Woensdag 23/10/2019

Update

Overzicht van uitslagen Memorial Van Damme

Beeld UNKNOWN

*3000 m steeple (mannen):

1. Paul Koech (Ken) 8:04.05
2. Richard Mateelong (Ken) 8:06.92
3. Jukka Keskisalo (Fin) 8:13.34
4. Daniel Hyling (VSt) 8:14.69
5. Roba Gary (Eth) 8:15.50
6. Mustafa Mohamed (Zwe) 8:20.61
7. Tareq Mubarak Taher (Brn) 8:23.68
8. Elijah Kipterege (Ken) 8:25.41
9. Ruven Ramolefi (ZAf) 8:26.12
10. Abel Mutai (Ken) 8:28.21
11. Mike Kipyego (Ken) 8:29.32
12. Pieter Desmet (BEL) 8:31.80
13. Krijn Van Koolwijk (BEL) 8:33.87
14. Tomasz Szymkowiak (Pol) 8:34.65
15. Bustjan Buc (Slo) 8:46.18


*4x1500m (mannen):

1. Kenia 14:36.23 (WR)
(William Biwott, Gideon Gathimba, Geoffrey Rono, Augustine Choge)
2. Gemengd team 14:44.31
3. Australië 14:46.92
4. Ver. Staten 14:47.57
5. Engeland 14:54.57
6. België 15:16.86


*800 meter (vrouwen):

1. Anna Willard (VSt) 1:59.14
2. Jemma Simpson (GBr) 1:59.40
3. Maria Savinova (Rus) 1:59.49
4. Elisa Cusma (Ita) 1:59.75
5. Mayte Martinez (Spa) 1:59.78
6. Anna Rostkowska (Pol) 2:00.08
7. Oksana Zbrozhek (Rus) 2:00.65
8. Marilyn Okoro (GBr) 2:01.68
9. Maggie Vessey (VSt) 2:01.88
10. Yulia Krevsun (Oek) 2:02.95


*100 meter (mannen):

1. Asafa Powell (Jam) 9.90
2. Tyson Gay (VSt) 10.00
3. Darvis Patton (VSt) 10.08
4. Mike Rodgers (VSt) 10.09
5. Steve Mullings (Jam) 10.15
6. Michael Frater (Jam) 10.17
7. Lerone Clarke (Jam) 10.19
8. Simeon Williamson (GBr) 10.21
9. Mark Burns (Tri) 10.25


*800m (mannen):

1. David Rudisha (Ken) 1:45.80
2. Alfred Kirwa Yego (Ken) 1:46.36
3. Gary Reed (Can) 1:46.82
4. Yuri Borzakowski (Rus) 1:46.88
5. Mbulaeni Mulaudzi (ZAf) 1:47.15
6. Nick Symmonds (VSt) 1:47.16
7. Boaz Lalang (Ken) 1:47.21
8. Marcin Lewandowski (Pol) 1:47.55
9. Bram Som (Ned) 1:47.62
10. Mohammed Al-Salhi (VAE) 1:48.97


*400m (vrouwen):

1. Sanya Richards (VSt) 48.83
2. Christine Ohuruogu (GBr) 50.43
3. Shericka Williams (Jam) 50.55
4. Tatyana Firova (Rus) 50.80
5. Debbie Dunn (VSt) 50.83
6. Antonina Krivoshapka (Rus) 51.05
7. Novlene Williams-Mills (Jam) 51.22
8. Nicola Sanders (GBr) 51.38
9. Monica Hargrove (VSt) 51.78


*100 m horden (vrouwen):

1. Brigitte Foster-Hylton (Jam) 12.48
2. Priscilla Lopes-Schliep (Can) 12.49
3. Delloreen Ennis-London (Jam) 12.71
4. Danielle Carruthers (VSt) 12.99
5. Derval O'Rourke (Ier) 13.08
6. Eline Berings (Bel) 13.08
7. Tiffany Ofili (VSt) 13.11
8. Lacena Golding-Clarke (Jam) 13.13
9. Elisabeth Davin (Bel) 13.17


*Hoogspringen (vrouwen):

1. Blanka Vlasic (Kro) 2m00
2. Anna Chicherova (Rus) 2m00
3. Chaunte Howard (VSt) 1m97
4. Svetlana Shkolina (Rus) 1m94
5. Antonietta Di Martino (Ita) 1m94
6. Marina Aitova (Kaz) 1m90
7. Ruth Beitia (Spa) 1m90
8. Emma Green (Zwe) 1m90
9. Deirdre Ryan (Ier) 1m85
Yelena Slesarenko (Rus) 1m85
11. Irina Gordeeva (Rus) 1m85
12. Melanie Melfort (Fra) 1m85

400 m (mannen):
1. Jeremy Wariner (VSt) 44.94
2. Renny Quow (Tri) 45.55
3. Michael Bingham (GBr) 45.70
4. David Gillick (Ier) 45.73
5. Martyn Rooney (GBr) 45.83
6. Chris Brown (Bah) 46.18
7. Sean Wroe (Aus) 46.27
8. Gary Kikaya (DRC) 46.31
9. Antoine Gillet (Bel) 47.13

200 m (mannen):
1. Usain Bolt (Jam) 19.57
2. Wallace Spearmon (VSt) 20.19
3. Ramil Guliyev (Aze) 20.47
4. Brendan Christian (Ant) 20.61
5. Paul Hession (Ier) 20.65
6. Trell Kimmons (VSt) 20.84
7. Martial Mbandjock (Fra) 20.93
8. Marco Cribari (Zwi) 20.99
9. Joris Haeck (Bel) 21.33

Speer (mannen):1. Tero Pitkamaki (Fin) 86m23
2. Andreas Thorkildsen (Noo) 82m61
3. Vadims Vasilevskis (Let) 82m42
4. Teemu Wirkkala (Fin) 81m61
5. Ainars Kovals (Let) 81m15
6. Anti Ruuskanen (Fin) 78m24
7. Petr Frydrych (Tsj) 76m80
8. Tom Goyvaerts (Bel) 76m32
9. Mike Hazle (VSt) 76m13
10. Thomas Smet (Bel) 73m27

Polsstokspringen (vrouwen):
1. Yelena Isinbayeva (Rus) 4m70
2. Monika Pirek (Pol) 4m70
3. Silke Spiegelburg (Dui) 4m70
4. Fabiana Murer (Bra) 4m70
5. Anna Rogowska (Pol) 4m65
6. Kate Dennison (GBr) 4m50
7. Kristina Gadschiew (Dui) 4m40
. Chelsea Johnson (VSt) 4m40
. Aleksandra Kiryashova (Rus) 4m40
10. Anna Battke (Dui) 4m40

Hinkstap (vrouwen):
1. Yamilé Aldama (Soe) 14m27
2. Trecia Smith (Jam) 14m23
3. Nadezhda Alekhina (Rus) 14m16
4. Bijana Topic (Ser) 14m09
5. Anna Pyatykh (Rus) 14m00
6. Dana Veldakova (Slk) 13m93
7. Svetlana Bolshakova (Bel) 13m78
8. Teresa Nzola Meso (Fra) 13m66

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234