Africa Cup
Opvallend: Alle wedstrijden in groep D eindigden op 1-1
Na twee wedstrijden in de Africa Cup staan de landen uit groep D nog steeds op alle vlakken gelijk. Elke wedstrijd die gespeeld is in die groep eindigde namelijk in een 1-1-gelijkspel. Dat gebeurde dus ook in de partij tussen Kameroen en Guinee. Het was Moukandjo die Kameroen eerst nog wel op voorsprong trapte met een hoekschop die er meteen inging, maar uiteindelijk maakte Ibrahima Traore nog gelijk.
Eyong Enoh zat niet in de selectie bij Kameroen. In de vorige wedstrijd was de middenvelder van Standard geblesseerd naar de kant gemoeten. Voor Guinee speelde Anderlecht-middenvelder Ibrahima Conté een volledige wedstrijd, aanvaller Idrissa Sylla (Zulte Waregem) bleef op de bank.
In Groep D hebben Ivoorkust, Mali, Kameroen en Guinee dus allemaal twee punten uit evenveel wedstrijden. Voor de volgende wedstrijden op 28 augustus (Kameroen-Ivoorkust en Guinea-Mali) zullen er heel wat mensen hun geld ongetwijfeld op een gelijkspelletje zetten.