Mogelijk stukjes glas in toast van Jos Poell
Klanten die "luxe toast met fruit & pompoenpitten" en/of "luxe toast met spelt & zonnebloempitten" van het merk Jos Poell hebben gekocht, mogen deze niet te consumeren. De Belgische speltmeelfabrikant van Jos Poell heeft gemeld dat er mogelijk kleine stukjes glas in het speltmeel terecht zijn gekomen. Dat laat Jos Poell zondag weten.
Het gaat om de "luxe toast met fruit & pompoenpitten" met lotnummer 0M9 en houdbaarheidsdatum 11/15 en de "luxe toast met spelt & zonnebloempitten" met hetzelfde lotnummer en dezelfde houdbaarheidsdatum. Deze producten werden verkocht vanaf 17 maart 2015, onder andere in de winkels van Albert Heijn.
Klanten die de producten hebben gekocht kunnen ze terugsturen naar Jos Poell BV, Postbus 86, 6000 AB Weert Nederland, met de vermelding van naam en IBAN-nummer "zodat het aankoopbedrag en de frankeerkosten geretourneerd kunnen worden".
Voor meer informatie kan er tijdens de kantooruren contact opgenomen worden met Jos Poell via telefoonnummer 0031495 - 534805 of via mail op info@jos-poell.com.
undefined