Dinsdag 02/03/2021

UIT & LUIDZATERDAG in ab brussel

Hope Sandoval

Mazzy Star-opperhoofd Hope Sandoval is opnieuw onder ons. Ze maakte drie albums met Mazzy Star vol lichtpsychedelische folkpop en debuteerde afgelopen jaar onder eigen naam met Bavarian Fruit Bread, samen met Colm O'Ciosoig, vroeger bij My Bloody Valentine. A Late Night Show With Hope Sandoval: hoop in de alsmaar donker wordende septemberdagen.

Kaapstad

QUINTRIX + SEDARKA + SATKA + C-DRIK + CRTX (PARIS)

+ IMMINENT + DIN VS. Rampage

Donderdag 5 september, 21u,

Stubnitzboot Brugge (0472/71.63.34)

NEEKA

Donderdag 5 september, 21u, Candelaershuys Ukkel (02/343.46.58)

Brussels Is Burning

SISTER BLISS + MAURO PICOTTO + GREEN VELVET + JXL (JUNKIE XL) + JUDGE JULES + MARCO V. + PUSH + MINIMALISTIX + DECOY & ROY + PSYCHOGENE + TRISH + PIERRE + MORELAND

Vrijdag 6 september, 21u,

Vorst Nationaal Brussel (016/65.05.12)

DMC BELGIAN DJ

CHAMPIONsHIPS

Vrijdag 6 september, 21u,

Vooruit Gent (09/223.22.27)

PAKAVA IT

Vrijdag 6 september, 21u,

N9 Eeklo (09/377.93.94)

Krakrock

LA CHINITA + Wawadadakwa +

Ojos De Brujo + Laïs

Vrijdag 6 september, 17u,

Kerkplein Avelgem (056/64.47.94)

Calabash + Le peuple de l'herbe

Vrijdag 6 september, 18u,

Openluchttheater Rivierenhof Deurne (Antwerpen)

Krakrock

Brainpower + Babylon +

Circus + Starflam, Spook &

The Guay + Amparanoia +

Le Peuple de l'Herbe +

The Herbaliser

Zaterdag 7 september, 13u,

Kerkplein Avelgem (056/64.47.94)

SEEIN'RED + VUUR + VICTIMS OF

SOCIETY + ADDACTIONLISTENER

Zaterdag 7 september, 18u,

Jeugdhuis De Bogaard Geel

GUIDED BY VOICES +

ORANGE BLACK

Zaterdag 7 september, 20u,

AB Brussel (02/548.24.24)

HOPE SANDOVAL &

THE WARM INVENTIONS

Zaterdag 7 september, 22.30u,

AB Club Brussel (02/548.24.24)

Crammerock

Dearly Deported +

VanKatoen +

't Hof Van Commerce +

Camden + Starflam +

Starfighter + Red Zebra +

Twarres + Thé Lau + Gorki

Zaterdag 7 september, 17u,

Sporthal Stekene (03/789.97.75)

Leffingeleuren

't Hof Van Commerce +

Starflam + Zion Train +

Ken Ishii + TLP & Dors +

Jan Van Biesen...

Vrijdag 13 september, 19u,

Festivalterrein Leffinge-Middelkerke (078/15.51.51)

Laundry Day + Night

Sven Van Hees + Master Lee

+ Koenie + Coupé + Smos &

Baby B + Thong + Prinz +

Juhlo + Kash + Murdock +

Groove Merchant + Chess + Filip + Cortez & Juanito

Infinito + Timmax +

Stephanie + Nicolaï...

Zaterdag 14 september, 10u, Kammenstraat + 22u, Café Local Antwerpen (03/293.03.78)

THE VON BONDIES +

THE DATSUNS

Zaterdag 14 september, 19.30u

Lintfabriek Kontich (03/457.87.59)

Leffingeleuren

Therapy? + Dick Dale

+ Flip Kowlier + Millionaire

+ Lunascape + Vive La Fête

+ Orange Black...

Zaterdag 14 september, 14.30u,

Festivalterrein Leffinge-Middelkerke (078/15.51.51)

SONRAI

Zaterdag 14 september, 21u,

N9 Eeklo (09/377.93.94)

Playstation Getaway Party

Sven van Hees + Praga Kahn

dj-set + Mr. C + Sander

Kleinenberg + Michel de Hey

Zaterdag 14 september, 20u,

Event Brewery Brussel (09/233.58.80)

ELVIS COSTELLO

& THE IMPOSTERS

UITVERKOCHT!

Zondag 15 september, 20u,

AB Brussel (02/548.24.24)

SATELLITE CITY

Zondag 15 september, 22u,

AB Club Brussel (02/548.24.24)

Leffingeleuren

Arno + Chuck E. Weiss

+ Neeka + Daan...

Zondag 15 september, 18.30u,

Festivalterrein Leffinge-Middelkerke (078/15.51.51)

NASHVILLE PUSSY +

PETER PAN SPEEDROCK

Zondag 15 september, 19.30u,

Hof ter Lo Antwerpen (03/ 457.87.59)

Les Nuits Botanique

BETH ORTON + TERRY CALLIER

Woensdag 18 september, 20u,

Botanique Brussel (02/218.37.32)

Les Nuits Botanique

16 HORSEPOWER + HAWKSLEY

WORKMAN + MARC A.

HUYGHENS

Donderdag 19 september, 20u,

Koninklijk Circus Brussel (02/218.37.32)

Les Nuits Botanique

ZEBDA + PITCHO

Donderdag 19 september, 20u,

Botanique Brussel (02/218.37.32)

Bunk-Tek

Q-Hey + Trish Van Eynde

+ Bjorn dB vs Tomaz

+ Marco Bailey + Chris

Liebing + Sven Väth

Vrijdag 20 september, 21u,

ex-Militaire Basis Glabbeek (O476/83.89.82)

Les Nuits Botanique

LEE HAZLEWOOD & BAND feat.

members HIGH LLAMAS

+ LAMBCHOP

Vrijdag 20 september, 20u,

Koninklijk Circus Brussel (02/218.37.32)

SUPERSUCKERS

Vrijdag 20 september, 19.30u,

Lintfabriek Kontich (03/457.87.59)

THE GOLDEN TRONE

Vrijdag 20 september, 20u,

VK Brussel (02/414.29.07)

µ-ZIQ + KOSMIK KOMMANDO +

YOGO ONOMOTOBOK + SPACID

Zaterdag 21 september, 22u,

Westhove Moorslede (09/233.14.07)

ORANGE BLACK

Zaterdag 21 september, 21u,

Cahier de Brouillon, Hoogstraten (03/314 32 64)

Les Nuits Botanique

TRANS AM + BOBBY CONN KARAOKE SHOW + RADIAN + HOWE GELB + FREAKWATER

+ THE NATIONAL TRUST

Zondag 22 september, 17u,

Botanique Brussel (02/218.37.32)

Les Nuits Botanique

TORTOISE + TOWN

& COUNTRY

Zondag 22 september, 22u,

Koninklijk Circus Brussel (02/218.37.32)

JACK JOHNSON

Maandag 23 september, 20.30u,

AB Club Brussel (02/548.24.24)

KRAFTWERK

Maandag 23 september, 20u,

Vooruit Gent (0900/260.60)

ALICIA KEYS

Dinsdag 24 september, 20u,

Vorst Nationaal Brussel (0900/260.60)

JIM ROSE CIRCUS

+ PURPLELOID

Woensdag 25 september, 20.30u,

Vooruit Gent (0900/260.60)

Les Nuits Botanique ALEC EMPIRE + ECHOBOY + MOBIIL

Woensdag 25 september, 20u,

Botanique Brussel, (02/218.37.32)

Les Nuits Botanique

BADLY DRAWN BOY

Donderdag 26 september, 20u,

Koninklijk Circus Brussel (02/218.37.32)

ZAP MAMA DJ PROJECT

Donderdag 26 september, 21u,

De Centrale Gent (09/223.22.27)

PINETOP 7 + SCOTT TUMA

Vrijdag 27 september, 20u,

4 AD Diksmuide (051/50.48.94)

HipHopFestival

CHIENS DE PAILLE + CNN +

DOUBLE IMPACT + T - RORO +

DE GEEST + MO TRIBE + PURE

CULT + HVN + WEERWRAAK +

EMPEDOCLES + ADN-KLAN +

PSY-CLAUSE + KOBO-KLAN

Zaterdag 28 september, 19u,

Park ter Walle Menen (056/51.11.01)

Les Nuits Botanique

ZAP MAMA DJ PROJECT

Zaterdag 28 september, 20u, Koninklijk Circus Brussel (02/218.37.32)

STACHE + NINA NASTASIA

Zondag 29 september, 20u,

4 AD Diksmuide (051/50.48.94)

TONY JOE WHITE

Vrijdag 4 oktober, 20u,

AB Brussel (02/548.24.24)

UZ SMJE DOMA

Zaterdag 5 oktober, 20.30u,

De Kreun Bissegem (056/37.06.44)

JA RULE + ASHANTI

Zaterdag 5 oktober, 20u,

Vorst Nationaal Brussel (0900/260.60)

BARRY ADAMSON

Zondag 6 oktober, 20.30u,

BSBbis Brussel (02/513.82.90)

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234