Woensdag 28/10/2020

n Deelnemers

Liquigas-Bianchi 1. Magnus Backstedt (Zwe); 2. Michael Albasini (Zwi); 3. Mauro Gerosa (Ita); 4. Marcus Ljungqvist (Zwe); 5. Nicola Loda (Ita); 6. Marco Righetto (Ita); 7. Gianluca Sironi (Ita); 8. Marco Zanotti (Ita)

Fassa Bortolo 11. Fabian Cancellara (Zwi); 12. Andrus Aug (Est); 13. Fabio Baldato (Ita); 14. Francesco Chicchi (Ita); 15. Claudio Corioni (Ita); 16. Juan Antonio Flecha (Spa); 17. Alberto Ongarato (Ita); 18. Roberto Petito (Ita)

Davitamon-Lotto 21. Peter Van Petegem; 22. Wim De Vocht; 23. Nico Mattan; 24. Bert Roesems; 25. Tom Steels; 26. Leon van Bon (Ned); 27. Aart Vierhouten (Ned); 28. Henk Vogels (Aus)

T-Mobile Team 31. Steffen Wesemann (Dui); 32. Rolf Aldag (Dui); 33. Eric Baumann (Dui); 34. Marcus Burghardt (Dui); 35. Bas Giling (Ned); 36. Serguei Ivanov (Rus); 37. Stephan Schreck (Dui); 38. Erik Zabel (Dui)

Team CSC 41. Lars Michaelsen (Den); 42. Lars Bak (Den); 43. Matti Breschel (Den); 44. Thomas Bruun (Den); 45. Vladimir Goesev (Rus); 46. Allan Johansen (Den); 47. Christian Müller (Dui); 48. Luke Roberts (Aus)

Rabobank 51. Marc Wauters; 52. Jan Boven (Ned); 53. Steven de Jongh (Ned); 54. Mathew Hayman (Aus); 55. Pedro Horillo (Spa); 56. Ronald Mutsaars (Ned); 57. Roy Sentjens; 58. Rory Sutherland (Aus)

Phonak 61. Robert Hunter (ZAF); 62. Aurélien Clerc (Zwi); 63. Martin Elmiger (Zwi); 64. Bert Grabsch (Dui); 65. Nicolas Jalabert (Fra); 66. Uros Murn (Slo); 67. Victor Hugo Peña (Col); 68. Gregory Rast (Zwi)

Discovery Channel 71. George Hincapie (VS); 72. Michael Barry (Can); 73. Antonio Cruz (VS); 74. Stijn Devolder; 75. Viatsjeslav Ekimov (Rus); 76. Roger Hammond (GB); 77. Ryder Hesjedal (Can); 78. Leif Hoste

Saunier Duval-Prodir 81. Andrea Tafi (Ita); 82. Rubens Bertogliati (Ita); 83. Rafael Casero (Spa); 84. Juan Cobo (Spa); 85. David De La Fuente (Spa); 86. Manuel Quinziato (Ita); 87. Ivan Ravaioli (Ita); 88. Francisco Ventoso (Spa)

Quickstep 91. Tom Boonen; 92. Wilfried Cretskens; 93. Kevin Hulsmans; 94. Servais Knaven (Ned); 95. Nick Nuyens; 96. Filippo Pozzato (Ita); 97. Bram Tankink (Ned); 98. Guido Trenti (VS)

Gerolsteiner 101. Frank Hoj (Den); 102. René Haselbacher (Oos); 103. Heinrich Haussler (Dui); 104. Sven Krauss (Dui);105. Sebastian Lang (Dui); 106. Michael Rich (Dui); 107. Marco Serpellini (Ita); 108. Peter Wrolich (Oos)

Crédit Agricole 111. Thor Hushovd (Nor); 112. Laszlo Bodrogi (Hon); 113. Sébastien Hinault (Fra); 114. Jaan Kirsipuu (Est); 115. Cyril Lemoine (Fra); 116. Geoffroy Lequatre (Fra); 117. Damien Nazon (Fra); 118. Bradley Wiggins (GB)

Française des Jeux 121. Frédéric Guesdon (Fra); 122. Ludovic Auger (Fra); 123. Baden Cooke (Aus); 124. Christophe Detilloux; 125. Bernhard Eisel (Oos); 126. Christophe Mengin (Fra); 127. Françis Mourey (Fra); 128. Matthew Wilson (Aus)

Liberty Seguros 131. Carlos Barredo (Spa); 132. Allan Davis (Aus); 133. Koen de Kort (Ned); 134. Jesus Hernandez (Spa); 135. Aaron Kemps (Aus); 136. Sergio Paulinho (Por); 137. Ivan Santos Martinez (Spa)

Lampre-Caffita 141. Alessandro Ballan (Ita); 142. Daniele Bennati (Ita); 143. Giosué Bonomi (Ita); 144. Gianluca Bortolami (Ita); 145. Salvatore Commesso (Ita); 146. Enrico Franzoi (Ita); 147. Samuele Marzoli (Ita); 148. Daniele Righi (Ita)

Cofidis 151. Stuart O'Grady (Aus); 152. Jimmy Casper (Fra); 153. Arnaud Coyot (Fra); 154. Jimmy Engoulvent (Fra); 155. Peter Farazijn; 156. Jans Koerts (Ned); 157. Thierry Marichal; 158. Staf Scheirlinckx

Euskaltel-Euskadi 161. Iker Flores (Spa); 162. David Herreo (Spa); 163. Inaki Isasi (Spa); 164. Inigo Landaluze (Spa); 165. Anton Luengo (Spa); 166. Aketza Peña (Spa); 167. Aitor Silloniz (Spa); 168. X

Bouygues Telecom 171. Thomas Voeckler (Fra); 172. Walter Beneteau (Fra); 173. Sébastien Chavanel (Fra); 174. Johann Gene (Fra); 175. Anthony Geslin (Fra); 176. Christophe Kern (Fra); 177. Rony Martias (Fra); 178. Unai Yus (Spa)

Domina Vacanze 181. Simone Cadamuro (Ita); 182. Alessandro Cortinovis (Ita); 183. Angelo Furlan (Ita); 184. Matej Jurko (Slk); 185. Mirco Lorenzetto (Ita); 186. Jörg Ludewig (Dui); 187. Rafael Nuritdinov (Oez); 188. Ivan Quaranta (Ita)

Illes Balears 191. Jose Vicente Garcia Acosta (Spa); 192. Daniel Becke (Dui); 193. Imanol Erveti (Spa); 194. Isaac Galvez (Spa); 195. Jose Cayetano Julia (Spa); 196. Iker Leonet (Spa); 197. Mikel Pradera (Spa); 198. X

AG2R-Prévoyance 201. Jean-Patrick Nazon (Fra); 202. Andy Flickinger (Fra); 203. Laurent Mangel (Fra); 204. Lloyd Mondory (Fra); 205. Nicolas Portal (Fra); 206. Erki Pütsep (Est); 207. Christophe Riblon (Fra); 208. Tomas Vaitkus (Lit)

Landbouwkrediet-Colnago 211. Ludovic Capelle; 212. Mathieu Criquielion; 213. Glenn D'Hollander; 214. Thierry De Groote; 215. Ludo Dierckxsens; 216. James Vanlandschoot; 217. Jurgen Van Loocke; 218. Johan Verstrepen

Agritubel 221. Florent Brard (Fra); 222. Christophe Agnolutto (Fra); 223. Linas Balciunas (Lit); 224. Stéphane Berges (Fra); 225. Gilles Canouet (Fra); 226. Cédric Coutouly (Fra); 227. Christophe Laurent (Fra); 228. Lenaic Olivier (Fra)

MrBookmaker-Sportstech 231. Gorik Gardeyn; 232. Camille Bouquet (Fra); 233. Johan Coenen; 234. Jeremy Hunt (GB); 235. Matthé Pronk (Ned); 236. Erwin Thijs; 237. Stefan van Dijk (Ned); 238. Frank Vandenbroucke

RAGT Sémences 241. Eddy Seigneur (Fra); 242. Emilien-Benoit Berges (Fra); 243. Renaud Dion (Fra); 244. Benjamin Levecot (Fra); 245. Roman Luhovyy (Oek); 246. Ludovic Martin (Fra); 247. Sébastien Minard (Fra); 248. Nicolas Reynaud (Fra)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234