Maandag 06/04/2020

Rit 14

1. Roberto Laiseka (Spa/EUS)

de 141.5 km in 4u24:30 (gem: 32.098 km/u)

2. Wladimir Belli (Ita/FAS) op 0:54

3. Jan Ullrich (Dui/TEL) 1:08

4. Lance Armstrong (VSt/USP)

5. Roberto Heras (Spa/USP) 1:29

6. Joseba Beloki (Spa/ONC) 1:39

7. Oscar Sevilla (Spa/KEL)

8. Didier Rous (Fra/BJR) 2:01

9. Andrei Kivilev (Kaz/COF) 2:27

10. Igor Gonzalez Galdeano (Spa/ONC) 2:30

11. Félix Cardenas (Col/KEL) 2:42

12. Marcos Serrano (Spa/ONC) 3:05

13. Stefano Garzelli (Ita/MAP) 3:27

14. Inigo Chaurreau (Spa/EUS)

15. David Moncoutié (Fra/COF) 3:49

16. José Luis Rubiera (Spa/USP) 3:55

17. Santiago Botero (Col/KEL) 3:57

18. Axel Merckx (DFF) 3:57

19. Sven Montgomery (Zwi/FDJ) 4:00

20. Benoît Salmon (Fra/A2R) 4:28

21. Mario Aerts (LOT) 4:39

22. Francisco Mancebo (Spa/BAN) 4:55

23. Daniel Atienza (Spa/COF)

24. Denis Menchov (Rus/BAN) 5:27

25. Carlos Sastre (Spa/ONC) 5:38

26. Alexandre Botcharov (Rus/A2R) 6:19

27. José Enrique Gutierrez (Spa/KEL) 6:48

28. Stéphane Goubert (Fra/DEL)

29. Alexandre Vinokourov (Kaz/TEL) 6:58

30. Giuseppe Guerini (Ita/TEL) 7:24

31. François Simon (Fra/BJR) 7:31

32. Bobby Julich (VSt/C.A) 7:34

33. Félix Garcia Casas (Spa/FES) 8:37

34. Steve Vermaut (LOT)

35. Jorg Jaksche (Dui/ONC) 10:56

36. Javier Pascual Llorente (Spa/KEL) 37. Michaël Boogerd (Ned/RAB) 10:58

38. David Etxebarria (Spa/EUS)

39. Oscar Pozzi (Ita/FAS) 11:18

40. Massimiliano Lelli (Ita/COF)

41. Bradley McGee (Aus/FDJ) 11:26

42. Grischa Niermann (Dui/RAB) 11:37

43. Luis Perez (Spa/FES) 11:47

44. Andreas Klöden (Dui/TEL) 12:15

45. Patrice Halgand (Fra/DEL) 12:59

46. Laurent Brochard (Fra/DEL) 13:00

47. Walter Bénéteau (Fra/BJR)

48. Thomasz Brozyna (Pol/BAN) 13:16

49. Alvaro Gonzalez Galdeano (Spa/ONC)

50. Daniele Nardello (Ita/MAP) 14:02

51. Udo Bölts (Dui/TEL) 14:40

52. Kevin Livingston (VSt/TEL)

53. Michele Bartoli (Ita/MAP) 15:51

54. Geert Verheyen (RAB)

55. Guido Trentin (Ita/COF)

56. Viatcheslav Ekimov (Rus/USP) 17:39

57. Jérôme Bernard (Fra/DEL) 17:53

58. Unai Etxebarria (Ven/EUS) 18:57

59. Jean-Cyril Robin (Fra/BJR) 19:05

60. Leonardo Piepoli (Ita/BAN) 19:10

61. Marco Pinotti (Ita/LAM) 19:38

62. Haimar Zubeldia (Spa/EUS) 19:43

63. Tyler Hamilton (VSt/USP)

64. Jon Odriozola (Spa/BAN)

65. Ivan Gutierrez (Spa/ONC)

66. Fabio Baldato (Ita/FAS)

67. Jens Heppner (Dui/TEL)

68. Daniel Schnider (Zwi/FDJ)

69. Piotr Wadecki (Pol/DFF)

70. Maarten Den Bakker (Ned/RAB)

71. Matteo Tosatto (Ita/FAS) 20:55

72. Laurent Roux (Fra/DEL) 21:42

73. Inigo Cuesta (Spa/COF)

74. Frédéric Bessy (Fra/C.A)

75. Angel Castresana (Spa/EUS)

76. Stéphane Heulot (Fra/BIG)

77. Mikel Pradera (Spa/ONC)

78. Gilles Bouvard (Fra/DEL)

79. Franck Bouyer (Fra/BJR)

80. Alberto Lopez De Munain (Spa/EUS)

81. Thierry Gouvenou (Fra/BIG)

82. Gilles Maignan (Fra/A2R)

83. Sylvain Chavanel (Fra/BJR)

84. Pascal Lino (Fra/FES)

85. Paolo Bettini (Ita/MAP) 21:47

86. Michaël Blaudzun (Den/CST) 22:05

87. Francisco Cerezo (Spa/CST)

88. Laurent Jalabert (Fra/CST)

89. Guennadi Mikhailov (Rus/LOT) 24:10

90. Jens Voigt (Dui/C.A) 24:20

91. Erik Zabel (Dui/TEL) 27:31

92. Marc Lotz (Ned/RAB)

93. Alessandro Petacchi (Ita/FAS)

94. Alexei Sivakov (Rus/BIG)

95. Javier Pascual Rodriguez (Spa/BAN)

96. Servais Knaven (Ned/DFF)

97. Pascal Chanteur (Fra/FES)

98. George Hincapie (VSt/USP)

99. Olivier Perraudeau (Fra/BJR)

100. Paul Van Hyfte (LOT)

101. Nicki Sorensen (Den/CST)

102. Nicolas Vogondy (Fra/FDJ)

103. Florent Brard (Fra/FES)

104. Eladio Jimenez (Spa/BAN)

105. Davide Bramati (Ita/MAP)

106. José Angel Vidal (Spa/KEL)

107. Antonio Tauler (Spa/KEL)

108. Marco Serpellini (Ita/LAM)

109. Christophe Mengin (Fra/FDJ)

110. Emmanuel Magnien (Fra/FDJ)

111. Christophe Oriol (Fra/DEL)

112. Christophe Capelle (Fra/BIG)

113. Victor Hugo Pena (Col/USP)

114. Jonathan Vaughters (VSt/C.A)

115. Sébastien Demarbaix (A2R)

116. Eddy Seigneur (Fra/DEL)

117. Sébastien Talabardon (Fra/BIG)

118. Frédéric Guesdon (Fra/FDJ)

119. Rik Verbrugghe (LOT)

120. Serge Baguet (LOT)

121. Christophe Agnolutto (Fra/A2R)

122. Sven Teutenberg (Dui/FES)

123. Max Van Heeswijk (Ned/DFF)

124. Erik Dekker (Ned/RAB)

125. Vicente Garcia-Acosta (Spa/BAN)

126. Marc Wauters (RAB)

127. Damien Nazon (Fra/BJR)

128. Romans Vainsteins (Let/DFF)

129. Ludovic Auger (Fra/BIG) 29:08

130. Nicola Loda (Ita/FAS) 30:34

131. Anthony Morin (Fra/C.A)

132. Stuart O'Grady (Aus/C.A)

133. Raivis Belohvosciks (Let/LAM)

134. Matteo Frutti (Ita/LAM)

135. Sébastien Hinault (Fra/C.A)

136. Christopher Jenner (NZe/C.A)

137. Johan Verstrepen (LAM)

138. Marcelino Garcia (Spa/CST)

139. Jakob Piil (Den/CST)

140. Nicolas Jalabert (Fra/CST)

141. Franck Renier (Fra/BJR)

142. Rolf Sorensen (Den/CST)

143. Jan Svorada (Tsj/LAM)

144. Ludovic Turpin (Fra/A2R)

145. Steffen Kjaergaard (Noo/USP)

146. Stéphane Berges (Fra/A2R)

147. Rubens Bertogliati (Zwi/LAM)

148. Guillaume Auger (Fra/BIG)

149. Enrico Cassani (Ita/DFF)

150. Nico Mattan (COF) 31:32

151. Jimmy Casper (Fra/FDJ) 31:34

152. Jacky Durand (Fra/FDJ)

Opgave: Xavier Jan (Fra/BIG)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234