Maandag 30/03/2020

Rit 10

1. Lance Armstrong (VS/USP)

de 209 km in 6u23:47 (gem: 32.675 km/u)

2. Jan Ullrich (Dui/TEL)1:59

3. Joseba Beloki (Spa/ONC)2:09

4. Christophe Moreau (Fra/FES)2:30

5. Oscar Sevilla (Spa/KEL)2:54

6. Francisco Mancebo (Spa/BAN)4:01

7. Laurent Roux (Fra/DEL)4:03

8. Igor Gonzalez Galdeano (Spa/ONC)

9. Roberto Laiseka (Spa/EUS)

10. Leonardo Piepoli (Ita/BAN)4:07

11. Michaël Boogerd (Ned/RAB)4:37

12. Andrei Kivilev (Kaz/COF)4:39

13. Santiago Botero (Col/KEL)5:07

14. Sven Montgomery (Zwi/FDJ)5:09

15. Didier Rous (Fra/BJR)6:18

16. Axel Merckx (DFF)

17. Marcos Serrano (Spa/ONC)

18. Wladimir Belli (Ita/FAS)

19. Guennadi Mikhailov (Rus/LOT)7:05

20. Stefano Garzelli (Ita/MAP)7:54

21. Alexandre Botcharov (Rus/A2R)8:35

22. José Enrique Gutierrez (Spa/KEL)8:39

23. Inigo Chaurreau (Spa/EUS)8:45

24. Roberto Heras (Spa/USP)

25. Daniel Atienza (Spa/COF)8:58

26. Kurt Van de Wouwer (LOT)10:20

27. Jonathan Vaughters (VS/C.A)

28. Andreas Klöden (Dui/TEL)

29. François Simon (Fra/BJR)

30. Guido Trentin (Ita/COF)

31. Santiago Blanco (Spa/BAN)

32. Carlos Sastre (Spa/ONC)

33. Grischa Niermann (Dui/RAB)11:01

34. Laurent Jalabert (Fra/CST)

35. Alexandre Vinokourov (Kaz/TEL)

36. Thomasz Brozyna (Pol/BAN)11:52

37. José Luis Rubiera (Spa/USP)13:25

38. Maarten Den Bakker (Ned/RAB)14:17

39. David Etxebarria (Spa/EUS)14:19

40. Sylvain Chavanel (Fra/BJR)14:37

41. Denis Menchov (Rus/BAN)16:28

42. Marco Pinotti (Ita/LAM)17:27

43. Kevin Livingston (VS/TEL)17:29

44. Steve Vermaut (LOT)18:51

45. Walter Bénéteau (Fra/BJR)19:31

46. Laurent Brochard (Fra/DEL)19:57

47. Daniele Nardello (Ita/MAP)23:10

48. Bobby Julich (VS/C.A)

49. Benoît Salmon (Fra/A2R)23:18

50. Stéphane Goubert (Fra/DEL)23:33

51. Mario Aerts (LOT)

52. Stéphane Heulot (Fra/BIG)

53. Geert Verheyen (RAB)

54. Sébastien Demarbaix (A2R)

55. Udo Bölts (Dui/TEL)

56. Jorg Jaksche (Dui/ONC)

57. Marcelino Garcia (Spa/CST)

58. Massimiliano Lelli (Ita/COF)

59. Eladio Jimenez (Spa/BAN)24:18

60. Félix Garcia Casas (Spa/FES)25:21

61. Jens Heppner (Dui/TEL)26:56

62. Antonio Tauler (Spa/KEL)

63. Michele Bartoli (Ita/MAP)28:56

64. Inigo Cuesta (Spa/COF)30:18

65. Haimar Zubeldia (Spa/EUS)30:39

66. Rik Verbrugghe (LOT)31:11

67. Fabio Baldato (Ita/FAS)31:49

68. Ludo Dierckxsens (LAM)32:05

69. Daniel Schnider (Zwi/FDJ)

70. Giuseppe Guerini (Ita/TEL)

71. Nicki Sorensen (Den/CST)

72. Mikel Pradera (Spa/ONC)

73. David Moncoutié (Fra/COF)

74. Patrice Halgand (Fra/DEL)

75. Alberto Lopez De Munain (Spa/EUS)

76. Javier Pascual Rodriguez (Spa/BAN)

77. Javier Pascual Llorente (Spa/KEL)

78. Jean-Cyril Robin (Fra/BJR)

79. George Hincapie (VS/USP)

80. Félix Cardenas (Col/KEL)

81. Victor Hugo Pena (Col/USP)

82. Pascal Lino (Fra/FES)

83. Unai Etxebarria (Ven/EUS)

84. Christophe Oriol (Fra/DEL)

85. Steffen Kjaergaard (Noo/USP)

86. Raivis Belohvosciks (Let/LAM)32:40

87. Stuart O'Grady (Aus/C.A)33:02

88. Gilles Bouvard (Fra/DEL)34:49

89. Xavier Jan (Fra/BIG)35:46

90. Paolo Bettini (Ita/MAP)36:10

91. Oscar Pozzi (Ita/FAS)

92. Nicola Loda (Ita/FAS)

93. Matteo Tosatto (Ita/FAS)36:13

94. Erik Zabel (Dui/TEL)40:20

95. Rolf Sörensen (Den/CST)

96. Paul Van Hyfte (LOT)

97. Servais Knaven (Ned/DFF)

98. Marco Serpellini (Ita/LAM)

99. Steffen Wesemann (Dui/TEL)

100. Frédéric Bessy (Fra/C.A)

101. Robert Hunter (ZAf/LAM)

102. Bram De Groot (Ned/RAB)

103. Jérôme Bernard (Fra/DEL)

104. Michaël Blaudzun (Den/CST)

105. Marc Wauters (RAB)

106. Serguei Ivanov (Rus/FAS)

107. Gilles Maignan (Fra/A2R)

108. Jon Odriozola (Spa/BAN)

109. Tyler Hamilton (VS/USP)

110. Fred Rodriguez (VS/DFF)

111. Christopher Jenner (NZe/C.A)

112. Thierry Gouvenou (Fra/BIG)

113. Luis Perez (Spa/FES)

114. Piotr Wadecki (Pol/DFF)

115. Jakob Piil (Den/CST)

116. Anthony Morin (Fra/C.A)

117. Frédéric Guesdon (Fra/FDJ)

118. Sébastien Hinault (Fra/C.A)

119. Nicolas Vogondy (Fra/FDJ)

120. Franck Bouyer (Fra/BJR)

121. Enrico Cassani (Ita/DFF)

122. Damien Nazon (Fra/BJR)

123. Thor Hushovd (Noo/C.A)

124. Alexei Sivakov (Rus/BIG)

125. Franck Renier (Fra/BJR)

126. Nico Mattan (COF)

127. Jens Voigt (Dui/C.A)

128. Jan Svorada (Tsj/LAM)

129. José Angel Vidal (Spa/KEL)

130. Nicolas Jalabert (Fra/CST)

131. Davide Bramati (Ita/MAP)

132. Marc Lotz (Ned/RAB)

133. Ivan Gutierrez (Spa/ONC)

134. Eddy Seigneur (Fra/DEL)

135. Emmanuel Magnien (Fra/FDJ)

136. Ludovic Turpin (Fra/A2R)

137. A. Gonzalez Galdeano (Spa/ONC)

138. Angel Castresana (Spa/EUS)

139. Serge Baguet (LOT)

140. Vicente Garcia-Acosta (Spa/BAN)

141. Bradley McGee (Aus/FDJ)

142. Christophe Agnolutto (Fra/A2R)

143. Romans Vainsteins (Let/DFF)

144. Francisco Cerezo (Spa/CST)

145. Pascal Chanteur (Fra/FES)

146. Johan Museeuw (DFF)

147. Erik Dekker (Ned/RAB)

148. Sébastien Talabardon (Fra/BIG)

149. Max Van Heeswijk (Ned/DFF)

150. Bart Leysen (MAP)

151. Florent Brard (Fra/FES)

152. Rubens Bertogliati (Zwi/LAM)

153. Christophe Mengin (Fra/FDJ)

154. Viatcheslav Ekimov (Rus/USP)

155. Ludovic Auger (Fra/BIG)

156. Johan Verstrepen (LAM)

157. Guillaume Auger (Fra/BIG)

158. Matteo Frutti (Ita/LAM)

159. Sven Teutenberg (Dui/FES)

160. Marco Milesi (Ita/DFF)

161. Stéphane Berges (Fra/A2R)

162. Jacky Durand (Fra/FDJ)

163. Christophe Capelle (Fra/BIG)

164. Alessandro Petacchi (Ita/FAS)41:27

165. Olivier Perraudeau (Fra/BJR)41:48

166. Jimmy Casper (Fra/FDJ)42:05

opgegeven:

Angel Casero (Spa/FES), Aitor Gonzalez (Spa/KEL), Nicolay Bo Larsen (Den/CST), Jaan Kirsipuu (Est/A2R), Ludovic Capelle (A2R), Tom Steels (MAP), David Millar (GBr/COF).

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234