Zondag 21/07/2019

Openluchttheater Rivierenhof

25 juni tot 27 juni

Couleur Café

Thurn & Taxis, Brussel

Papa Wemba, Snoop Dogg, Femi Kuti, George Clinton, Nas & Damian Marley, Hindi Zahra, Baloji, Salif Keita, Nneka, Soprano, Beenie Man, Rodrigo y Gabriela, Shantel & Bucovina Club Orkestar, Diam’s, …

25 juni tot 27 juni

Genk on Stage

Genk

Levellers, De Mens, Sweet Coffee, Natalia, De Kreuners, The Wolf Banes, …

25 juni tot 27 juni

Graspop Metal Meeting

Boeretang, Dessel

Aerosmith, Kiss, Motörhead, Channel Zero, Hatebreed, Slayer, Slash, Killswitch Engage, My Dying Bride, Saxon, Devil Driver, Sick of It All, Fear Factory, …

26 juni

Summerfestival

Terrein Nieuw Zuid, Antwerpen

Milk Inc., AnnaGrace, Sidney Samson, Inna, Mark with a K, DJ Mamy Rock, Transfarmers, …

26 juni

Feest in ’t Park

Minnewaterpark, Brugge

Gori Ka Dance Orchestra, DJ Desperado, Habib Koité & Bamada, Barekamutiun, …

27 juni

Rock@Edegem

Edegem

Raymond van het Groenewoud, Sweet Coffee, Team William, …

1 juli tot 4 juli

Rock Werchter

Festivalpark, Werchter

Muse, Faithless, Rammstein, P!nk, Pearl Jam, Green Day, Editors, Arcade Fire, Crookers, LCD Soundsystem, The Specials, Booka Shade, Empire of the Sun, Florence and The Machine, Them Crooked Vultures, …

3 juli tot 4 juli

ParkJazz

Begijnhofpark, Kortrijk

Roman Valle Trio, Free Desmyter Trio feat. Belmondo Quintet, Mose Allison Trio, Ray Anderson’s Pocket Brass Band.

2 juli tot 4 juli

Gooikoorts

Gooik

Burdon Folk Band, Dr. Eugène, Salon Ambroisine, Janusz Prusinowski Trio, Fred Morrison Trio, Kadril, …

7 juli tot 18 juli

Gent Jazz Festival

Bijloke, Gent

Norah Jones, Ornette Coleman, Freedom Band, Toots Thielemans, Kruder & Dorfmeister, Madness, …

8 juli tot 26 augustus

Arenaconcerten

Park Hof Ten Hemelrijk, Opwijk

Willow, Nele Needs a Holiday, Too Tangled, School is Cool, Intergalactic Lovers, Marble Sounds.

8 juli tot 11 juli

Les Ardentes

Foire Internationale, Luik

Cypress Hill, Missy Elliott, Erykah Badu, Charlotte Gainsbourg, Tiga, Babyshambles, Morcheeba, Heather Nova, …

9 juli tot 11 juli

Cactusfestival

Minnewaterpark, Brugge

Regina Spektor, Jamie Lidell, Elvis Costello, K’s Choice, Macy Gray, Tori Amos, Admiral Freebee, Absynthe Minded, …

9 juli tot 10 juli

Rock Zottegem

Bevegemse Vijvers, Zottegem

Iggy Pop & The Stooges, Daan, Darren Price, The Charlatans, Novastar, Guano Apes, Das Pop, …

11 juli tot 12 juli

Festival van de Lage Landen

Eeklo

Clouseau, Frans Bauer, Free Souffriau, Raymond van het Groenewoud, Rob de Nijs, Frank Boeijen, …

12 juli

TW Classic

Festivalpark, Werchter

The Black Eyed Peas, Mika, Scissor Sisters, Amy MacDonald, Daan, Arid, The Opposites.

15 juli tot 18 juli

Dour Festival

Plaine de la Machine à Feu, Dour

Faith No More, Simian Mobile Disco, Atari Teenage Riot, Lee Perry, Tinariwen, The Sonics, Devendra Banhart, Customs, Fun Lovin’ Criminals, Dave Clarke, …

16 juli tot 17 juli

Rock Herk

Park Olmenhof, Herk-De-Stad

Mr. Oizo, Zombie Nation (live), DJ Mehdi, Does It Offend You, Yeah?, Melissa Auf der Maur, The Black Heart Procession, Eat Lions, …

16 juli tot 18 juli

Melkrock

Festivalweide Melkwezer-Linter

Netsky, In The Name Of (U2 tributeband), Tracy Lane, Milk on the Rocks, db MOD, kinderanimatie en BBQ.

16 juli tot 26 juli

10 Days Off

Vooruit, Gent

Label nights van Lektroluv Records, Lany Recordings, We Play House Recordings, Curle, en sets van Felix Da Housecat, Lefto, Murdock, Hot Chip, The Glimmers, Joy Orbison, Benga, Shameboy, Jesse Rose, Yuksek, …

16 juli tot 18 juli

Belgium Rhythm ’n’ Blues Festival

Peer

Admiral Freebee, Jerry Lee Lewis, Dr. John, Canned Heat, Van Morrison, Booker T., Eli Paperboy Reed, …

16 juli tot 18 juli

Gothic Festival

Expohal, Waregem

Covenant, Umbra et Imago, Arcana, Sex Gang Children, Skinny Puppy, Front Line Assembly, VNV Nation, Alien Sex Fiend, Faith & The Muse, …

17 juLi tot 26 juli

Gentse Feesten

Gent

The Scene, Zender, Roland & Wigbert, Red Hot Chilli Pipers, Willem Vermandere, The Wolf Banes, Neeka, Walter De Buck, Kapitan Korsakov, Harvey Quinnt, Fixkes, …

21 juli tot 25 juli

Les Francofolies

Spa

Daan, Piano Club, Renan Luce, Yuksek, Arid, My Little Cheap Dictaphone, Pascal Obispo, Sttellla, BB Brunes, Sharko, Ivan Smagghe, MVSC, Da Silva, K’s Choice, …

18 juli tot 23 juli

Kneistival

Heldenplein, Knokke-Heist

Meuris, Jasper Erkens, Zornik, Mintzkov, Flip Kowlier, Fixkes, Axelle Red, School is Cool, The Opposites, …

20 juli + 29 juli tot 1 augustus

Suikerrock

Tienen

Ray Manzarek & Robbie Krieger (The Doors), John Fogerty, ZZ Top, Jamiroquai, Grace Jones, Shaggy, Golden Earring, The Australian Pink Floyd Show, Seal, Stijn, Clouseau, De Kreuners, …

29 juli tot 7 augustus

Theater aan Zee

Oostende

Sòfa, Poorboys & Pilgrims, Windub, Tiny Legs Tim, Brzzvll, Tutu Puoane + Wannes Cappelle met Brussels Jazz Orchestra, Motoric Mood Music, Ellen Schoenaerts, BXL Minuit, DJ Colonel Sweetback, Quioui, Sioen & TAZ-band, Nele Needs a Holiday, Lyenn, …

30 juli

Rock Olmen

Festivalweide Olmen-Stotert

Mintzkov, Roadburg, Merdan Taplak, School is Cool, Marble Sounds, The Andrews Surfers, …

30 juli tot 14 augustus

Klinkers

Astridpark + Burgplein, Brugge

Daan, Flip Kowlier, Ojos de Brujo, Grupo Fantasma, Bai Kamara & Band, Merdan Taplak Orkestar, Soledad, Anouar Brahem, Buscemi, Intergalactic Lovers, The Sophomore Jinx, Motek, Marble Sounds, …

30 juli tot 1 augustus

Sfinks Mixed

Molenveld, Boechout

Bart Peeters & Abdellah Marrakchi feat. Saidjah Gallo en Ttukunak, Orquesta Buena Vista Social Club, Youssou N’Dour & le Super Etoile de Dakar, Canteca de Macao, Goran Bregovic & The Weddings and Funerals Orchestra, Merdan Taplak Orkestar, …

30 juli tot 8 augustus

Lokerse Feesten

Grote Kaai, Lokeren

Leftfield, Dizzee Rascal, Wu-Tang Clan, Arsenal, The Human League, Admiral Freebee, Mötley Crüe, Golden Earring, Alice Cooper, Papa Roach, Anthrax, The Cranberries, K’s Choice, Sisters of Mercy, Dandy Warhols, Gang of Four, M.I.A., Babyshambles, Paul Weller, The Horrors, Roxy Music, Vaya Con Dios, Eddy Grant, …

5 augustus tot 8 augustus

Dranouter Festival

Dranouter

James Walsh (Starsailor), Paolo Conte, Anouk, Fool’s Gold, Vaya Con Dios, Hindi Zahra, Baloji, Dez Mona, Joan as Police Woman, dEUS, Tom McRae, Tindersticks, Harper Simon, The Pogues, Solomon Burke met Joss Stone, Nouvelle Vague, …

6 augustus tot 7 augustus

Reggae Geel

Geel

Bunny Wailer & Solomonic Reggaestra, Toots & The Maytals, Israel Vibration, Tarrus Riley, Inna de Yard All Stars with Earl ‘Chinna’ Smith, Kiddus I, Cedric ‘Congo’ Mython, Clinton Fearon, Matthew McAnuff & Derajah, Pura Vida, Stone Love Movement, …

6 augustus tot 7 augustus

Zeverrock

Zevergem

De Kreuners, DJ Regi, Daan, Das Pop, Jasper Erkens, Wallace Vanborn, Landfill, DJ Ilse, Les Truttes, Intergalactic Lovers, School is Cool, DJ Keesy.

7 augustus

Alcatraz Metal Festival

Brielpoort, Deinze

Kreator, Epica, Moonspell, Demonica, Pretty Maids, Lizzy Borden, Raven, Evile, Gunslinger, Cirrha Niva, Powerstroke, Evil Shepherd.

8 augustus

zilverpop

Abdij van Hemiksem

Will Tura, Natalia, Rob de Nijs, The Sunsets, Dana Winner, De Romeo’s, Christoff & Lindsay, Nick & Simon.

12 augustus tot 15 augustus

Feest in ’t Park

Orbital, Paul Kalkbrenner, Fun Lovin’ Criminals, Alborosie, Absynthe Minded, Admiral Freebee, Peaches, Mylo, Das Pop, De Jeugd van Tegenwoordig, Living Colour, Just Jack, Vive La Fête, The Raveonettes, …

12 augustus tot 15 augustus

Jazz Middelheim

Antwerpen

McCoy Tyner Trio, Wayne Shorter Quartet, Toots Thielemans Quartet, Cassandra Wilson, …

13 augustus tot 14 augustus

Antilliaanse Feesten

Blauwbossen, Hoogstraten

Wyclef Jean, Tizzy & El-A-Kru, B.M.W., Young Livity, Los Ilegales, Jorge Celedon, Grupo Extra, …

13 augustus tot 22 augustus

Brussels Summer Festival

Brussel

Ghinzu, Roger Hodgson, BB Brunes, Rachid Taha, Piano Club, Nouvelle Vague, Babylon Circus, Fredy Massamba, Machiavel, Craig Walker, JP Nataf, …

13 augustus tot 15 augustus

Marktrock

Leuven

Meuris 2010, Balthazar, Discobar Galaxie, The Van Jets, Stijn, Mish Mash Soundsystem, School is Cool, …

14 augustus

Linkerwoofer

Boeienwei, Antwerpen

Das Pop, Mintzkov, The Hickey Underworld, School is Cool, The Sore Losers, The Go Find, The Van Jets, Intergalactic Lovers, Bed Rugs, B-kant featuring Mauro Pawlowski.

19 augustus tot 21 augustus

Pukkelpop

Kiewit

Placebo, Iron Maiden, Queens of the Stone Age, Snow Patrol, 2 Many DJ’s, The Prodigy, Soulwax, Blink-182, Limp Bizkit, Bloody Beetroots, Eels, The Kooks, Boys Noize, Pendulum, Groove Armada, Serj Tankian, The Flaming Lips, Laurent Garnier, Seasick Steve, Mark Lanegan, Mumford & Sons, Goose, NOFX, Goldfrapp, Kelis, Black Rebel Motorcycle Club, Gallows, …

21 augustus tot 22 augustus

Maanrock

Mechelen

The Van Jets, Fixkes, School is Cool, Roadburg, Mama’s Jasje, Tom Dice, Andes, De Kreuners, Clouseau, Luka Bloom, Paul Michiels, Marble Sounds, Howie & Linn, …

17 september tot 19 september

Leffingeleuren

Leffinge

Wilco, Tocadisco, The Catatonics, The Van Jets, Wolf Parade, Phosphorescent, Le Peuple de l’Herbe, Hindi Zahra, Teenagersintokyo, Admiral Freebee, …

17 september tot 19 september

Pukema Rock

Puurs

K’s Choice, Absynthe Minded, Flip Kowlier, School is Cool, Balthazar, Turntable Dubbers, Mish Mash Soundsystem, Netsky b2b Murdock, Loo & Placido, …

2 oktober

Rock Wervik

Wervik

Gazzomind, Oceans of Sadness, Steak Number Eight, Dirk Stoops, …

31 oktober

Sinner’s Day

Ethias Arena, Hasselt

Yello, Nina Hagen Band, Marc Almond, Peter Murphy, Arbeid Adelt!, Heaven 17, The Young Gods, Marky Ramone, The Fall, The Selecter, The Psychedelic Furs, Poesie Noire, Jah Wobble, The Damned, Department S.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
© 2019 MEDIALAAN nv - alle rechten voorbehouden