De mensen
Mitch Findu, Fabrizio Tzinaridis, Ilse De Meulemeester en Johnny Rotten
Laat zich 24 uur opsluiten in hondenhok
Mitch Findu, Antwerpse activist
De Antwerpenaar Mitch Findu gaat zich op 10 mei een volle dag laten opsluiten in een hondenhok van de Belgische organisatie Spaanse Honden in Nood (SHIN) in Zuid-Spanje. Samen met nog een asielmedewerkster wil Findu aandacht vragen voor het lot van asielhonden. De Antwerpenaar zal zich de hele tijd opsluiten met een rottweiler, zal niet uitgelaten worden en zal net als de honden uit een kom eten en behoefte doen in het hok. “Ik wil vooral die eenzaamheid en verveling ervaren”, zegt Findu.
Kreeg doodsbedreigingen na ‘De bachelor’
Fabrizio Tzinaridis, tv-persoonlijkheid
Zijn deelname aan De bachelor was een bewogen avontuur, en dat is nog zacht uitgedrukt. Al snel kuste Fabrizio Tzinaridis met Sanne en Phaedra, aan het einde van het programma had hij seks met zowel Sanne, Margaux als Madieke. En dat leverde hem heel wat online haat op. “Mails waarin ik een lafaard of een vuil varken word genoemd. Ik heb zelfs een doodsbedreiging gekregen.” Toch heeft hij nog niks aan lust om op tv te komen ingeboet. “In Vlaanderen zit er voorlopig niets aan te komen, maar ik ga nu keihard voor een Hollywood-carrière.”
Nog steeds in juridische strijd met Nederlandse frituurbaas
Ilse De Meulemeester, voormalig Miss België
De saga tussen Ilse De Meulemeester en de Nederlandse frituurbaas Jacobus Perdaems blijft voortduren. Ooit zouden de twee een relatie hebben gehad, Perdaems overlaadde haar met cadeaus ter waarde van 2,8 miljoen euro. Toen De Meulemeester daarna stelde dat ze nooit iets hadden gehad, beschuldigde hij de ex-miss van afpersing en oplichting. Nu vordert Perdaems haar voor een lasterlijke aangifte van stalking aan haar woning, maar of dat lukt, is iets anders. Het parket vroeg al om vrijspraak voor De Meulemeester.
Maakt jubileumversie van ‘God Save the Queen’
John Lydon, aka Johnny Rotten
De Britse punkrockband Sex Pistols brengt het nummer ‘God Save the Queen’ opnieuw uit op 27 mei. Johnny Rotten en co. doen dat naar aanleiding van de 70ste verjaardag van Queen Elizabeth II als koningin van het Verenigd Koninkrijk. Een opvallende heruitgave van de Britse band, want het nummer veroorzaakte heel wat ophef bij de eerste release in 1977. In de tekst hebben de Sex Pistols het over Engeland als een “fascistisch regime” en noemen ze de koningin “geen mens”. Het lied werd op de Britse radio en tv niet gedraaid of vertoond, maar bereikte toch een tweede plek in de hitlijsten.