Vrijdag 24/03/2023

NieuwsBinnenland

Na anderhalf jaar: de ‘proevertjes’ keren terug bij Colruyt

null Beeld Photo News
Beeld Photo News

Supermarktketen Colruyt wil binnenkort opnieuw de welbekende ‘proevertjes’ introduceren. Door de coronacrisis werden deze niet meer aangeboden, maar daar komt binnenkort dus verandering in. Colruyt zegt zelf te beginnen met wijnproevertjes omdat dat makkelijk op een veilige manier georganiseerd kan worden. Dat schrijft het Nieuwsblad.

AW

Het is al van maart 2020 geleden dat supermarktketen Colruyt nog koekjes, chips, koffie en/of wijnproevertjes aanbood aan klanten. In plaats daarvan werden winkelkarren naarstig ontsmet, mocht men maar een halfuur tijd in de winkel spenderen en raakte men liefst zo weinig mogelijk aan. Nu wil de winkelketen opnieuw de proevertjes introduceren.

“We zullen beginnen met het aanbieden van wijn”, aldus woordvoerster Eva Biltereyst. “Dat is makkelijk op een veilige manier te organiseren. Klanten moeten enkel de fles aanraken om in te schenken, en kunnen nadien hun handen goed ontsmetten. Ze zetten hun mondmasker enkel af om te proeven, en dat proeven gebeurt ook enkel in een bepaalde zone.” Wanneer de proevertjes exact geïntroduceerd zullen worden, wil de woordvoerster nog niet kwijt. “Dat zal wel gelijktijdig in alle winkels gebeuren.”

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234