Dinsdag 27/10/2020

Rit 13

1. Lance Armstrong (VSt/USP)

de 194 km in 5u44:22 (gem. 33.801 km/u)

2. Jan Ullrich (Dui/TEL)op 1:00

3. Joseba Beloki (Spa/ONC)1:46

4. Roberto Heras (Spa/USP)

5. Stefano Garzelli (Ita/MAP)2:29

6. Igor Gonzalez Galdeano (Spa/ONC)2:52

7. Laurent Jalabert (Fra/CST)3:12

8. Marcos Serrano (Spa/ONC)3:15

9. Inigo Chaurreau (Spa/EUS)3:25

10. Andrei Kivilev (Kaz/COF)4:02

11. Santiago Botero (Col/KEL)4:46

12. Oscar Sevilla (Spa/KEL)5:46

13. Francisco Mancebo (Spa/BAN)6:03

14. Alexandre Botcharov (Rus/A2R)

15. Didier Rous (Fra/BJR)6:59

16. Alexandre Vinokourov (Kaz/TEL)

17. Michaël Boogerd (Ned/RAB)7:14

18. Daniel Atienza (Spa/COF)7:29

19. José Luis Rubiera (Spa/USP)7:42

20. Giuseppe Guerini (Ita/TEL)8:59

21. Leonardo Piepoli (Ita/BAN)10:39

22. Thomasz Brozyna (Pol/BAN)10:59

23. Félix Garcia Casas (Spa/FES)11:39

24. Michele Bartoli (Ita/MAP)

25. David Etxebarria (Spa/EUS)

26. Mario Aerts (LOT)

27. David Moncoutié (Fra/COF)11:54

28. Kevin Livingston (VSt/TEL)12:42

29. Denis Menchov (Rus/BAN)13:10

30. Steve Vermaut (LOT)

31. François Simon (Fra/BJR) 13:21

32. Stéphane Goubert (Fra/DEL)13:27

33. Javier Pascual Rodriguez (Spa/BAN)13:44

34. Marco Pinotti (Ita/LAM)14:51

35. Luis Perez (Spa/FES)14:53

36. Gilles Bouvard (Fra/DEL) 15:23

37. Javier Pascual Llorente (Spa/KEL)16:13

38. Alberto Lopez De Munain (Spa/EUS)16:14

39. Axel Merckx (DFF)17:25

40. Jean-Cyril Robin (Fra/BJR)17:42

41. Walter Bénéteau (Fra/BJR)17:50

42. Laurent Roux (Fra/DEL)17:59

43. Haimar Zubeldia (Spa/EUS)20:09

44. Bobby Julich (VSt/C.A)

45. Laurent Brochard (Fra/DEL)

46. Daniele Nardello (Ita/MAP)

47. Patrice Halgand (Fra/DEL)

48. Guido Trentin (Ita/COF)

49. Grischa Niermann (Dui/RAB)20:57

50. Sven Montgomery (Zwi/FDJ)

51. Jens Heppner (Dui/TEL)22:24

52. Nicki Sorensen (Den/CST)

53. Udo Bölts (Dui/TEL)

54. Carlos Sastre (Spa/ONC)22:43

55. Christophe Oriol (Fra/DEL)24:32

56. Paolo Bettini (Ita/MAP)24:51

57. Fabio Baldato (Ita/FAS)

58. Andreas Klöden (Dui/TEL)25:28

59. Eladio Jimenez (Spa/BAN)

60. Matteo Tosatto (Ita/FAS)25:43

61. Guennadi Mikhailov (Rus/LOT)25:53

62. Pascal Lino (Fra/FES)28:47

63. Michaël Blaudzun (Den/CST)

64. Tyler Hamilton (VSt/USP)

65. Wladimir Belli (Ita/FAS)

66. Vicente Garcia-Acosta (Spa/BAN)

67. Angel Castresana (Spa/EUS)

68. Daniel Schnider (Zwi/FDJ)

69. Piotr Wadecki (Pol/DFF)

70. George Hincapie (VSt/USP)

71. Inigo Cuesta (Spa/COF)

72. Nicolas Vogondy (Fra/FDJ)

73. Viatcheslav Ekimov (Rus/USP)

74. Jorg Jaksche (Dui/ONC)

75. Mikel Pradera (Spa/ONC)

76. Jakob Piil (Den/CST)

77. Sylvain Chavanel (Fra/BJR)

78. Roberto Laiseka (Spa/EUS)

79. Unai Etxebarria (Ven/EUS)

80. Oscar Pozzi (Ita/FAS)29:58

81. Antonio Tauler (Spa/KEL) 30:38

82. Nicolas Jalabert (Fra/CST)31:00

83. Sébastien Demarbaix (A2R)33:44

84. Serge Baguet (LOT)

85. Marc Lotz (Ned/RAB)

86. Eddy Seigneur (Fra/DEL)

87. Rolf Sorensen (Den/CST)35:12

88. Erik Zabel (Dui/TEL)

89. Jens Voigt (Dui/C.A)

90. Massimiliano Lelli (Ita/COF)

91. Rik Verbrugghe (LOT)

92. Alexei Sivakov (Rus/BIG)

93. Olivier Perraudeau (Fra/BJR)

94. Ivan Gutierrez (Spa/ONC)

95. Jon Odriozola (Spa/BAN)

96. Pascal Chanteur (Fra/FES)

97. Paul Van Hyfte (LOT)

98. Raivis Belohvosciks (Let/LAM)

99. Stéphane Heulot (Fra/BIG)

100. José Angel Vidal (Spa/KEL)

101. José Enrique Gutierrez (Spa/KEL)

102. Gilles Maignan (Fra/A2R)

103. Benoît Salmon (Fra/A2R)

104. Jonathan Vaughters (VSt/C.A)

105. Servais Knaven (Ned/DFF)

106. Marco Serpellini (Ita/LAM)

107. Geert Verheyen (RAB)

108. Marcelino Garcia (Spa/CST)

109. Thierry Gouvenou (Fra/BIG)

110. Félix Cardenas (Col/KEL)

111. Maarten Den Bakker (Ned/RAB)

112. Florent Brard (Fra/FES)

113. Franck Renier (Fra/BJR)

114. Franck Bouyer (Fra/BJR)

115. Guillaume Auger (Fra/BIG)

116. Jan Svorada (Tsj/LAM)

117. Alvaro Gonzalez Galdeano (Spa/ONC)

118. Francisco Cerezo (Spa/CST)

119. Steffen Kjaergaard (Noo/USP)

120. Ludovic Turpin (Fra/A2R)

121. Nicola Loda (Ita/FAS)

122. Romans Vainsteins (Let/DFF)

123. Damien Nazon (Fra/BJR)

124. Jérôme Bernard (Fra/DEL)

125. Sébastien Talabardon (Fra/BIG)

126. Matteo Frutti (Ita/LAM)

127. Emmanuel Magnien (Fra/FDJ)

128. Johan Verstrepen (LAM)

129. Anthony Morin (Fra/C.A)

130. Marc Wauters (RAB)

131. Rubens Bertogliati (Zwi/LAM)

132. Enrico Cassani (Ita/DFF)

133. Sébastien Hinault (Fra/C.A)

134. Davide Bramati (Ita/MAP)

135. Erik Dekker (Ned/RAB)

136. Bradley McGee (Aus/FDJ)

137. Victor Hugo Pena (Col/USP)

138. Christophe Mengin (Fra/FDJ)

139. Christophe Agnolutto (Fra/A2R)

140. Frédéric Guesdon (Fra/FDJ)

141. Frédéric Bessy (Fra/C.A)

142. Stuart O'Grady (Aus/C.A)

143. Christophe Capelle (Fra/BIG)

144. Max Van Heeswijk (Ned/DFF)

145. Nico Mattan (COF)

146. Sven Teutenberg (Dui/FES)

147. Xavier Jan (Fra/BIG)35:49

148. Ludovic Auger (Fra/BIG)

149. Jacky Durand (Fra/FDJ)

150. Stéphane Berges (Fra/A2R)35:53

151. Alessandro Petacchi (Ita/FAS)36:05

152. Christopher Jenner (NZe/C.A)39:34

153. Jimmy Casper (Fra/FDJ)41:04

Opgaves: Bart Leysen (MAP), Fred Rodriguez (VSt/DFF), Ludo Dierckxsens (LAM), Robert Hunter (ZAf/LAM), Steffen Wesemann (Dui/TEL), Santiago Blanco (Spa/BAN), Johan Museeuw (DFF).

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234