Opnieuw militairen Colombia gedood bij aanslag FARC
Twee Colombiaanse militairen zijn zondag omgekomen nadat leden van de guerrillabeweging FARC het vuur openden op hun patrouille. Dat brengt het aantal militaire slachtoffers van FARC-aanslagen tijdens het afgelopen weekend op zestien.
Zaterdag waren al veertien militairen omgekomen in een hinderlaag. Een groep soldaten wilde uitrusten in een huis in de noordoostelijke regio Arauca. Het huis dat ze binnengingen, bleek vol te hangen met explosieven.
De aanslag van zondag werd gepleegd in de zuidwestelijke regio Cauca. Bij de twee incidenten raakten ook nog eens twaalf militairen gewond.
Maandag gaat het vredesoverleg tussen de FARC en de Colombiaanse regering verder. Dat werd enkele dagen stilgelegd omdat de FARC eerst een voorstel van de regering voor een referendum wilde bestuderen.
undefined