Woensdag 29/03/2023

Style & Concept start veldritseizoen zonder druk

Jan Denuwelaere is één van de drie veldrijders van Style & Concept. Beeld PHOTO_NEWS
Jan Denuwelaere is één van de drie veldrijders van Style & Concept.Beeld PHOTO_NEWS

Klein maar fijn, zegt het spreekwoord. Dat is zeker van toepassing op Style & Concept die met drie mannen en één vrouw de kleinste Belgische veldritploeg moet zijn. Die drie mannen zijn Jan Denuwelaere, Kenneth Van Compernolle en Maxim Debusschere, de ene vrouw heet Nancy Bober. Zij was vorig jaar tweede op het BK.

"En groter hoeft onze ploeg niet te zijn", zegt Garret Van den Berghe, die samen met zijn broer Kenneth de vastgoedonderneming Style & Concept runt. "Om dat organisatorisch voor elkaar te krijgen, hebben we gewoonweg de tijd niet. Meer dan wat we tot op heden met ons team hebben bereikt, beogen we ook niet."

"Als Jan Denuwelaere en Kenneth Van Compernolle, die beiden pas 23 jaar zijn, een stap dichter bij Sven en Dieter Vanthourenhout, Bart Aernouts en Rob Peeters kunnen geraken en in aanmerking kunnen komen voor een plaatsje in de Belgische ploeg voor de Wereldbeker, zullen we al meer dan tevreden zijn. Ook Maxim Debusschere heeft de toekomst nog voor zich, want de West-Vlaming is pas 25 jaar. Hij heeft het op de weg geprobeerd bij AN Post Sean Kelly Team, maar gaat zich nu opnieuw volledig op crossen toeleggen."

"Dat we geen druk op de schouders van onze renners leggen, mag duidelijk worden uit het feit dat Denuwelaere nog een profcontract heeft tot eind 2013 en Van Compernolle tot eind 2015. Ze krijgen dus alle tijd om te ontplooien en kunnen daarbij rekenen op de vakkundige trainingsleer van dokter Marc Hemelrijck."

Het seizoen van Maxim Debusschere zal pas half oktober beginnen omdat hij na een schouderbreuk niet te snel wil hervatten. (belga/lpb)

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234