Dinsdag 21/01/2020

Uitslag en klassementen na eerste rit EuroMétropole Tour

Uitslag van en klassement na de eerste rit in de EuroMétropole Tour (2.1) tussen La Louvière en Moorslede:



. Uitslag (192 deelnemers):

1. Jens Debusschere (Lotto-Belisol) de 194,8 km in 4u22:05 (gem 44,59 km/u)

2. Nikolas Maes

3. Kenneth Vanbilsen

4. Tyler Farrar (VSt); 5. Bert De Backer; 6. Roy Curvers (Ned); 7. Ramon Sinkeldam (Ned); 8. Graeme Brown (Aus); 9. Mickael Delage (Fra); 10. Guillaume Van Keirsbulck; 11. Florian Vachon (Fra); 12. Arnaud Démare (Fra); 13. Danilo Napolitano (Ita); 14. Rüdiger Selig (Dui); 15. Jon Aberasturi (Spa); 16. John Degenkolb (Dui); 17. Jonas Rickaert; 18. Yves Lampaert; 19. Sep Vanmarcke; 20. Jean-Pierre Drucker (Lux); 21. Tony Hurel (Fra); 22. Michell Docker (Aus); 23. Evaldas Siskevicius (Lit); 24. Kenny van Hummel (Ned); 25. Heinrich Haussler (Aus); 26. Baptiste Planckaert; 27. Jetse Bol (Ned); 28. Kristian Sbaragli (Ita); 29. Wouter Mol (Ned); 30. Jurgen Roelandts; 31. Alexander Porsev (Rus); 32. Adrien Petit (Fra); 33. Raymond Kreder (Ned); 34. Nicolas Vereecken; 35. Laurent Evrard; 36. Youcef Reguigui (Alg); 37. Julien Stassen; 38. Maarten Wynants; 39. Ioannis Tamouridis (Gri); 40. Aidis Kruopis (Lit); 41. Gijs Van Hoecke; 42. Marko Kump (Slo); 43. Pieter Vanspeybrouck; 44. Stefan van Dijk (Ned); 45. Kris Boeckmans; 46. Kevin Verwaest; 47. Sébastien Hinault (Fra); 48. Egidijus Juodvalkis (Lit); 49. Benjamin Verraes; 50. Sebastian Lander (Den); ...; 53. Klaas Lodewyck; Olivier Chevalier; 55. Tom Dernies; 58. Pieter Jacobs; 59. Florent Delfosse; 60. Romain Zingle; 66. Boris Dron; 71. Fabio Polazzi; 72. Jan Ghyselinck; 75. Boris Vallee; 80. Grégory Habeaux; 81. Thomas Degand; 84. Quentin Bertholet; 86. Kevyn Ista; 88. Zico Waeytens; 89. Frederik Veuchelen; 91. Antoine Warnier; 92. Kristof Goddaert; 93. Christophe Premont; 94. Edwig Cammaerts; 95. Jonas Van Genechten; 101. Alphonse Vermote; 108. Antoine Leleu; 110. Otto Vergaerde; 111. Stijn Steels; 112. Laurens De Vreese; 113. Stig Broeckx; 116. Tosh Van Der Sande; 117. Nick Nuyens; 118. Jurgen Van Goolen; 121. Staf Scheirlinckx; 125. Johan Vansummeren; 131. Steven Van Vooren; 133. Jelle Wallays; 135. Loïc Pestiaux; 140 Kristof Vandewalle; 141. Jochen Deweer; 142. Jérôme Kerf; 144. Arnaud Geronboux; 150. Frédéric Amorison; 152. Koen Barbé; 156. Moreno De Pauw; 158. Jonathan De Witte; 168. Aimé De Gendt; 169. Yannivk Eijssen; 170. Wout Franssen; 175. Nicky Cocquyt; 176. Joris Cornet; 184. Niels Vanderaerden op 2:00; 187. Sander Cordeel 2:36

. Algemeen klassement:

1. Jens Debusschere (Lotto-Belisol) 4u21:55

2. Michael Morkov (Den) op 0:01

3. Nikolas Maes 0:04

4. Kristof Goddaert 0:06; 6. Kenneth Vanbilsen; 7. Jelle Wallays 0:07; 8. Bert-Jan Lindeman (Ned); 9. Tyler Farrar (VSt) 0:10; 9. Bert De Backer; 10. Roy Curvers (Ned); 11. Ramon Sinkeldam (Ned); 12. Graeme Brown (Aus); 13. Mickael Delage (Fra); 14. Guillaume Van Keirsbulck; 15. Florian Vachon (Fra); 16. Arnaud Démare (Fra); 17. Danilo Napolitano (Ita); 18. Rüdiger Selig (Dui); 19. Jon Aberasturi (Spa); 20. John Degenkolb (Dui); 21. Jonas Rickaert; 22. Yves Lampaert; 23. Sep Vanmarcke; 24. Jean-Pierre Drucker (Lux); 25. Tony Hurel (Fra); 26. Michell Docker (Aus); 27. Evaldas Siskevicius (Lit); 28. Kenny van Hummel (Ned); 29. Heinrich Haussler (Aus); 30. Baptiste Planckaert; 31. Jetse Bol (Ned); 32. Kristian Sbaragli (Ita); 33. Wouter Mol (Ned); 34. Jurgen Roelandts; 35. Alexander Porsev (Rus); 36. Adrien Petit (Fra); 37. Raymond Kreder (Ned); 38. Nicolas Vereecken; 39. Laurent Evrard; 40. Youcef Reguigui (Alg); 41. Julien Stassen; 42. Maarten Wynants; 43. Ioannis Tamouridis (Gri); 44. Aidis Kruopis (Lit); 45. Gijs Van Hoecke; 46. Marko Kump (Slo); 47. Pieter Vanspeybrouck; 48. Stefan van Dijk (Ned); 49. Kris Boeckmans; 50. Kevin Verwaest; ...; 53. Benjamin Verraes; 57. Klaas Lodewyck; 58. Olivier Chevalier; 59. Tom Dernies; 62. Pieter Jacobs; 63. Florent Delfosse; 64. Romain Zingle; 70. Boris Dron; 75. Fabio Polazzi; 76. Jan Ghyselinck; 79. Boris Vallee; 84. Grégory Habeaux; 85. Thomas Degand; 87. Quentin Bertholet; 89. Kevyn Ista; 91. Zico Waeytens; 92. Frederik Veuchelen; 94. Antoine Warnier; 95. Christophe Premont; 96. Edwig Cammaerts; 97. Jonas Van Genechten; 103. Alphonse Vermote; 109. Antoine Leleu; 111. Otto Vergaerde; 112. Stijn Steels; 113. Laurens De Vreese; 114. Stig Broeckx; 117. Tosh Van Der Sande; 118. Nick Nuyens; 119. Jurgen Van Goolen; 119. 122. Staf Scheirlinckx; 126. Johan Vansummeren; 132. Steven Van Vooren; 135. Loïc Pestiaux; 140 Kristof Vandewalle; 141. Jochen Deweer; 142. Jérôme Kerf; 144. Arnaud Geronboux; 150. Frédéric Amorison; 152. Koen Barbé; 156. Moreno De Pauw; 158. Jonathan De Witte; 168. Aimé De Gendt; 170. Wout Franssen; 174. Nicky Cocquyt; 175. Joris Cornet; 177. Yannick Eijssen; 184. Niels Vanderaerden 2:10; 187. Sander Cordeel 2:46



Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234