Zondag 25/09/2022

Programma van dag 7 op Spelen

Het olympisch stadion maakt zich voor de eerste dag atletiek Beeld UNKNOWN
Het olympisch stadion maakt zich voor de eerste dag atletiekBeeld UNKNOWN

Programma van 15 augustus op de Spelen van Peking (uren in Belgische tijd):
FINALES:
* Atletiek:
15u00: Kogelstoten (m)
++ 16u45: 10.000 m (v), MET NATHALIE DE VOS

* Badminton:
12u30: Dubbelspel (v): wedstrijd om het brons en finale

* Boogschieten:
10u00: Individueel (m): kwartfinales, halve finales, wedstrijd om het brons en finale

* Gewichtheffen:
-75 kg (v):
04u00: groep B
09u30: groep A
-85 kg (m):
04u00: groep B
13u00: groep A

* Judo:
12u00: +78 kg (v)
+100 kg (m)

* Schermen:
11u30: Degen, landencompetitie (m): kamp om het brons en finale

* Schieten:
05u30: Vrij geweer liggend 50m (m)

* Tennis:
10u00: Dubbelspel (m): wedstrijd om het brons

* Turnen:
++ 05u00: Allround (v), MET GAELLE MYS

* Wielrennen, baan:
12u40: Teamsprint (m): wedstrijd om het brons en finale

* Zwemmen:
++ 04u00: 200m school (v), MET ELISE MATTHYSEN (ev.)
200m rug (m)
200m wissel (m)
100m vrij (v)

ANDERE WEDSTRIJDEN:
* Atletiek:
03u00: Zevenkamp (v): 100m horden
03u05: Kogelstoten (m): kwalificaties
03u45: 100m (m): heats
04u30: Zevenkamp (v): hoogspringen
04u40: Hamerslingeren (m): kwalificaties
05u10: 800m (v): heats
06u10: Hamerslingeren (m): kwalificaties
13u00: Zevenkamp (v): kogelstoten
13u10: 1500m (m): heats
13u45: 100m (m): kwartfinales
13u55: Discuswerpen (v): kwalificaties
++ 14u25: 3000m steeple (v): heats, MET VEERLE DEJAEGHERE
15u15: Zevenkamp (v): 200m
15u20: Discuswerpen (v): kwalificaties
15u40: Hinkstapspringen (v): kwalificaties
15u55: 400m horden (m): heats

* Badminton:
04u00: Enkelspel (v) en dubbelspel (m): halve finales
12u30: Enkelspel (m): halve finales

* Baseball:
Voorronde:
04u30: China - Chinees Taipei
05u30: Verenigde Staten - Cuba
12u00: Canada - Zuid-Korea
13u00: Japan - Nederland

* Basket:
Voorronde (v):
03u00: Groep B: Tsjechië - Nieuw-Zeeland
05u15: Groep A: Letland - Australië
08u30: Groep A: Rusland - Brazilië
10u45: Groep B: China - Mali
14u00: Groep B: Verenigde Staten - Spanje
16u15: Groep A: Zuid-Korea - Wit-Rusland

* Beachvolley:
++ 03u00: 1/8e finales (m&v), MET LIESBETH MOUHA/LIESBET VAN BREEDAM (ev.)
++ 12u00: 1/8e finales (m&v), MET LIESBETH MOUHA/LIESBET VAN BREEDAM (ev.)

* Boogschieten:
04u30: Individueel (m): 1/8e finales

* Boksen:
07u30: Veder- en lichtgewichten: 1/8e finales
13u00: Veder- en bantamgewichten: 1/8e finales

* Handbal:
Voorronde (v):
03u00: Groep A: Kazachstan - China
04u45: Groep B: Brazilië - Zuid-Korea
08u00: Groep B: Duitsland - Zweden
09u45: Groep A: Roemenië - Angola
13u00: Groep A: Frankrijk - Noorwegen
14u45: Groep B: Hongarije - Rusland

* Hockey:
Voorronde (m):
02u30: Groep A: Spanje - China
04u30: Groep B: Nederland - Canada
++ 12u00: Groep A: BELGIE - Nieuw-Zeeland
12u30: Groep B: Pakistan - Australië
14u30: Groep A: Zuid-Korea - Duitsland
15u00: Groep B: Zuid-Afrika - Groot-Brittannië

* Judo:
06u00: +78 kg (v): voorrondes
+100 kg (m): voorrondes

* Ruitersport:
++ 13u15: Jumping (ind.): 1e kwalificatie, MET JOS LANSINK

* Schermen:
03u30: Degen, landencompetitie (m): 1/8e finales tot halve finales en klassementswedstrijden (plaatsen 5-8)

* Schieten:
03u00: Vrij geweer liggend 50m (m): kwalificaties
Skeet (m): kwalificaties
07u00: Snelvuurpistool 25m (m): kwalificaties

* Schoonspringen:
07u30: 3m-plank (v): kwalificaties

* Softball:
Voorronde:
03u30: China - Canada
06u00: Verenigde Staten - Japan
11u00: Australië - Chinees Taipei
13u30: Venezuela - Nederland

* Tafeltennis:
Dubbelspel (m):
03u00: Ronde om plaats 3: 1e ronde
Dubbelspel (v):
03u00: Ronde om plaats 3: 1e ronde
08u30: Halve finale 1
13u30: Halve finale 2

* Tennis:
10u00: Enkelspel (m), enkelspel (v), dubbelspel (v): halve finales

* Voetbal:
Kwartfinales (v):
12u00: 1G - 3E/F (in Shanghai)
1F - 2G (in Tianjin)
15u00: 2E - 2F (in Shenyang)
1E - 3F/G (in Qinhuangdao)

* Volley:
Voorronde (v):
Groep A (1 wedstrijd om 06u30, 2 om 14u00)
Verenigde Staten - China
Japan - Cuba
Venezuela - Polen
Groep B (2 wedstrijden om 03u0, 1 om 06u30)
Brazilië - Kazachstan
Algerije - Rusland
Servië - Italië

* Waterpolo:
Voorronde (v):
07u00: Groep B: Nederland - Australië
08u20: Groep A: Rusland - Verenigde Staten
09u40: Groep B: Hongarije - Griekenland
11u00: Groep A: Italië - China

* Wielrennen, baan:
10u30: Teamsprint (m): kwalificaties
10u55: 4000m individuele achtervolging (m): kwalificaties
11u45: Teamsprint (m): 1e ronde
12u00: 3000m individuele achtervolging (v): kwalificaties

* Zeilen:
07u00: 49er, regatta's 13/14/15
470, regatta's 7/8
++ Tornado, regatta's 1/2, MET SEBASTIEN GODEFROID/CAROLIJN BROUWER
Starboot, regatta's 1/2
* Zwemmen:
++ 04u00: 50m vrij (m) MET YORIS GRANDJEAN (ev.), 200m rug (v), 100m vlinder (m) MET FRANCOIS HEERSBRANDT (ev.): halve finales
++ 12u30: 50m vrij (v), 1500m vrij (m) MET TOM VANGENEUGDEN, 4x100m wissel (v), 4x100m wissel (m): heats

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234