Mensen
Máxima Zorreguieta, Victoria Beckham & Brian Flores
Nederlands koningshuis gaat ‘The Crown’ achterna
Máxima Zorreguieta, koningin
De Nederlandse streamingsdienst Videoland maakt een dramaserie over de Nederlandse koningin Máxima. De serie is gebaseerd op het boek Moederland: De jonge jaren van Máxima Zorreguieta van auteur Marcia Luyten. In het boek wordt onder meer geschreven over de periode waarin Máxima uit haar geboorteland Argentinië vertrekt en carrière maakt op Wall Street in New York en uiteindelijk prins Willem-Alexander ontmoet. Volgens Peter van der Vorst, programmadirecteur van RTL Nederland, leent het verhaal van Máxima zich goed voor een dramaserie. “Voor het eerst zien we ook wat er zich áchter de paleisdeuren heeft afgespeeld in de aanloop naar het meest besproken huwelijk aller tijden. De serie speelt zich af op drie continenten en is een van de duurste dramaseries die ooit in Nederland is gemaakt.” De reeks zou in 2023 moeten verschijnen.
Spice Girl fan van dagelijkse kost
Victoria Beckham, zangeres
Volgens manlief David Beckham eet ex-Spice Girl Victoria Beckham al 25 jaar lang elke dag hetzelfde: gegrilde vis en gestoomde groenten. Dat vertelde de oud-voetballer tijdens een podcast. Hij vertelde hoe hij “emotioneel kan worden van lekker eten en wijn. Als ik iets geweldigs eet, wil ik dat iedereen het probeert. Helaas ben ik getrouwd met iemand die de laatste 25 jaar altijd hetzelfde heeft gegeten.” De enige dag waarop zijn vrouw wel iets anders at, noemt David “een van zijn mooiste herinneringen. Ze was zwanger van Harper. Het was geweldig, ze nam iets van mijn bord en at het op. Het was een van mijn favoriete avonden. Ik herinner me niet meer wat het was, maar ik kan wel zeker zeggen dat ze het sindsdien niet meer gegeten heeft.” Zelfs wat comfortfood betreft, blijft Victoria Beckham zuinig: dat is een stuk volkoren brood met zout.
Trainer klaagt NFL aan wegens racisme
Brian Flores, coach
Brian Flores, ex-coach van het American footballteam Miami Dolphins, heeft een zaak aangespannen tegen drie teams en de hele competitie, de NFL. Flores werd vorige maand nog ontslagen door zijn team, ondanks goede resultaten. Volgens de coach is de competitie “raciaal gesegregeerd en wordt ze beheerd als een plantage”. Concreet hekelt Flores verschillende zaken. Zo zegt hij dat drie teams waar hij solliciteerde voor een job hem enkel interviewden omdat ze moesten kunnen aantonen dat ze uitgebreid spraken met iemand uit een minderheidsgroep. Dat is een vereiste die de NFL stelt aan alle clubs wanneer ze op zoek gaan naar een coach. Daarnaast zegt hij dat zijn oude teambaas van de Miami Dolphins hem een bonus van 100.000 dollar aanbood voor elke match die ze zouden verliezen tijdens het seizoen van 2019. Zo wilde de eigenaar een betere positie voor de drafts bekomen.