de Groot (Ned); 129. Bert Roesems; 130. Françis De Greef; 131. Julien Simon (Fra); 132. Jérôme Coppel (Fra); 133. Andoni Lafuente (Spa); 134. Markus Eichler (Dui); 135. Benoit Joachim (Lux); 136. Eros Capecchi (Ita);, 137. Luca Barla (Ita); 138. Mickael Delage (Fra); 139. Jelle Vanendert; 140. Angelo Furlan (Ita); 141. Fabio Baldato (Ita); 142. Jesus Del Nero (Spa); 143. Simon Gerrans (Aus); 144. Jean-Patrick Nazon (Fra); 145. Benat Albizuri (Spa)

De stand na de derde etappe
1. Daniele Bennati (Ita/Liquigas) in 12u59:21
2. Edvald Boasson Hagen (Noo) op 0:01
3. André Greipel (Dui) 0:04
4. José Ivan Gutierrez (Spa); 5. Cyril Lemoine (Fra) 0:05; 6. Jurgen Roelandts 0:06; 7. Sébastien Rosseler 0:08; 8. Michael Rogers (Aus) 0:10; 9. Koen de Kort (Ned); 10. Marlon Perez (Col) 0:12; 11. Tom Boonen: 12. Joost Posthuma (Ned) 0:13; 13. Stijn Devolder 0:14; 14. Michiel Elijzen (Ned); 15. Bram Tankink (Ned); 16. Piet Rooijakkers (Ned) 0:16; 17. Mauro Da Dalto (Ita); 18. Aaron Kemps (Aus) 0:20; 19. Borut Bozic (Sln); 20. Tom Veelers (Ned) 0:21; 21. Michal Golas (Pol); 22. Robert Förster (Dui) 0:22; 23. Steven de Jongh (Ned) 0:23; 24. Kenny van Hummel (Ned); 25. Frederik Willems; 26. Laurent Mangel (Fra); 27. Wilfried Cretskens 0:24; 28. Jurgen Van Goolen; 29. Luis Leon Sanchez (Spa); 30. Francisco Perez (Spa)v 0:26; 31. Mathew Hayman (Aus); 32. John Devine (VSt) 0:27; 33. Serguei Ivanov (Rus); 34. Marco Velo (Ita); 35. Marco Marcato (Ita) 0:29; 36. Carlo Westphal (Dui); 37. Elio Rigotto (Ita) 0:30; 38. Ermanno Capelli (Ita) 0:31; 39. Johann Offredo (Fra); 40. Kevin Hulsmans 0:32; 41. Sebastian Langeveld (Ned); 42. Enrico Franzoi (Ita) 0:34; 43. Sébastien Turgot (Fra) 0:36; 44. Andreas Klier (Dui); 45. Mirko Selvaggi (Ita); 46. Maciej Bodnar (Pol) 0:37; 47. Mathieu Claude (Fra) 0:38; 48. Servais Knaven (Ned); 49. Roger Hammond (GBr); 50. Wim De Vocht 0:39; 51. Gerben Löwik (Ned) 0:40; 52. Stijn Vandenbergh; 53. Nicolas Portal (Fra); 54. Tom Leezer (Fra) 0:42; 55. Aurélien Clerc (Zwi) 0:43; 56. Gert Steegmans; 57. David Kopp (Dui); 58. Arnaud Coyot (Fra) 0:45; 59. Daniele Righi (Ita) 0:46; 60. Francesco Chicchi (Ita) 0:47; 61. Maarten Tjallingii (Ned) 0:48; 62. Jeremy Hunt (GBr); 63. Kasper Klostergaard (Den) 0:49; 64. Yohann Gene (Fra) 0:53; 65. Alberto Curtolo (Ita) 0:54; 66. Geert Steurs 0:58; 67. Matti Breschel (Den) 0:59; 68. Franck Renier (Fra) 1:00; 69. Aitor Hernandez (Spa) 1:05; 70. Yannick Talabardon (Fra) 1:09; 71. Anders Lund (Den) 1:11; 72. Claudio Corioni (Ita) 1:37; 73. Floris Goesinnen (Ned) 1:38; 74. Matthé Pronk (Ned) 1:50; 75. Glenn D'Hollander 2:04; 76. Sven Krauss (Dui) 2:11; 77. Robert Wagner (Dui) 2:17; 78. Timothy Gudsell (NZe) 2:19; 79. Thomas Frei (Zwi) 2:28; 80. David Deroo (Fra) 2:31; 81. Christophe Edaleine (Fra) 2:39; 82. Maarten Wynants 2:42; 83. Rein Taaramae (Fin) 2:43; 84. Cédric Pineau (Fra) 2:44; 85. Yauheni Hutarovich (WRu); 86. Rubens Bertogliati (Zwi); 87. Yuriy Krivtsov (Oek) 2:46; 88. Luciano Pagliarini (Bra) 2:48; 89. Matthew Goss (Aus) 2:49; 90. Thomas Fothen (Dui) 3:03; 91. Roy Curvers (Ned); 92. Fabio Sabatini (Ita) 3:12; 93. Artur Gajek (Dui) 4:27; 94. Raivis Belohvosciks (Let) 4:30; 95. Raul Alarcon (Spa) 8:06; 96. Jimmy Engoulvent (Fra) 9:08; 97. Sebastian Siedler (Dui) 10:03; 98. Bram de Groot (Ned) 12:09; 99. Alexandre Blain (Fra) 12:19; 100. Mathieu Drujon (Fra) 12:23; 101. Christophe Kern (Fra); 102. Romain Villa (Fra); 103. Leif Hoste 12:24; 104. Marcel Sieberg (Dui) 12:26; 105. Jérôme Coppel (Fra); 106. Frank Hoj (Den); 107. Julien Simon (Fra) 12:27; 108. Luca Barla (Ita) 12:28; 109. Gorka Verdugo (Spa) 12:29; 110. Simon Gerrans (Aus) 12:30; 111. Angelo Furlan (Ita); 112. Markus Eichler (Dui); 113. Javier Aramendia (Spa); 114. Heinrich Haussler (Dui) 12:31; 115. Eros Capecchi (Ita); 116. Serey Rudeskov (Rus); 117. Juan José Haedo (Arg); 118. Olivier Bonnaire (Fra) 12:32; 119. Mickael Delage (Fra) 12:33; 120. Benat Albizuri (Spa) 12:35; 121. Françis De Greef 12:36; 122. Lars Bak (Den); 123. Sergey Lagutin (Oez); 124. Enrico Poitschke (Dui); 125. Andrea Grendene (Ita) 12:37; 126. Stephan Schreck (Dui); 127. Josu Agirre (Spa); 128. Jelle Vanendert 12:43; 129. Jesus Del Nero (Spa) 12:44; 130. Berik Kupeshov (Kaz) 12:45; 131. Denis Flahaut (Fra) 12:48; 132. Damien Monier (Fra); 133. Matteo Bono (Ita) 12:51; 134. Andoni Lafuente (Spa); 135. Bert Roesems 12:52; 136. Stéphane Poulhies (Fra); 137. Samuel Dumoulin (Fra) 12:53; 138. Benoit Joachim (Lux) 12:56; 139. Dennis Haueisen (Dui) 12:59; 140. Fabio Baldato (Ita) 13:05; 141. Joan Horrach (Spa) 14:23; 142. Sylvester Szmyd (Pol) 14:27; 143. Jean-Charles Senac (Fra) 14:31; 144. Florent Brard (Fra) 14:40; 145. Jean-Patrick Nazon (Fra) 24:48
Puntenklassement
1. Tom Boonen 72
2. Jurgen Roelandts 59
3. Daniele Bennati (Ita) 55
4. Kenny van Hummel (Ned) 50; 5. Edvald Boasson Hagen (Noo) 46
Ploegenklassement
1. Caisse d'Epargne (Spa) in 38u58:35
2. Columbia (VSt) op 0:01
3. Crédit Agricole (Fra) 0:02
4. Quick Step 0:10; 5. Silence-Lotto 0:11 (belga)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234