Ontsnapte Chinees werkte als cipier
Een Chinees die jaren geleden ontsnapte uit de gevangenis is tegen de lamp gelopen. Hij blijkt al drie jaar bij de politie te werken, en sinds twee maanden is hij zelfs gevangenisbewaker.
De man kreeg tien jaar geleden een gevangenisstraf omdat hij zijn vrouw had aangevallen met een baksteen. Hij wist echter te ontsnappen, en ging daarna door het leven met de naam van zijn broer. Dat lukte zo goed dat hij in 2008 assistent bij het politiekorps werd in de provincie Anhui.
Toeval wil dat hij ontmaskerd werd toen bij een politiecontrole ontdekt werd dat twee mensen dezelfde naam en hetzelfde identiteitskaartnummer gebruikten. Als klap op de vuurpijl bleek de man ook nog eens te werken als gevangenisbewaker.
(belga/sg)