Maandag 23/09/2019

Lotto-Belisol zonder Greipel in Driedaagse De Panne, Cavendish hervat bij OPQS

Mark Cavendish Beeld PHOTO_NEWS

Lotto-Belisol komt morgen met slechts zeven renners aan de start van de 38e Driedaagse De Panne-Koksijde. De Duitse sprinter André Greipel, die gescheurde gewrichtsbanden overhield aan zijn val van gisteren in Gent-Wevelgem, werd niet vervangen.

Lotto-Belisol komt dinsdag met slechts zeven renners aan de start van de 38e Driedaagse De Panne-Koksijde. De Duitse sprinter André Greipel, die gescheurde gewrichtsbanden overhield aan zijn val van zondag in Gent-Wevelgem, werd niet vervangen.

"Greipel is inmiddels geopereerd en stelt het al bij al goed", meldde sportdirecteur Jean-Pierre Heynderickx. "Natuurlijk zullen wij hem hier missen en niet alleen in De Panne. Ons team is onthoofd, maar we zijn klaar voor de strijd. In een massasprint kunnen we terugvallen op Kris Boeckmans of Kenny Dehaes. Voor de tijdrit hebben we niet echt een specialist, maar Pim Ligthart kan daarin wel zijn mannetje staan. Vergeet ook Frederik Willems niet. Die won hier in 2009."

Bij Omega Pharma-Quick.Step hervat Mark Cavendish. Zondag moest de Britse spurtbom Gent-Wevelgem wegens ziekte aan zich voorbij laten gaan. "Ik hoop dat hij volledig uitgeziekt is. We zullen in Zottegem al merken hoe zijn conditie is", weet Rik Van Slycke. "De eerste rit is bijzonder lastig. Als je niet goed bent, kan je het klassement meteen vergeten. De tweede etappe is Cavendish op het lijf geschreven. Voor de tijdrit reken ik op Niki Terpstra en Julien Vermote. Terpstra is sterk bezig en wil de Driedaagse rijden voor de Ronde van Vlaanderen, Tom Boonen verkiest een andere aanloop naar 'Vlaanderens Mooiste'. Mentaal is het belangrijk zo'n dingen niet te verstoren. Deze Driedaagse De Panne-Koksijde is ook een belangrijke koers. mooi om op je palmares te hebben."

Deelnemerslijst:
Omega Pharma-Quick.Step (Bel):

1. Mark Cavendish (GBr); 2. Andrew Fenn (GBr); 3. Martin Velits (Slk); 4. Mark Renshaw (Aus); 5. Gert Steegmans; 6. Niki Terpstra (Ned); 7. Guillaume Van Keirsbulck; 8. Julien Vermote

Cannondale (Ita):

11. Peter Sagan (Slk); 12. Maciej Bodnar (Pol); 13. Matthias Kirzek (Oos); 14. Oscar Gatto (Ita); 15. Edward King (VSt); 16. Kristjan Kören (Sln); 17. Fabio Sabatini (Ita); 18. Alan Marangoni (Ita)

Lotto-Belisol (Bel):

22. Kris Broeckmans; 23. Vegard Breen (Nor); 24. Sean De Bie; 25. Kenny Dehaes; 26. Pim Ligthart (Ned); 27. Jonas Vangenechten; 28. Frederik Willems

Astana Pro Team (Kaz):

31. Andrea Guardini (Ita); 32. Danil Fominykh (Kaz); 33. Francesco Gavazzi (Ita); 34. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 35. Arman Kamyshev (Kaz); 36. Ruslan Tleubayev (Kaz); 37. Valentin Iglinskiy (Kaz); 38. Dimitriy Muravyev (Kaz)

FDJ.fr (Fra):

41. Laurent Mangel (Fra); 42. Arnaud Démare (Fra); 43. William Bonnet (Fra); 44. David Boucher; 45. Mickael Delage (Fra); 46. Murilo Antonio Fischer (Bra); 47. Matthieu Ladagnous (Fra); 48. Johan Le Bon (Fra)

Lampre-Merida (Ita):

51. Sacha Modolo (Ita); 52. Niccolo Bonifazio (Ita); 53. Davide Cimolai (Ita); 54. Luca Dodi (Ita); 55. Elia Favilli (Ita); 56. Andrea Palini (Ita); 58. Maximiliano Richeze (Arg)

Orica-GreenEdge (Aus):

61. Sam Bewley (NZe); 62. Luke Durbridge (Aus); 63. Michael Hepburn (Aus); 64. Leigh Howard (Aus); 65. Mathew Hayman (Aus); 66. Aidis Kruopis (Lit); 67. Jens Mouris (Ned); 68. Svein Tuft (Can)

Europcar (Fra):

71. Jérôme Cousin (Fra); 72. Antoine Duchesne (Can); 73. Jimmy Engoulvent (Fra); 74. Yohan Gene (Fra); 75. Vincent Jerome (Fra); 76. Morgan Lamoisson (Fra); 77. Yannick Martinez (Fra)

Giant-Shimano (Ned):

81. Marcel Kittel (Dui); 82. Jonas Ahlstrand (Zwe); 83. Bert De Backer; 84. Sea Keong Loh (Mal); 85. Tobias Ludvigsson (Zwe); 86. Tom Stamsnijder (Ned); 87. Albert Timmer (Ned); 88. Tom Veelers (Ned)

Katusha (Rus):

91. Alexander Kristoff (Noo); 92. Marco Haller (Oos); 93. Mikhail Ignatyev (Rus); 94. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 95. Alexandr Porsev (Rus); 96. Alexander Rybakov (Rus); 97. Rüdiger Selig (Dui); 98. Luca Paolini (Ita)

Androni Giocattoli-Venezuela (Ita):

101. Marco Bandiera (Ita); 102. Johnny Hoogerland (Ned); 103. Patrick Facchini (It); 104. Antonio Parrinello (Ita); 105. Jackson Rodriguez (Ven); 106. Nicola Testi (Ita); 107. Kenny van Hummel (Ned); 108. Andrea Zordan (Ita)

Bardiani Valvole-CSF Inox (Ita):

111. Sonny Colbrelli (Ita); 112. Nicola Boem (Ita); 113. Marco Canola (Ita); 114. Marco Coledan (Ita); 115. Paolo Colonna (Ita); 116. Filippo Fortin (Ita); 118. Nicola Ruffoni (Ita)

Caja Rural-Seguros (Spa):

121. Javier Aramendia Lorent (Spa); 122. Karol Domagalski (Pol); 123. Ruben Fernandez (Spa); 124. Fernando Grijalba (Spa); 125. Fabricio Ferrari (Ita); 126. Luis Mas Bonet (Spa); 127. Omar Fraile (Spa); 128. Davide Vigano (Ita)

MTN Qhubeka (ZAf):

131. Martin Reimer (Dui); 132. Ferekalsi Debesay Abrha (Eri); 133. Bradley Potgieter (ZAf); 134. Youcef Reguigui (Alg); 135. Jim Sogenzo (ZAf); 136. Jay Robert Thomson (ZAf); 137. Johann Van Zyl (ZAf); 138. Dennis Van Niekerk (ZAf)

NetApp-Endura (Dui):

141. Jan Barta (Tsj); 142. Zakkari Dempster (Aus); 143. Blaz Jarc (Sln); 144. Ralf Matzka (Dui); 145. Andreas Schillinger (Dui); 147. Scott Thwaites (GBr)

Topsport Vlaanderen-Baloise (Bel):

151. Yves Lampaert; 152. Jarl Salomein; 153. Stijn Steels; 154. Edward Theuns; 155. Jelle Wallays; 156. Michael Van Staeyen; 157. Kenneth Vanbilsen; 158. Pieter Vanspeybrouck

UnitedHealthcare (VSt):

161. Alessandro Bazzana (Ita); 162. Robert Förster (Dui); 163. Ken Hanson (VSt); 164. Daniel Summerhill (VSt); 165. Christopher Jones (VSt); 166. Luke Keough (VSt): 167. Martijn Maaskant (Ned); 168. John Murphy (VSt)

Wanty-Groupe Gobert (Bel):

171. Tim De Troyer; 172. Laurens De Vreese; 173. Jan Ghyselinck; 174. Jérôime Baugnies; 175. Danilo Napolitano (Ita); 176. Frederique Robert; 177. Kevin Van Melsen; 178. James Vanlandschoot

Neri-Sottoli (Ita):

181. Ramon Carretero (Pan); 182. Daniele Colli (Ita); 183. Francesco Chicchi (Ita); 184. Rafael Andriato (Bra); 185. Andrea Dal Col (Ita); 186. Roberte De Patre (Ita); 187. Mauro Finetto (Ita); 188. Mattia Pozzo (Ita)

Team 3M (Bel):

191. Jaap de Man (Ned); 192. Tom Devriendt; 193. Egidijus Juodvalkis (Lit); 194. Sebastiaan Pot (Ned); 195. Joren Segers; 196. Timothy Stevens; 197. Emiel Vermeulen; 198. Michael Vingerling (Ned)

Vastgoedservice-Golden Palace (Bel):

201. Sander Cordeel; 202. Kurt Geysen; 203. Kevin Hulsmans; 204. Sam Lennertz; 205. Kevin Peeters; 206. Rob Ruijgh (Ned); 207. Alphonse Vermote; 208. Nick Wynants

Veranclassic-Doltcini (Bel):

211. Sébastien Rosseler; 212. Sascha weber (Dui); 213. Giorgio Brambila (Ita); 214. Darijus Dzervus (Lit); 215. Gorik Gardeyn; 216. Tom Goovaerts; 217. Wouter Mol (Ned); 218. Joeri Stallaert. .

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234