Woensdag 21/10/2020

Loting vrouwen Australian Open

Azarenka probeert haar titel te verlengen in Melbourne.Beeld EPA

De loting voor de hoofdtabel in het vrouwen enkel op de Australian Open in Melbourne:

Eerste kwart:
Victoria Azarenka (WRu/1) - Monica Niculescu (Roe)
Eleni Daniilidou (Gri) - Karolina Pliskova (Tsj)
Qualifier - Sofia Arvidsson (Zwe)
Jamie Hampton (VSt) - Urzula Radwanska (Pol/31)
Varvara Lepchenko (VSt/21) - Polona Hercog (Sln)
Caroline Garcia (Fra, wc) - Elena Vesnina (Rus)
Mathilde Johansson (Fra) - Qualifier
Silvia Soler-Espinosa (Spa) - Roberta Vinci (Ita/16)
Caroline Wozniacki (Den/10) - Sabine Lisicki (Dui)
Andrea Hlavackova (Tsj) - Donna Vekic (Kro)
Qualifier - Lauren Davis (VSt)
Qualifier - Anastasia Pavlyuchenkova (Rus/24)
Su-Wei Hsieh (Tai/26) - Lara Arruabarrena-Vecino (Spa)
Svetlana Kuznetsova (Rus) - Lourdes Dominguez Lino (Spa)
Yulia Putintseva (Kaz) - Christina McHale (VSt)
Carla Navarro Suarez (Spa) - Sara Errani (Ita/7)

Tweede kwart:
Serena Williams (VSt/3) - Edina Gallovits-Hall (Roe)
Magdalena Rybarikova (Slk) - Garbine Muguruza (Spa)
Ayumi Morita (Jap) - Anna Tatishvili (Geo)
Annika Beck (Dui) - Yaroslava Shvedova (Kaz/28)
Yanina Wickmayer (BEL/20) - Jarmila Gajdosova (Aus, wc)
Qualifier - Jana Cepelova (Slk)
Revecca Marino (Can) - Peng Shuai (Chn)
Vania King (VSt) - Maria Kirilenko (Rus/14)
Nadia Petrova (Rus/12) - Kimiko Date-Krumm (Jap)
Shahar Peer (Isr) - Alexandra Panova (Rus)
Maria-Teresa Torro-Flor (Spa) - Bojana Jovanovski (Ser)
Mirjana Lucic-Baroni (Kro) - Lucie Safarova (Tsj/17)
Sloane Stephens (VSt/29) - Simona Halep (Roe)
Kristina Mladenovic (Fra) - Timea Babos (Hon)
Melanie Oudin (VSt) - Laura Robson (GBr)
Francesca Schiavone (Ita) - Petra Kvitova (Tsj/8)

Derde kwart:
Li Na (Chn/6) - Sesil Karatantcheva (Kaz)
Pauline Parmentier (Fra) - Olga Govortsova (WRu)
Kristyna Pliskova (Tsj) - Sacha Jones (Aus, wc)
Coco Vandeweghe (VSt) - Sorana Cirstea (Roe/27)
Julia Goerges (Dui/18) - Qualifier
Romina Oprandi (Zwi) - Tsvetana Pironkova (Bul)
Zhang Yuxuan (Chn, wc) - Zheng Jie (Chn)
Chang Kai-Chen (Tai) - Samantha Stosur (Aus/9)
Ana Ivanovic (Ser/13) - Melinda Czink (Hon)
Qualifier - Daniela Hantuchova (Slk)
Qualfier - Qualifier
Johanna Larsson (Zwe) - Jelena Jankovic (Ser/22)
Mona Barthel (Dui/32) - Ksenia Pervak (Kaz)
Heather Watson (GBr) - Alexandra Cadantu (Roe)
Irina-Camelia Begu (Roe) - Arantxa Rus (Ned)
Bojana Bobusic (Aus, wc) - Agnieszka Radwanska (Pol/4)

Vierde kwart:
Angélique Kerber (Dui/5) - Elina Svitolina (Oek)
Lucie Hradecka (Tsj) - Kiki Bertens (Ned)
Casey Delaqua (Aus) - Madison Key (VSt, wc)
Stefanie Voegela (Zwi) - Tamira Paszek (Oos/30)
Ekaterina Makarova (Rus/19) - Qualifier
Camila Giorgi (Ita) - Stéphanie Foretz-Gacon (Fra)
Qualifier - Olivia Rogowska (Aus, wc)
Anabel Madina Garrigues (Spa) - Marion Bartoli (Fra/11)
Dominika Cibulkova (Slk/15) - Ashleigh Barty (Aus, wc)
Mandy Minella (Lux) - Qualifier
Kirsten Flipkens (BEL) - Nina Bratchikova (Rus)
Chanelle Scheepers (ZAf) - Klara Zakopalova (Tsj/23)
Venus Williams (VSt/25) - Galina Voskoboeva (Kaz)
Alizé Cornet (Fra) - Marina Erakovic (NZe)
Petra Martic (Kro) - Misaki Doi (Jap)
Olga Puchkova (Rus) - Maria Sharapova (Rus/2)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234