Vrijdag 30/10/2020

Rit 12

1. Félix Cardenas (Col/KEL)

de 166,5 km in 5u03:34

(gem: 32,909 km/u)

2. Roberto Laiseka (Spa/EUS)op 0:13

3. Lance Armstrong (VSt/USP)0:15

4. Jan Ullrich (Dui/TEL)0:38

5. David Etxebarria (Spa/EUS)0:59

6. Oscar Sevilla (Spa/KEL)1:01

7. Joseba Beloki (Spa/ONC)

8. Santiago Botero (Col/KEL)1:35

9. Michaël Boogerd (Ned/RAB)

10. Alexandre Vinokourov (Kaz/TEL)

11. Stefano Garzelli (Ita/MAP)

12. Inigo Chaurreau (Spa/EUS)

13. Marcos Serrano (Spa/ONC)

14. Didier Rous (Fra/BJR)

15. Francisco Mancebo (Spa/BAN)

16. Igor Gonzalez Galdeano (Spa/ONC) 1:39

17. Roberto Heras (Spa/USP)1:42

18. Andrei Kivilev (Kaz/COF)1:45

19. José Enrique Gutierrez (Spa/KEL)

1:47

20. Michele Bartoli (Ita/MAP)

21. Paolo Bettini (Ita/MAP)2:02

22. Gilles Bouvard (Fra/DEL)2:08

23. Mario Aerts (LOT)2:10

24. Sven Montgomery (Zwi/FDJ)2:12

25. Ivan Gutierrez (Spa/ONC) 2:25

26. Stéphane Goubert (Fra/DEL)3:04

27. Daniel Atienza (Spa/COF)

28. Andreas Klöden (Dui/TEL)

29. Carlos Sastre (Spa/ONC)

30. Félix Garcia Casas (Spa/FES)

31. Sébastien Demarbaix (A2R)3:33

32. Javier Pascual Llorente (Spa/KEL)

3:37

33. Thomasz Brozyna (Pol/BAN)

34. Laurent Brochard (Fra/DEL)

35. Alberto Lopez De Munain

(Spa/EUS)

36. Nicolas Vogondy (Fra/FDJ)

37. David Moncoutié (Fra/COF)

38. Benoît Salmon (Fra/A2R)4:02

39. Stéphane Heulot (Fra/BIG)4:04

40. Bobby Julich (VSt/C.A)

41. François Simon (Fra/BJR)

42. Marco Pinotti (Ita/LAM)

43. Steve Vermaut (LOT)

44. Inigo Cuesta (Spa/COF)

45. Denis Menchov (Rus/BAN)

46. Alexandre Botcharov (Rus/A2R)

47. Geert Verheyen (RAB) 5:10

48. Ludo Dierckxsens (LAM)

49. Xavier Jan (Fra/BIG)5:13

50. Angel Castresana (Spa/EUS)

51. Daniel Schnider (Zwi/FDJ)

52. Laurent Jalabert (Fra/CST)5:36

53. Michaël Blaudzun (Den/CST)

54. Daniele Nardello (Ita/MAP)

55. Maarten Den Bakker (Ned/RAB)

56. Walter Bénéteau (Fra/BJR)

57. Laurent Roux (Fra/DEL)

58. Jorg Jaksche (Dui/ONC)

59. Kevin Livingston (VSt/TEL)

60. Giuseppe Guerini (Ita/TEL)

61. Javier Pascual Rodriguez (Spa/BAN)

62. José Luis Rubiera (Spa/USP)

63. Patrice Halgand (Fra/DEL)6:31

64. Wladimir Belli (Ita/FAS) 6:48

65. Nicki Sorensen (Den/CST)6:52

66. Haimar Zubeldia (Spa/EUS)7:22

67. Guennadi Mikhailov (Rus/LOT)7:27

68. Piotr Wadecki (Pol/DFF)7:34

69. Axel Merckx (DFF)

70. Massimiliano Lelli (Ita/COF)8:10

71. Grischa Niermann (Dui/RAB)

72. Nico Mattan (COF)8:12

73. Alexei Sivakov (Rus/BIG)

74. Marc Lotz (Ned/RAB)

75. Jens Heppner (Dui/TEL)

76. Ludovic Turpin (Fra/A2R)

77. Udo Bölts (Dui/TEL)

78. Christophe Oriol (Fra/DEL)

79. Jean-Cyril Robin (Fra/BJR)

80. Guido Trentin (Ita/COF)

81. Leonardo Piepoli (Ita/BAN)8:54

82. Jon Odriozola (Spa/BAN)

83. José Angel Vidal (Spa/KEL)

84. Antonio Tauler (Spa/KEL)

85. Luis Perez (Spa/FES)

86. Jérôme Bernard (Fra/DEL)9:09

87. Erik Zabel (Dui/TEL)

88. Fabio Baldato (Ita/FAS)12:08

89. Raivis Belohvosciks (Let/LAM)

90. Christophe Agnolutto (Fra/A2R)

91. Tyler Hamilton (VSt/USP)

92. Matteo Tosatto (Ita/FAS)

93. Unai Etxebarria (Ven/EUS)

94. Servais Knaven (Ned/DFF)

95. Steffen Wesemann (Dui/TEL)

96. Marco Serpellini (Ita/LAM)

97. Alvaro Gonzalez Galdeano (Spa/ONC)

98. Jens Voigt (Dui/C.A)

99. Viatcheslav Ekimov (Rus/USP)

100. Francisco Cerezo (Spa/CST)

101. Max Van Heeswijk (Ned/DFF)

102. Matteo Frutti (Ita/LAM)

103. George Hincapie (VSt/USP)

104. Oscar Pozzi (Ita/FAS)

105. Victor Hugo Pena (Col/USP)

106. Mikel Pradera (Spa/ONC)

107. Marcelino Garcia (Spa/CST)

108. Steffen Kjaergaard (Noo/USP)

109. Eddy Seigneur (Fra/DEL)

110. Gilles Maignan (Fra/A2R)

111. Marc Wauters (RAB)

112. Frédéric Guesdon (Fra/FDJ)

113. Santiago Blanco (Spa/BAN)

114. Anthony Morin (Fra/C.A)

115. Franck Bouyer (Fra/BJR)

116. Damien Nazon (Fra/BJR)

117. Emmanuel Magnien (Fra/FDJ)

118. Christophe Mengin (Fra/FDJ)

119. Serge Baguet (LOT)

120. Stéphane Berges (Fra/A2R)

121. Paul Van Hyfte (LOT)12:49

122. Ludovic Auger (Fra/BIG)14:36

123. Bradley McGee (Aus/FDJ)14:38

124. Stuart O'Grady (Aus/C.A)

125. Erik Dekker (Ned/RAB)15:00

126. Sven Teutenberg (Dui/FES)15:10

127. Robert Hunter (ZAf/LAM)19:22

128. Nicola Loda (Ita/FAS)

129. Frédéric Bessy (Fra/C.A)

130. Sylvain Chavanel (Fra/BJR)

131. Sébastien Talabardon (Fra/BIG)

132. Pascal Lino (Fra/FES)

133. Christophe Capelle (Fra/BIG)

134. Jan Svorada (Tsj/LAM)

135. Johan Museeuw (DFF)

136. Rik Verbrugghe (LOT)

137. Florent Brard (Fra/FES)

138. Nicolas Jalabert (Fra/CST)

139. Vicente Garcia-Acosta (Spa/BAN)

140. Johan Verstrepen (LAM)

141. Romans Vainsteins (Let/DFF)

142. Davide Bramati (Ita/MAP)

143. Thierry Gouvenou (Fra/BIG)20:33

144. Guillaume Auger (Fra/BIG)20:44

145. Jonathan Vaughters (VSt/C.A)

21:01

146. Christopher Jenner (NZe/C.A)

147. Franck Renier (Fra/BJR)21:52

148. Jakob Piil (Den/CST)22:05

149. Olivier Perraudeau (Fra/BJR)

24:40

150. Jacky Durand (Fra/FDJ)

151. Jimmy Casper (Fra/FDJ)24:52

152. Alessandro Petacchi (Ita/FAS)

25:09

153. Sébastien Hinault (Fra/C.A)25:12

154. Bart Leysen (MAP)25:18

155. Enrico Cassani (Ita/DFF)

156. Pascal Chanteur (Fra/FES)

157. Rolf Sorensen (Den/CST)

158. Eladio Jimenez (Spa/BAN) 28:24

159. Rubens Bertogliati (Zwi/LAM)

160. Fred Rodriguez (VSt/DFF) 29:23

Opgaves: Marco Milesi (Ita/DFF), Thor Hushovd (Noo/C.A), Kurt Van de Wouwer (LOT), Bram De Groot (Ned/RAB), Serguei Ivanov (Rus/FAS), Christophe Moreau (Fra/FES)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234