Zondag 04/06/2023

R2-D2 in Gent

Wie de juiste kleuren draagt, straalt en is als een magneet. Dat heeft de Oost-Vlaamse Yve Vanhouche goed begrepen. Haar handgemaakte sjaals zijn kunstwerkjes van zijde, wol, kasjmier of brokaat. Kunstige eyecatchers waar jij de show mee steelt.

Stockverkoop op 9 en 10 december. yvevanhouche.be.

Star Wars-fans hebben het goed deze maand: de nieuwe film komt volgende week uit én in het Design museum in Gent is nu de originele (!) R2-D2 te zien. De geliefde droid - verzekerd voor 2 miljoen dollar! - mocht er niet ontbreken op de Hello Robot-expo, die het verleden, de tegenwoordige tijd en de toekomst van robots onderzoekt. The force is strong in this one!

Hello Robot, tot 15 april, Design museum, Gent. www.designmuseumgent.be.

Nog op zoek naar goede kerstcadeautjes? Rep je dan naar de designexpo Jong Bloed waar een weekend lang de creaties van jong Belgisch designtalent te ontdekken zijn. Om gewoon te bewonderen, om hun ontstaansverhaal te horen, maar ook om te kopen. Van handgemaakt meubilair tot keramiek, fotografie tot textiel en glaswerk tot papier: je zal geen enkele kerstwens onvervuld moeten laten.

15 tot 17 december, TIO3, Ronse. www.jongbloedexpo.be.

duo

Blue christmas

Geen koude tenen tijdens de feestdagen dankzij deze blauwe beauties van Babbi uit Deurle. Extra shiny, extra feestelijk!

Vanaf € 65. www.babbi.be.

Voor een sprookjesachtige en royaal blauwe touch aan je denneboom: deze pareltjes van Alessi.

€ 29 per stuk. www.alessi.com.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234