Vrijdag 23/04/2021

Schoonspringen

undefined

Synchroonspringen vanaf 3 meter (v)

Finale: 1. China 343,50 punten (Guo, Wu); 2. Rusland 323,61 (Pakhalina, Pozdnyakova); 3. Duitsland 318,90 (Kotzian, Fischer)

Schieten

Luchtgeweer 10m (v)

Finale: 1. Katerina Emmons (Tsj) 503,5 ptn; 2. Lioubov Galkina (Rus) 502,1; 3. Snjezana Pejcic (Kro) 500,9

Luchtpistool 10m (m)

Finale: 1. Wei Pang (Chn) 688,2 ptn; 2. Oh Jin Jong (ZKo) 684,5; 3. Su Kim Jong (NKo) 683,0

Luchtpistool 10m (v)

Finale: 1. Guo Wenjun (Chn) 492,3 ptn; 2. Natalia Paderina (Rus) 489,1; 3. Nino Salukvadze (Geo) 487,4

Trap (m)

Finale: 1. David Kostelecky (Tsj) 146 ptn; 2. Giovanni Pellielo (Ita) 143; 3. Alexey Alipov (Rus) 142

Voetbal (m)

Groep A

Argentinië - Australië 1-0

Servië - Ivoorkust 2-4

Stand:

1. Argentinië 6

2. Ivoorkust 3

3. Australië 1

4. Servië 1

Groep B

Nigeria - Japan 2-1

Verenigde Staten - Nederland 2-2

Stand:

1. Verenigde Staten 4

2. Nigeria 4

3. Nederland 2

4. Japan 0

Groep C

Nieuw-Zeeland - Brazilië 0-5

België - China 2-0

Stand:

1. Brazilië 6

2. België 3

3. China 1

4. Nieuw-Zeeland 1

Groep D

Kameroen - Honduras 1-0

Italië - Zuid-Korea 3-0

Stand:

1. Italië 6

2. Kameroen 4

3. Zuid-Korea 1

4. Honduras 0

Wielrennen

Wegrit (m): 1. Samuel Sanchez (Spa) 6u23:49 (gem. 38,4 km/u); 2. Davide Rebellin (Ita); 3. Fabian Cancellara (Zwi); 4. Alexander Kolobnev (Rus); 5. Andy Schleck (Lux); 6. Michael Rogers (Aus); 7. Santiago Botero (Col) 0:12; 8. Mario Aerts; 9. Michael Barry (Can) 0:16; 10. Robert Gesink (Ned) 0:18;...42. Johan Vansummeren 2:43

Wegrit (v): 1. Nicole Cooke (GBr) 3u32:24 (gem: 35,706 km/u); 2. Emma Johansson (Zwe); 3. Tatiana Guderzo (Ita); 4. Christiane Soeder (Oos) 0:04; 5. Linda Melanie Serup (Den) 0:09; 6. Marianne Vos (Ned) 0:21; 7. Priska Doppmann (Zwi); 8. Paulina Brzezna (Pol); 9. Edita Pucinskaite (Lit); 10. Zulfiya Zabirova (Kaz);... 44. Lieselot Decroix 4:11

Zwemmen

400m wissel (m)

Finale: 1. Michael Phelps (VS) 4:03.84 (WR); 2. Laszlo Cseh (Hon) 4:06.16 (ER); 3. Ryan Lochte (VS) 4:08.09

400m vrij (m)

Finale: 1. Park Tae-hwan (ZKo) 3:41.86; 2. Zhang Lin (Chn) 3:42.44; 3. Larsen Jensen (VS) 3:42.78

400m wisselslag (v)

Finale: 1. Stephanie Rice (Aus) 4:29.45 (WR); 2. Kirsty Coventry (Zim) 4:29.89; 3. Katie Hoff (VS) 4:31.71

4x100m vrij (v)

Finale: 1. Nederland 3:33.76 (Dekker, Kromowidjojo, Heemskerk, Veldhuis); 2. Verenigde Staten 3:34.33 (Coughlin, Nymeyer, Joyce, Torres); 3. Australië 3:35.05 (Campbell, Mills, Schlanger, Lenton-Trickett)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234